Şimdi Ara

PlayStation Classic - Oyun-Tartışma Platformu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
35
Favori
33.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cem_16

Hocam çok teşekkürler yararlı bir konu açtınız, bende şimdi teslim aldım ürünü mediamarkt dan
    İyi günlerde kullanın hayırlı olsun tavsiye ettiğiniz oyunları bekliyoruz:)
  • Oyun önerilerine ekleme yapayım:

Colin Mcrae Rally 2.0
    GTA2
    Need for Speed III: Hot Pursuit
    Need For Speed: Porsche Unleashed
    Need for Speed: High Stakes
    TOCA 2 Touring Cars
  • Takip, emeğinize sağlık şu oyun yükleme işi çok iyi inşallah aldığımda becerebilirim :) tekrardan teşekkürler :)
  • Hocam bu ne harika bir rehberdir. İnanın hayran kaldım. Umarım burdan baka baka başarabilirim. Sadece gta 1 , heart of darkness, street fighter 2 ve ataride mario bros 3 oynamak için bile 200 tl veririm :) Çok teşekkür ederim.
  • Bu fiyata cidden alınır artık.Ayrıca ekstra oyun atılmasıda cabası.
  • Hocam anlayamadığım bir yeri sormak istiyorum. Şimdi 2 kısımda anlatım yapmışsınız. biz herhangi birini mi seçicez. Mesela bana 2. bölümde anlattığınız PS Classic RetroBoot Kurulumu bana daha kolay geldi. sadece bunu yapmam yeterli mi? yoksa 1. ısımda anllatığınız şeyleride mi yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nadirgoktan

Hocam anlayamadığım bir yeri sormak istiyorum. Şimdi 2 kısımda anlatım yapmışsınız. biz herhangi birini mi seçicez. Mesela bana 2. bölümde anlattığınız PS Classic RetroBoot Kurulumu bana daha kolay geldi. sadece bunu yapmam yeterli mi? yoksa 1. ısımda anllatığınız şeyleride mi yapmam lazım?
    2.kısım emülatör oyunları içindir..

1.kısım PS1 oyunları içindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazretidentist

2.kısım emülatör oyunları içindir..

1.kısım PS1 oyunları içindir.

Alıntıları Göster
    emilatör oyunları için olan bölümde ps1 klasörüne ps1 oyunlarımızı yüklesek yeterli mi? Yani aynı usb ye hem emilatör yunları hem ps1 oyunları olabilir mi? yoksa bir usb ye emilatör bir usb ye ps1 oyunları mı olmalı? teşekkürler çok zahmet veriyorum.
  • quote:

emilatör oyunları için olan bölümde ps1 klasörüne ps1 oyunlarımızı yüklesek yeterli mi? Yani aynı usb ye hem emilatör yunları hem ps1 oyunları olabilir mi? yoksa bir usb ye emilatör bir usb ye ps1 oyunları mı olmalı? teşekkürler çok zahmet veriyorum.

Alıntıları Göster
    Elbette olabilir,RetroArch üzerinden hem PS1 oyunlarını hem de atıyorum NES oyunlarını USB’e atabilirsiniz..İkisinide çalıştırır..
  • Merhaba arkadaşlar emülatörden bahsetmişsiniz. Benimde bir sorum olacaktı. Emülatör de gameboy color veya advance oyunlarınıda oynatabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XII.Nicksiz

Merhaba arkadaşlar emülatörden bahsetmişsiniz. Benimde bir sorum olacaktı. Emülatör de gameboy color veya advance oyunlarınıda oynatabilir miyiz?
    Merhaba evet.
  • Hocam acaba yapamayanlar için içinde sadece 1 ps 1 oyunun yüklü olduğu bir nes yüklü olan bir flasın isosunu paylaşsanız. Yapamayanlar ordan isoyu indirip flasının adını sony yapıp sizin yükleme şeklinize kendi oyunlarını eklese?
  • quote:

Hocam acaba yapamayanlar için içinde sadece 1 ps 1 oyunun yüklü olduğu bir nes yüklü olan bir flasın isosunu paylaşsanız. Yapamayanlar ordan isoyu indirip flasının adını sony yapıp sizin yükleme şeklinize kendi oyunlarını eklese?
    Akşam halledeyim inşallah hocam.
  • şimdiden elinize sağlık hocam teşekkürler.
  • https://www.retrostic.com/roms/ps-1/page/1

burada epey bi ps1 oyunu var sanırım emülatör oyunlarıda mevcut.
  • Şu aleti almamak için gerçekten zor tutuyorum kendimi.
  • Çok teşekkürler benim elimde olsa tüm eski oyunları yüklerim 😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Şu aleti almamak için gerçekten zor tutuyorum kendimi.
    Arada göz göze gelmek bile zevkli bende 2.yi almamak için zor tutuyorum

PlayStation Classic - Oyun-Tartışma Platformu
  • Ah be... Keşke kampanyayı kaçırmayıp bir tane alsaydım. Çok üzüldüm.
  • Çoklu track dosyalarını tek yapabilirsiniz CDmage kullanarak. NFS Porsche'de denedim şuanlık bir sıkıntı olmadı.

Benim bulduğum link:https://www.emuparadise.me/links-and-downloads/General_CD_Utils/CDmage_1.02.1_Beta_5/20

Veya başka bir yerden indirebilirsiniz.

Yapmanız gerekenler:

1. .cue dosyasını "Image Tree" yazan yere sürüklüyorsunuz.
    2. File-Save As diyerek kaydediyorsunuz. (Farklı klasöre edebilirsiniz karışmaması için)
    3. Açılan pencerede bir şeyi ellemiyorsunuz "OK" diyorsunuz.
    4. Tek dosyanız ve yeni .cue dosyanızı alıp kopyalayıp oyununuza bakıyorsunuz

Not: Flash disk üzerinden yaparsanız yavaş yavaş yapar ve donabilir PC de yapıp öyle flasha atın.
    Not2: Sadece NFS Porschede denedim diğer oyunlar genellikle tek dosyaydı zaten. Şu anlık sorun çıkarmadı. Porschenin de diğer dosyaları müzik dosyalarıymış onu da CDmage ile öğrendim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.