Şimdi Ara

PlayStation Classic - Oyun-Tartışma Platformu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
35
Favori
33.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler. 183 tl ödeyerek az önce sipariş verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: folha32

Çok teşekkür ederim hocam

Alıntıları Göster
    32Gb'dan sonra windows'ta fat32 formatlıyamıyorsunuz direk. Ps classic gormesi icin fat32 olmasi lazim. Program bulana kadar kafayi yedim ben. Akkinizda olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son indirimle kaptım bir tane

PlayStation Classic - Oyun-Tartışma Platformu
  • Teknosa ya üye olayım derken stok bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OldGamers86

32Gb'dan sonra windows'ta fat32 formatlıyamıyorsunuz direk. Ps classic gormesi icin fat32 olmasi lazim. Program bulana kadar kafayi yedim ben. Akkinizda olsun.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler xbox360 için yapmıştım zamanında sanırım bu da benzer şekilde olacak. Ürün bir gelsin bir bakalım Media Markt tan dün gece almıştım hala siparişiniz hazırlanıyor yazıyor bekliyorum

• Bende bugün uzun bir İzmir turundan sonra zarzor 1tane mediamarta bulup aldım henüz kurulum yapmaya vakit olmadı

İlk mesaja oyun indirme siteleri ve tavsiye edilen oyunların indirme linkleri eklenebilir
    Hack için türkçe video olursa baya izlenme alır diye düşünüyorum

Fat32 yapmak için üst limit kaç gb usb bellek almalıyız ve oyunların kasmaması için hızlı bellek mi almalıyız?

• quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Bende bugün uzun bir İzmir turundan sonra zarzor 1tane mediamarta bulup aldım henüz kurulum yapmaya vakit olmadı

İlk mesaja oyun indirme siteleri ve tavsiye edilen oyunların indirme linkleri eklenebilir
    Hack için türkçe video olursa baya izlenme alır diye düşünüyorum

Fat32 yapmak için üst limit kaç gb usb bellek almalıyız ve oyunların kasmaması için hızlı bellek mi almalıyız?
    Oyun linklerini ilk mesaja eklemek istiyorum,ama sitede bu olay yasak mı yöneticiler nasıl karşılar bilmiyorum sorun çıkmaz diyen arkadaşlar olursa direkt eklerim.

hack için ilk sayfada rehber ekledim Türkçe olarak oraya bakabilirsiniz.

ben 2 TB HDD taktım sorun olmuyor FLASH olarak 64 gb en az alsanız sizi idare edecektir.

• Adaptör işini nasıl yaptınız acaba?

5V 1A lik adaptör kullanılıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jorge -- 29 Ağustos 2019; 23:50:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

Adaptör işini nasıl yaptınız acaba?

Ben kullanılmayan bir şarj aletinin adaptörünü kullanıyorum sorunsuz çalışıyor.
  • Zamanında az kullanmamıştım ps1 i.Tüplü tv de o dönemde grafikler fena görünmüyordu, led tvye bağlayınca oyunlardaki grafik çok kötü görünmüyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 29 Ağustos 2019; 23:56:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

Adaptör işini nasıl yaptınız acaba?

benim de elimde samsung note 2 adaptörü var onun da 2A çıkışı var acaba makineye zarar verir mi? Telefonculardan yan sanayi bi iphone adaptörü mü almalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksimus07

benim de elimde samsung note 2 adaptörü var onun da 2A çıkışı var acaba makineye zarar verir mi? Telefonculardan yan sanayi bi iphone adaptörü mü almalı?

Alıntıları Göster
    Samsung adaptörünü kullanın birşey olmaz hocam.

• Ufak bir up bırakayım buraya siparişim gelebilirse elime, konu ile ilgileneceğim. Çok güzel bilgiler verilmiş.
  • Merhaba arkadaşlar, adaptör takmak yerine usb ucu tv ye taksak sorun olur mu, ayrıca bu cihaz video izletir mi?

• Linkleri ekleyin bence sorun olmaz. Şuan parayla satılan oyunlar değil

Hackleme ve çok cd li oyunları birleştirme gibi türkçe videolar olursa süper olur.

Fat32 çevirmek için bellek limiti varmı tam anlayamadım.
    Kablosuz gamepad çalışıyormu deneyen varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hazretidentist

Arada göz göze gelmek bile zevkli bende 2.yi almamak için zor tutuyorum

Alıntıları Göster
    Siz de benim kafadansınız :)

297₺'ya almıştım ben. Şimdi bir tane daha alsam mı diye düşünmüyor değilim :D

Dursun kenarda öyle :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Dün bir tane 64gb'lık flash bellek aldım sırf 16gb yeterli olmaz diye. 16 ile direk Windows'tan "biçimlendir" diyerek fat32 yapabiliyorken, 64gb'lığı taktıgımda fat32 biçimlendirme seçeneginin olmadıgını gordum. Ben program arayarak yaptım. Ve programla oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Stoklara tekrar girer mi? Dün tam alacaktım 5 dk da bitti. Stoğa girerse almayı düşünüyorum

• Tek kusur kablosuz kol olmamasi

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Benimde tek korkum stoklara girerse aynı fiyattan girer mi?
    Para durumlarından dolayı çıkıp mağazalara bakamıyorum, 1 hafta sonra şehir turu atabilirim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.