Şimdi Ara

PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( DAHA İNCE, DAHA SESSİZ ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
11
Favori
45.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bende pes 19 da hiç olmuyor o bf5 de biraz oluyor.. Bende 2116 var ama,eğer bobin sesi Vs geliyorsa garantiye yollayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fridaycoffee -- 23 Ağustos 2020; 14:37:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fortnite - Neo Versa PS4 Bundle

• Hocam sessiz ama çok isiniyor fat kasaya gore performansi bir tik daha kotu bazi oyunlarda

• Hiç bir oyunumda problem yok ısınma ve sesli çalışmaya başlayınca içini açıp temizledim ızgaralar tamamen kapanmıştı tozdan temizleyin cihazınızı uzun bir süre geçtiğinde

Fps sorunu bütün cihazlarda var
    Her hangi bir listenin geç açılması yada açılmaması internet ile alakalı

• PS4'ü 27'' monitör ile kullanan var mı? Pikselleşme oluyor mu? Çok yakından kullanmam. FPS oynamıyorum. Genelde FIFA ve RDR, GTA vs oynuyorum. Tavsiye eder misiniz? Şimdiye kadar 24'' monitör ile oynadım ama biraz küçük geliyor ekran sanki.
  • Arkadaşlar bir sorum olacaktı ps4ü açarken power tuşuna ilk bastığımda açmıyor 2.3.kez basınca açılıyor bu sorunu yaşayan var mı daha önce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaço58 Y kullanıcısına yanıt
    Tv açıkmı bastiginda. Bazen TV açık olmazsa sıkıntı yaşayabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: WeDo_Efendi

Tv açıkmı bastiginda. Bazen TV açık olmazsa sıkıntı yaşayabiliyor.
    Değişiyor hocam akşam birdaha denerim ancak ilerde bir sıkıntı yaşatırmı bana

Tv açıkken dene bakalım ne olacak

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackson Teller -- 19 Nisan 2020; 18:12:13 >
  • Merhaba arkadaşlar.

Ikinci el 1tb slim kasa alacagim piyasasi nedir? Tek kol buldum diyelim mesela max fiyat ne olmalı

• DaldanSarkanElma kullanıcısına yanıt
    İkinci else 1000 küsür.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Son 1-2 hafta içerisinde fiyatlar uçuşa geçti. Şu an 2.el Slim kasa min. 1500TL’den, sıfırı ise min. 2700TL’den başlıyor.
    Ben daha bugün aldım, bir süredir araştırıyordum
    @Daldansarkanelma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cæddy -- 30 Mart 2020; 1:29:52 >
  • Selamlar herkese, Cuh 2016 B sahibiyim cihaz yükte iken arada tak tuk ses geliyor. Bu ses cihazı kapattıktan sonra da kendi kendine nadir de olsa devam ediyor. No frost dolabın buz kırması gibi bişey. Normal bir durum mu?

• arkadaşlar ps4ün joystick sıkıntılı orjinallarin malum fiyatı ortada çakması olarak hangisi kalitelidir öneriniz varmı
    Alma kardeşim videolar var bir tornavida ve bir tane lehim aleti al tamiratini yap, yedek parçalar internette mevcut

• beyler sea ps5 çıktı ps4 slim 2-3 yıl daha gider mi çok zorlayacak oyunlar oyanmıyorum
  • erensatar kullanıcısına yanıt
    Gider, fazla bile gider. PS3’ü bile hala kullanıyoruz.

• slm arkadaşlar ps4 slim 2116-A modelinde the last of remastered oyunun da fps düşüşleri droplar yaşayan var mı sistem yazılımı 8.50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi residentevil5 -- 27 Nisan 2021; 18:1:1 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.