Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2730. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emrhyldrm , encuni Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 35 Misafir (4 Mobil) - 33 Masaüstü4 Mobil
5 sn
180.913
Cevap
1.522
Favori
9.830.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 27282729273027312732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

25 bin dolar + kârdan pay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali1903kemal kullanıcısına yanıt

Az biraz daha parlaklık nit'i yüksek olsa muhteşem olurdu , ben pc - Xbox oneS - ps4 Pro ile kullanıyorum gayet memnunum...

• quote:

Orijinalden alıntı: matrx58_

Sivas hocam. Yanınada LG CX aldık. Tabi masraflı oldu lakin teknoloji aşkı farklı umarım tüm arkadaşlar istediklerini alır malum şu kur olayından kaynaklı keşke dörtte bir asgari ücret tutarındaki ürünlere bu kadar para vermesek..
    Hocam demek benden sonra Sivas ta alan kişi sendin. Merhaba :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok seçenek var kafam karıştı. Ps5 de fps için en idealini arıyorum. Var mı tavsiye?

• shunter kullanıcısına yanıt
    Merhaba özele geçebiliriz:)

• ali1903kemal kullanıcısına yanıt

4k 120hz hdmi 2.1 monitör/tv alamıyorsanız rekabetçi oyunlar için alabileceğiniz en iyi seçenecek 1080p 120/144hz 1ms monitör olacaktır hocam. Onların fiyatları 1000-2000 arası değişiyor.

• Xbox Series S'in 5 oyun yüklenince diskinin dolmasına ne diyorsunuz? Oyunlar da Dirt 5, Odyssey falan ha. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Shellot kullanıcısına yanıt
    Alabilirim hocam ama işte anlamıyorum. O ilk dediğiniz özellikli monitör hangi marka? Bide 4k gözü yormaz mı?

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Stok yok yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Stok yok yazıyor

bitti demekki az önce açıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Xbox Series S'in 5 oyun yüklenince diskinin dolmasına ne diyorsunuz? Oyunlar da Dirt 5, Odyssey falan ha.  

Series S ölü doğmuş bir konsol hocam. Sony Ps5 DE duyurduğu anda Microsoft mezarını kazmalıydı.

• 8300 TL civarında ki cihaz, Amazon da en çok satanlarda 1.sırada.

Yorumsuz.

• gece 12 den sonra ps5 hakkında videolar gelirmi acaba boşuna beklemiyim

• çatır çatır ps5 alanlar var Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Ultimate edition alanlar ilk oyunu da Türkçe dublaj oynayacak Bu da Onaylanmış oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 5 Kasım 2020; 23:5:6 >
  • O en çok satanlar olayı biraz hileli aslında. Zamanında monitör ararken farketmiştim. 5 adet stok olan bir monitör 4 adet stok oldu mu hop hemen en çok satan birinci ürün olmuştu. Çünkü muhtemelen artık o gün içinde mi, son birkaç saat içinde mi bilmem ama satan tek monitördü. Şuanda da oyun konsolları içinde gidip ps4, xbox one alan yoktur tamda yeni konsollar çıkarken. 10 tane bile satsa en çok satan ürün olması normal kategorisi içinde.

• Ya para var ki veriyoruz kardeşim şu konuya gelip para muhabbeti yapanlar harbiden hiç çekilmiyor. Adam geliyor buna 8299 TL verilir mi diyor sonra gidiyor. Tamam verilmez biz de biliyoruz ne yapalım? Bu ülkede yaşıyoruz, aynı şartlar altındayız, biz almayınca fiyatı mı düşecek? Hangi dünyadasınız siz? Bir de yurt dışından alın diyenler var sanki çok farkediyormuş gibi. Euro olmuş 10 TL, arada 1000 lira fark için gidip yurt dışından alacakmışım. Almıyorum birader sal beni. Bize gelip konsolu alıyoruz diye sitem edeceğine git çözüm üret madem bu kadar şikayetçiysen. Git konuş ekonomi bakanıyla. Seni tutan yok. Gelip burda bize çemkirme.

Bu ülkede üniversite mezunu insan kendine az bişey vizyon kattıysa aç kalmaz. Ulan hiçbir şey yapamıyorsan her ay kenara dolar at zaten ay sonunda her türlü böyle 3-5 giderini çıkarmış oluyorsun zaten. Türkiye dışında hangi ülkede yattığın yerden böyle kazanabilirsin? İnsanımız nankör!

• Efsane videoyu hatırlayalım Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• 
Sayfa: önceki 27282729273027312732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.