Şimdi Ara

PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( DAHA İNCE, DAHA SESSİZ ) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
11
Favori
45.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada arkadaşlar bana özelden yazanlara teşekkür ederim ama nedense pm gönderemiyorum numaranı onayla felan diyor nerden yapabilirim konuyla alakası yok biliyorum ama kusura bakmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonthor

Kasaya üstten hafif bastırınca gıcır gıcır ses geliyormu ?
    Hayır

• quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

ps4 almayı düşünüyorum slim kasa kullanan arkadaşlar yorumlarınız nedir.
    Gayet memnunum al gitsin zaten almışsındır herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Eren27fb

İşte v2ile v1 in asıl farklarından biri bu fat kasalarda v1var 2si ile oyna farklı farklı anlarsın

Alıntıları Göster
    Hiç bir şey anlamadım hocam :/

Yalnız önceki ps4 dümde slim değildi o kolun dokunmatik kısmında ışık yanmıyordu bunda yanıyor
  • Ps4 slim kullanıyorum. Kulaklık olarak turtle beach 500p kullanıyorum. Konsolda optik çıkış yok televizyondaki optik çıkışa bağlasam aynı verimi alır mıyım acaba?

• Arkadaşlar ps4Slim için CUH-2016A ile 2116A arasında ki fark nedir acil cevap lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Arkadaşlar ps4Slim için CUH-2016A ile 2116A arasında ki fark nedir acil cevap lazım
    2116 olan yeni model.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Hocam onu biliyorum arada ki fark ne geliştirmeler neler yani bunu sordum
  • Arkadaşlar sizlerin fikrine sunmak istediğim bir konu var:
    500 GB Slim PS4 cihazımın iki yıla yakın bir kullanımı var ve ben son 4 ayında kullandım.
    Malum cihaz çalışırken özellikle fanı toz çekiyor ve kirleniyor.
    Cihazı iyi bir tamircide temizletmek ile hiç kurcalatmamak arasında kaldım.
    Performans açısından bir sıkıntım yok ama genel bir temizlik yapılması sanki daha iyi olacak gibi, siz ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal.esen

Arkadaşlar sizlerin fikrine sunmak istediğim bir konu var:
    500 GB Slim PS4 cihazımın iki yıla yakın bir kullanımı var ve ben son 4 ayında kullandım.
    Malum cihaz çalışırken özellikle fanı toz çekiyor ve kirleniyor.
    Cihazı iyi bir tamircide temizletmek ile hiç kurcalatmamak arasında kaldım.
    Performans açısından bir sıkıntım yok ama genel bir temizlik yapılması sanki daha iyi olacak gibi, siz ne dersiniz?
    PS4'ü kapattıktan sonra fişini çekip üzerine örtü örtün. En azından odanın tozlanmasından etkilenmez. Üzerine toz konmaz.
  • fukachuu F kullanıcısına yanıt
    hocam selam , hdmi to hdmi+audio converter kullanmanı tavsiye ederim. en sağlıklısı o olur.
  • arkadaslar merhaba ,

ekli linkte yer alan 500 GB slim PS4 ve asagidaki oyunlari Amsterdam MediaMarkt den alacagim hepsi toplamda 2.000 TL ye gelecek. ( tax free ile birlikte)
    Almadan once danismak istedim sizce fiyat nasil ?

https://www.mediamarkt.nl/nl/product/_sony-playstation-4-slim-500-gb-zwart-1593483.html

Call of Duty
    Red Dead Redemp.
    Fifa 2019
    2K19
  • slim in sessizliğini özlüyorum. 4k tv aldım diye pro aldım ama felaket bir fan sesi var. hemen hemen her oyunda var bu olay. slimde bazı oyunlarda fan sesi vardı ama pro kadar değildi. genelde çok sessizdi. ilk defa ps4 alacaklara tavsiyem prodan uzak dursunlar , slim alıp geçsinler
  • aynen bayağı sessiz hatta bazen kontrol ediyorum fan çalışıyor mu diye :D. pro da fan sesi çok yüksek ama performansı da iyi. ben bilgisayardan alışkın olduğum için fan sesine beni rahatsız etmezdi sanırım proda
  • Ekara7Tepe kullanıcısına yanıt
    yani hocam sırf oyunları alsan bin tl yi rahat geçer bence çok güzel fiyat tabi benim görüşüme göre bu.
  • Arkadaşlar bir tanıdık PS4 Slim 500 GB Gold, 2 kol V2 (kollarda gold) Pes2018 (kutulu) birkaç tane digital oyun var. Faturayı kaybetmiş ama Turkcell'den alınma 1 yıl daha garantisi var diyor. Bu şekilde ne kadar eder sizce? Fikri olan yazabilir de şimdiden teşekkür ederim.😉👍

• Arkadaşlar merhaba PS4 slim konsolumu satıp pro alacağım.İçinde oyunların olduğu farklı hesaplarım var.Kredi kartım tanımlı.Satmadan önce hesapları deaktif edip, kredi kartı bilgileri ile silmem yeterli mi?Yoksa yapmam gereken başka bir şey var mı

• Arkadaşlar ps4 slim'e 5+1 ses sistemi bağlamak istiyorum bu mümkün müdür acaba,ses sistemim eski logitech x530 modeli ve optik ses çıkışı yok bazı birleştiricilerle bunun yapılabildiğini duydum,daha önceden pc ye bağlıydı bu sistem ve ben 5.1 kanal ses alıyordum,ps4 e bağlayıp sorround destekli oyunlarda bu sesi alabilir miyim acaba ?

• Arkadaşlar merhaba yarın ps4 slim alacağım daha önce ps4 kullandım ancak ilk defa slim alacağım dikkat etmem gereken bir husus varmı?

Cuh 2116 A modeli bu model nasıldır kronik bir sorunu Vs varmı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClaymoreCountry

Arkadaşlar merhaba yarın ps4 slim alacağım daha önce ps4 kullandım ancak ilk defa slim alacağım dikkat etmem gereken bir husus varmı?

Cuh 2116 A modeli bu model nasıldır kronik bir sorunu Vs varmı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Hocam ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum hiç bir sorun sıkıntı yaşamadım imkanın varsa 1tb olanı al 500 gb en fazla 8-12 arası oyun alıyor benim cihazım da cuh-2116b

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.