Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
181.236
Cevap
1.522
Favori
9.854.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27302731273227332734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• freestanbul kullanıcısına yanıt
    Ultimate edition ps5 exclusive olacak ilk oyun türkçe dublaj olacak ps4te ingilizce kalacak konsol sattirma çabaları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Şafak sıkıştırıyor son 14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vio35 -- 5 Kasım 2020; 23:41:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Senin tv ünitesinde öyle durmaz. Çok toz tutar bu. Beyaz iyi oldu. Siyah cihazlar çok kaba duruyordu.

• Tasarım gerçek değil ama kesin çıkacaktır, bence siyahında ayrı bir duruşu var.

• Kapaklar değişebileceği için sadece kapak olarak ta çıkabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deamon's Souls alıp almama konusunda çok kararsızdım ama videolarının gazına gelip siparişi geçtim hadi hayırlısı bakalım. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |  Konsolu aldığım gün sinir hastası olucam herhalde Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Kapaklar değişebileceği için sadece kapak olarak ta çıkabilir.

Kapak, konsol vb. birşekilde çıkacak kesin. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Bgn bankayla konustum yurtdisi siparisim var aman sorun olmasin fln dedim adam cevap veriyor gerekli prosedurleri gecerse ya bende diyorum amazondan aldim baya alisverisim oldu sorun yasamadim hani yuksek mebla diye supheli islem yaklasmayin diyorum adam hala prosedur fln diyor. Bir sorun olursa su numarayi arayin diyor ulan o sorun olursa zaten o numarayi karti kapamak icin ararim

ezbere konuşuyorlar hocam çünkü bilmiyorlar

• Spider-Man : Miles Morales | PS4 Pro

• İlgisini çekenler olabilir:

• Bu arada konsolu bu şekilde konumlandırmayı düşünüyorum sizce nasıl? Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

ezbere konuşuyorlar hocam çünkü bilmiyorlar

Alıntıları Göster

Yarin bir de arayacagim . Bugun chatten konustum. Ya sorun su ki amazonla konussan bankanizla alakali der . Napcak yani amazon bana bedava ps5 mi verecek ) eger bankayla ilgili sorun yasarsam cidden kapattiririm karti. Umarim hepimiz sagsaglim ulasiriz konsollara . Ps4 ps3 hic birinde boyle sorunlar olmamisti ps2 ps1 desen boyle delilik zaten yoktu. Bu sefer cidden bir cilginlik var ortalikta. Bende cok suphelenmiyordum da yurtdisiinda da baya iptal olanlar olmus kartindan dolayi amazonda simdi korkmaya basladim

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Bu arada konsolu bu şekilde konumlandırmayı düşünüyorum sizce nasıl?  

Beni rahatsiz ederdi ekrana cok yakin ps5 de cidden cok buyuk . Ama sen bilirsin

• Source kullanıcısına yanıt
    Hocam evde kedi 🐈‍⬛ var ise uçuşa geçer konsol:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ottomans1453 kullanıcısına yanıt

Aslında kırmızı radyonun olduğu yere yatay olarak sığıyor ama orda da havasız kalsın istemiyorum Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | yada PS4'ün oraya yatayda koyabilirim Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Kapaklar değişebileceği için sadece kapak olarak ta çıkabilir.

O kapak ureten firmaya dava acmis sony. Yani kendi cikarirsa aliriz . Ya da cinden fln belki... on siparisleri iptal etmek zorunda kalmis firma.. buarada ds5 in de on kapagi degisebikuyormus o siyah kismi

• quote:

Orijinalden alıntı: şopen27

Hocam evde kedi 🐈‍⬛ var ise uçuşa geçer konsol:)

Kedi yada köpek yok Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• 
Sayfa: önceki 27302731273227332734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.