Şimdi Ara

'''PLAYSTATION 4 ve PC İÇİN TV TAVSİYELERİ ANA KONU''' (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.882
Cevap
67
Favori
219.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alpheratz

2350 tl ye sony w805 42inc buldum. Fiyat nasıl alınır mı sizce.

Birde 30 ms ile 50 ms fark fps oynarken çok sıkıntı yaratır mı

Bu fiyata bulduysan eğer teşhir felan da değilse almanı öneririm. Çünkü sony tvlerde lag yok. Oyun moduna alman gerk birkaç ayarlamayla en iyi görüntü elde edebilirsin oyun modunda.
  • quote:

2350 tl ye sony w805 42inc buldum. Fiyat nasıl alınır mı sizce.

Birde 30 ms ile 50 ms fark fps oynarken çok sıkıntı yaratır mı

Phil 9706 teknosada teşhir de var incele istersen netten yerlerine bakabilirsin. Bu tv önceden 7000 tl idi 2300 tl şimdi ve sony hx850 den hemde senin w805 inden çok daha iyi bir tv yazdıklarımı kalitesi ile ikiye katlar lag vs sorunu yapamazsın görüntüyü görünce dudakların uçuklar full led bir tv dir. Özelliklerine bakabilirsin git bak yıpranmamış ise sorunu yok ise ömürlük bir tv kap gel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ps4 için (fps ağırlıklı oynuyorum) philips 47pfl5008k/12 - Bu tv tavsiye edermisiniz arkadaşlar. Fiyat 2400 tl. Sony W805 isterdim ama bütçemi aşıyor.

yada linkte bulunan bu TV'yi
    http://www.kliksa.com/urun/philips-42pfl5028k-12-dvb-s-full-hd-3d-led-lcd-tv-6-gozluk/901782969

Ayrica, Tepkime süresinin enfazla kaç olması lazım lag oolmadan oyun oynayabilmek için

bütçemi aşıyor demişsin ya seneye mart gibi o fiyata w905 bile alırsın sanki ps4 1 ay sonra çıkacakmış gibi yapılan bir yorum olmuş seninki

• Hocam evleneceğim için o tarihi bekleyemiyorum malesef

• quote:

Hocam evleneceğim için o tarihi bekleyemiyorum malesef

anladım ozaman o fiyata tavsiyem Lg LA serisinden 7/8 yada sony w805
  • Sizce Samsung 40" LED TV nasıl olur ? Küçük monitör de ve ya TV de zevk alamıyorum..40 inch tv de donma falan olurmu ? Fiyat limitide 1200 lira falan..Önerilerinizi bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EltenAKH -- 26 Temmuz 2013; 17:09:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EltenAKH

Sizce Samsung 40" LED TV nasıl olur ? Küçük monitör de ve ya TV de zevk alamıyorum..40 inch tv de donma falan olurmu ? Fiyat limitide 1200 lira falan..Önerilerinizi bekliyorum..

Vatandan bak bence guzel tv ler var,32 inch le 42 inch arasındayım bende
  • Saolasın hocam.Ama ben bu foruma Azerbaycandan giriyorum Ben düşünüyorumki Sony nin LED TV sini almak daha uygun olur..Bence donma çok olmaz SONY nin kendi TV sinde.. Saygılar abi..
  • quote:

Saolasın hocam.Ama ben bu foruma Azerbaycandan giriyorum Ben düşünüyorumki Sony nin LED TV sini almak daha uygun olur..Bence donma çok olmaz SONY nin kendi TV sinde.. Saygılar abi..

Evet sony nin tvleri daha iyi olur ama sen yinede baska markalara da bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenyorePirate

quote:

Saolasın hocam.Ama ben bu foruma Azerbaycandan giriyorum Ben düşünüyorumki Sony nin LED TV sini almak daha uygun olur..Bence donma çok olmaz SONY nin kendi TV sinde.. Saygılar abi..

Evet sony nin tvleri daha iyi olur ama sen yinede baska markalara da bak

Tamam..Teşekkürler Hocam..

