Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GürkanTufan7 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
181.085
Cevap
1.522
Favori
9.841.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34723473347434753476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackprague

Bende monitör de ps5 de yok senin monitör geldi mi?

tarzınızı sevdim hocam

benim monitör henüz gelmedi ama takip ettiğim kadarıyla yarın akşama doğru gelecek gibi hissediyorum hocam

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    Haydi bakalım :) yap bi unboxing 😁
  • Dictattor kullanıcısına yanıt
    Hangi mesafeden duyduğuna bağlı dün kü arkadaşda sessiz diyordu sonradan anladı bizim ne denle sesten kastettiğimizi. Bir video ile şenlendir de görelim hocam ölümüne sessiz olan makineni. Zaten ağırlıklı olarak bahsettiğimiz oyunlar call of ve fortnite, callnof ve Fortnite da deneyip bir bak bakalım makine ölümüne mi sessiz :) deamon souls u arkadaş söyledi diye ekledik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 2 Aralık 2020; 15:54:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

Media Markt İzmir Forum Bornova

Ön Sipariş mağaza'da yapabilirsiniz..

Alıntıları Göster

Ben dün mediamarkt'e gittim. 100 kişilik ön sipariş varmış ve daha fazla alamıyorlarmış ve dolduğunu söyledi. Forumdan bir kaç arkadaşa da öyle söylemişlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spider-Man : Miles Morales | PS5 | Next-Gen

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Hangi mesafeden duyduğuna bağlı dün kü arkadaşda sessiz diyordu sonradan anladı bizim ne denle sesten kastettiğimizi. Bir video ile şenlendir de görelim hocam ölümüne sessiz olan makineni. Zaten ağırlıklı olarak bahsettiğimiz oyunlar call of ve fortnite, callnof ve Fortnite da deneyip bir bak bakalım makine ölümüne mi sessiz :) deamon souls u arkadaş söyledi diye ekledik.

PS5 ile oturduğum koltuk arasında 90cm var şuan, ki yakın otururum TV'ye ve hala sessiz. Her makine de yok o. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cuma günü FIFA 21 - PS5 Upgrade gelse de adam akıllı bi yeni nesile geçsek artık :D İndirimlerden bi' tek onu kaptım. Gözüm Miles Morales - Ultimate Edition'da bir yandan da. %40 - 50 gördüğü gibi yapıştırırım. 20'ye falan almam ama.

Demon's Souls'ta %75 indirim görene kadar almam :D Aşırı fanı da değilim serinin.

• Onur__ kullanıcısına yanıt

bu iki oyun dışında başka oyun denediniz mi? yani sıkıntısız oynadığınız herhangi bir oyun var mı?

görsel bozulma, gpu artifact falan gözlemlediniz mi?

hata raporu veren oyunlardaki hata raporu kodu nedir? hatırlamıyorsanız ayarlar üzerinden hata geçmişine bakıp aldığınız hata kodlarını iletin bir bakalım.

• Dictattor kullanıcısına yanıt
    Bu kadar iddalıysan çek hocam bir video dediğimiz oyunlarda duyalım ölümüne sessiz makineni

Sessiz ise zaten çektiğin video da anlaşılır ama dün akşamki arkadaşın paylaştığı gibi bir cızırtı sesine sahip olup sessiz diyorsan makineye o da ayrı bir konu çünkü dünkü arkadaşta o bağlamda sessiz demişti.

Arkadaşın videosuhttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=146778037
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt

valhalla pcde ultrada bayağı güzel görünüyor.

• quote:

Bu kadar iddalıysan çek hocam bir video dediğimiz oyunlarda duyalım ölümüne sessiz makineni

Sessiz ise zaten çektiğin video da anlaşılır ama dün akşamki arkadaşın paylaştığı gibi bir cızırtı sesine sahip olup sessiz diyorsan makineye o da ayrı bir konu çünkü dünkü arkadaşta o bağlamda sessiz demişti.

Arkadaşın videosuhttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=146778037
    Bende televizyon karşısında hiçbir ses duymuyorum.
    Kulağımı ps5’e dayarsam evet hafif bi zırıltı var.
    (Spiderman miles morales’de test ettim)

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Cuma günü FIFA 21 - PS5 Upgrade gelse de adam akıllı bi yeni nesile geçsek artık :D İndirimlerden bi' tek onu kaptım. Gözüm Miles Morales - Ultimate Edition'da bir yandan da. %40 - 50 gördüğü gibi yapıştırırım. 20'ye falan almam ama.

Demon's Souls'ta %75 indirim görene kadar almam :D Aşırı fanı da değilim serinin.

bahsettiğiniz indirimler keşke kısa sürede gelse hocam Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğimiz olayda bu zaten hocam yoksa makine sessiz zaten. Ha bu cızıltı kimi oyunlarda düşükken kimi oyunlarda baya yükseliyor o da ayrı ama rahatsızlık konusunda çol da etmiyor şimdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 2 Aralık 2020; 16:22:52 >
  • quote:

Bahsettiğimiz olayda bu zaten hocam yoksa makine sessiz zaten. Ha bu cızıltı kimi oyunlarda düşükken kimi oyunlarda baya yükseliyor o da ayrı ama rahatsızlık konusunda çol da etmiyor şimdilik
    Hocam olay buysa gerçekten üstünde durulacak bir mevzu değil.
    Hata arayıp kendini mutsuz etmekten öteye gitmez diye düşünüyorum.
    Ps4’den sonra makineye öpüp sarılasım geliyor :)

tv sesi kapalıyken 2 metreden rahatça duyulabilen ses var çoğu kişide, o rahatsız ediyor biraz. tv sesi varken duyulmuyor, videodaki olay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 2 Aralık 2020; 17:14:4 >
  • PS5 sahibi arkadaşlara bir sorum olacak; bildiğiniz gibi disk kapasitemiz sınırlı, depolama alanını kontrol ederken diğer başlığında 110 gb veri olduğu gördüm ama herhangi bir şekilde buranın içeriğini göremiyorum. Sadece işletim sistemi de 100 gb değildir herhalde? Burayla ilgili yapılması gereken bir şey var mıdır yoksa boyun büküp orada yazana razı olacağız?

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Yok hocam naptın sen makine ölümüne sessiz
    Hocam zaten takıldığımız bir konu değil çok ses olduğunu belirttik sadece ve bunuda normal karşılıyoruz zaten olmasa daha da iyi olurdu ama napalım artık
  • Arkadaşlar dualsense te bazı oyunlarda titreşim olayının sağ tarafa nazaran sol tarafta daha güçlü olduğunu hisseden oldu mu? Redditte baktığımda bunu yaşayan bir sürü insan olduğunu gördüm ve sadece bazı oyunlarda bu dengesizliğin olduğunu söylüyorlar. Örneğin astroda yok. Farkeden oldu mu böyle bir şey?
  • 
Sayfa: önceki 34723473347434753476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.