Şimdi Ara

PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( DAHA İNCE, DAHA SESSİZ ) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
11
Favori
45.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 500 gb lık versiyonu aldım 1 tb harici hdd im mevcuttu zaten onu bağladım yer konusunda sıkıntım yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClaymoreCountry

Hocam 500 gb lık versiyonu aldım 1 tb harici hdd im mevcuttu zaten onu bağladım yer konusunda sıkıntım yok.
    Hayırlı olsun hocam kaça aldınız ps4 ü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 Slim 1 tb 1899 tl ye alınır mı ? Alan arkadaşlar memnun mu cihazdan ? Alırken nelere dikkat etmem gerekiyor ?
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Neye göre söylüyorsunuz bunu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-27CE0EED2

Neye göre söylüyorsunuz bunu ?
    Basima gelenlerden hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

Basima gelenlerden hocam

Alıntıları Göster
    Sen normal PS4'lere de bozuk diyordun. "Cihazımı değiştirmiyorlar" şeklinde saçma sapan mesajlar yazıyordun. Şimdi de PS4 Slim'lere bozuk diyorsun.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Adam 5 yıldır takmış kafaya ps4'ü araç değil amaç edinmiş,bir türlü memnun olmuyor,mesajlarından sadece birisi:
  • bende ps4 slim 500 gb aldim 2116a cuh modeli insAllah beni yarı yolda bırakmaz. daha once ps 1 ve 2 vardi uzun zaman kullanmadim bakalim nasıl olucak :) pc oyunlarından vazgeçmek istiyorum artık. ps4 gurubunuz varsa katılabilirim...

• Days of Play | Limited Edition PS4

• Arkadaşlar 1 tb slim versiyona sahibim. Days Gone oyununda motor sürerken rahatsız edici derecede fps sorunları yaşıyorum. Aynı sorunla karşılaşanlar var mı acaba ?

• Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 4 ay önce evlenirken eşim hediye olarak ps4 slim kasa 500 gb resmi sony sonyeurasia garantili cihaz hediye aldı. Ben de çocukluğumuzdan kalan büyük hevesle kabul ettim tabii. üstüne arkadaşımdan temiz ikinci el bir kol ve psn üzerinden fifa2019 aldım. gel gör ki şu ana kadar toplasan 15 kere oynama fırsatım olmadı. Olacak gibi de durmuyor. öylece duracağına nakite çevirip bir aylık kiramı ödemek istiyorum, (evlilik harcamaları sonrası ilk 6 ay sıkıntısından dolayı) :) Bu cihaz bana 2400 civarına mal oldu. ancak ben 1900-2000 liraya satmayı düşünüyorum. İlgilenen olursa pmden yazabilirsiniz. İstanbul Bayrampaşa'da oturuyorum.
  • arkadaşlar merhaba,

ps4 slim için power kablosu alacağım. internetten 15 tl ye satın aldım.
    makinaya her hangi bir zararı olur mu? Cihazı yakmayalım?
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Hayir neden olsun devammm ..

• Bilemedim. Orjinali hiç bir yerde yok açıkçası. Bulduğumu aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Vengeful Spirit

Arkadaşlar 1 tb slim versiyona sahibim. Days Gone oyununda motor sürerken rahatsız edici derecede fps sorunları yaşıyorum. Aynı sorunla karşılaşanlar var mı acaba ?
    Days gone da genel olarak fps sorunu var. Optimizasyonu iyi değil

• KonsolBüfesi kullanıcısına yanıt
    2 yıldır 500 gb versiyonunu kullandım bana hiç arıza cıkarmadı cok hard oyuncu olmadığımdan fps farkı gibi seyleri anlamıyorum daha doğrusu bilmiyorum o konuda pek yardımcı olamam ama oyunu oynarken akıcıydı cihaz hiç kendi kendine kapanmadı bazen biraz ısınıyor ama onuda soğutucuyla halledebiliriz ama ben ihtiyaç duymadım.

• bu slim kasanın en son sürümü kaç arkadaşlar?
    Bende 2216b var. son sürüm mü bu?
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Evet.

• Arkadas listeme girerken bazen boyle bekletiyor neden olabilir slim kasa ve daha 4 aylik ps bilgisi olan varmi arkadaslar.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fridaycoffee -- 23 Ağustos 2020; 14:36:27 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.