• 82 ekran full hd bi lcd var o yeterli midir değilse bunlardan ne önerirsiniz ? Bütçem 1500 TL

http://www.hizlial.com/...led-tv/05.011.1165.0215

http://www.hizlial.com/...a-scre/05.011.1165.0344

http://www.hizlial.com/...led-tv/05.011.1165.0358

• Arkadaşlar samsung larda lag sorunu var diyoruz hala samsung araştırıyorsunuz. Daha geçen forumdan arkadaş samsung f 8000 almış lag dan den vuruyordu bana mesaj atmış. Belki her modelinde olmayabilir oyun için alacak iseniz test edip öyle alın test etmeden almayın. Online de daha çok sıkıntı yaparsınız sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 26 Temmuz 2013; 22:24:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Arkadaşlar samsung larda lag sorunu var diyoruz hala samsung araştırıyorsunuz. Daha geçen forumdan arkadaş samsung f 8000 almış lag dan den vuruyordu bana mesaj atmış. Belki her modelinde olmayabilir oyun için alacak iseniz test edip öyle alın test etmeden almayın. Online de daha çok sıkıntı yaparsınız sonra

Onerin nedir peki marka olarak
  • Flying Holland F kullanıcısına yanıt
    Oyun için LG'lerden uzak durun derler
  • En az lag benim bildigim Sony nin 2013 modellerinde var.Ben sirf bu yuzden 42w805 alacagim.Para sorunu olmayanlara W905 öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: SenyorePirate

quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Arkadaşlar samsung larda lag sorunu var diyoruz hala samsung araştırıyorsunuz. Daha geçen forumdan arkadaş samsung f 8000 almış lag dan den vuruyordu bana mesaj atmış. Belki her modelinde olmayabilir oyun için alacak iseniz test edip öyle alın test etmeden almayın. Online de daha çok sıkıntı yaparsınız sonra

Onerin nedir peki marka olarak

Sony ve phillips lere bakın lg hakkında pek bilgim yok ama mağazada bir iki kez gördüm begenmedim açıkçası. Tekrar söylüyorum lag oluyor demek tv nin kötü olduğu anlamına gelmez. Sadece tv kesin kullandıkları görüntü işleme de kullandıkları teknoloji farklılıklarından kaynaklanıyor. Tv ler öncelikli olarak en iyi görüntüyü nasıl verir ise o şekilde üretiliyor. Oyun ikinci planda olur herzaman hz olarak çok yüksek olan bir tv film performansı olarak çok iyi olsada oyun özellikle online oyunlarda çuvallayabiliyor ki bugün bütün tv ler yüksek hz dir . Oyun oynarken oyun modunda oynayın ve gereksiz özellikleri kapatın bu lag oranını düşürür

• bir yılı aşkın tv araştırmalarım sonucunda samsung D7000 almaya karar verdim tv yi almaya gittiğimde D7000 ile sony HX720 yanyana inceleme fırsatı buldum,ikiside egde led ve HX720 görüntü kalitesi olarak bariz öndeydi.fiyat konusunda aralarında 300 lira gibi sony pahalıydı ve tercihimi HX720 den yana yaptım.hergün tv ye baktığımda iyiki sony tercih etmişim diye kendime teşekkür ediyorum.
    tv de oyun modu kapalı lag olduğu açıkça belli oluyor oyun modu açık fps oyunlarında dahi hiçbir lag sorunu yaşamıyorum.şöyle de bir durum var hangi marka olursa olsun tv yi oyun moduna aldığınız zaman görüntü kalitesine dikkat edin bazı tv ler oyun moduna geçince görüntü çok bozuluyor hatta HERTZ düşüşüne bile geçen tv ler var.
    benim HX720 de ilk bir ay böyleydi sonra yeni yazılım yayınlandı ve bu sorun ortadan kalktı.
    ayrıca bir bilgi daha vereyim hangi markayı tercih edecekseniz giriş seviyesi serisininden uzak durun! orta seviyeyi iyice araştırın,üst seviye en sorunsuz olanıdır

• Takip.
  • Sony.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.