Şimdi Ara

PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( DAHA İNCE, DAHA SESSİZ ) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
11
Favori
45.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler herkese. Slim play station 4 almak istiyorum ama n11 de şu an en uygun ürün cuh-2106a seri nolu. Birde cuh-2116a seri nolu ürünler var. Bu ikisi arasında sorunsuzluk anlamında bi fark varmı. Yada slim alanlar için tavsiye ettiğiniz başka bir seri varmı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

arkadaşlar ps'de yeniyim kafeden kafeye gidiyorum acıkcası heves ettim hosuma gitti. sadece pes icin alıcagımda slim ve ya pro olup olmaması cok sıkıntı olurmu?
    Selam karar verdinmi? Aynı soru benimde aklımda sende pes fifacısın galiba.

Arkadaşlar bu ay kısmetse ilk konsolumu alıcağım. Konsol ve joystik hakkında hiç bilgim yok. Rastgele basıyorum tuşlara Ben zaten gta battlefield filan pek oynamam şimdilik pes fifa ilerde oynarmıyım gta vs bilmiyorum. Bilgisayarım çok iyi değil çünkü

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-turkce-menu-p-HBV000002K6XS

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-pro-1-tb-oyun-konsol-turkce-menu-cuh-7106b-p-HBV000004PHDH

Bu ikisinden hangisini tercih edeyim slim olan bütçeme uyuyor. 1 kol ve pes 18 alırsam 1600-1800 tl geliyor. Ne fark var bu konsollar arasında birde kola alışmam tahmini ne kadar sürer?

• Ps4 slim son çıkan kasanın numarası ne cuhxxx ?

Bilen Bilgi verebilir mi ?

• Bugün 3 oyunlu ve 3 ay psn li versiyonu aldım.cuh 2116a ustelik oyunlarin hepsi kutulu

• Arkadaşlar merhaba. 2008 2013 yılları arasında ps3 kullanıcısıydım. 2013 ten beri de pc kullanıyorum oyun için. Bugün Amerika'dan CUH 2115b modeli ile 1TB Ps4 slim alarak tekrardan aranıza dönüyorum.

Bayağı zamandır forumu takip edemiyorum. Konsolla ilgili, yurtdışı cihaz ve model numarası ile ilgili diyecekleriniz veya oyun tavsiyeleriniz olursa duymak isterim.

• Arkadaşlar PS4 slim var ara ara ana menüde kasma var bide PC den gectigim için mi bilmiyorum bf1 de online oynarken bazen FPS düşüyor kasıyor gibi geliyor öyle aşırı rahatsız edici değil ama normal midir bu

• Beyler yardımınıza ihtiyacım var

bi arkadaş ps4 slim satıyor kodunu istedim cuh2116b yeni sürüm hdrli slim dedi ne demek bilmiyorum

2 kol var 4 ay kaskosu var garantisi devam ediyor
    Watch dogs gta 5 gran turismo bf1 premium pass ve deluze edition paket
    titanfill 2 premium need for speed payhback rabinbow six siege fifa 18 bna 18 mortal kombat xl oyunları varmış

1800 tl ye indi sizce nedir ? Alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenKimimKimimBen

Beyler yardımınıza ihtiyacım var

bi arkadaş ps4 slim satıyor kodunu istedim cuh2116b yeni sürüm hdrli slim dedi ne demek bilmiyorum

titanfill 2 premium need for speed payhback rabinbow six siege fifa 18 bna 18 mortal kombat xl oyunları varmış

• Beyler ben benim ps4 slimi zaman ayıramamam nedeniyle satmaya karar verdim biri bana su soruları sordu

Pal mı ntsc mi konsol? Bir de seri numarası ne acaba?

Cevaplamam seklinde beni sıkıntıya sokarmı her an hersey olabiliyor teknolojik aletlerde tereddüte girdim.

• quote:

Beyler yardımınıza ihtiyacım var

HDRLİ slim diye bişey yok.HDR bütün slimlerde var zaten,eski kasalarda da olması lazım.

1TB mı 500 gb mı

Sıfırı 2000 tl zaten.Güvendiğin birisiyse al gitsin.

Oyunlar 500 tl etse,kol da 350 etse 850-900 lira kardasın.Temiz kullanmışsa al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 28 Ağustos 2018; 14:50:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

HDRLİ slim diye bişey yok.HDR bütün slimlerde var zaten,eski kasalarda da olması lazım.

1TB mı 500 gb mı

Sıfırı 2000 tl zaten.Güvendiğin birisiyse al gitsin.

Oyunlar 500 tl etse,kol da 350 etse 850-900 lira kardasın.Temiz kullanmışsa al

Alıntıları Göster
    1 tb hocam
    Tanımıyorum arkadaşı ama ucuz geldi banada son bir pazarlık yapayım :)

Birde dikkatimi çekti herkes seri soruyor her ps4 aynı değil mi ? Seri sormalarında ki amaç nedir ?

Teşekkür ederim.

• 12 aylık online oynamak için plus baktım netflıx yazıyor 3 ay bedava sanırım
  • Sonthor kullanıcısına yanıt
    Kutunun üzerinde dünya simgesinde 2 yazıyorsa paldir. Cihazın altında arkasında bir yerinde cuh...ile başlayan numara var hepsi etikette yazar

• quote:

1 tb hocam
    Tanımıyorum arkadaşı ama ucuz geldi banada son bir pazarlık yapayım :)

Birde dikkatimi çekti herkes seri soruyor her ps4 aynı değil mi ? Seri sormalarında ki amaç nedir ?

Teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    Cuh 2000 serisi sonraki üretim yani daha güncel.Güncel olan her zaman iyidir fakat cuh 1 serisinde de sorun çıkmaz alabilirsin yani.Ben 4 ay önce aldım cuh 2006 serisiydi,en günceli değildi yani.En günceli cuh 2116 bildiğim kadarıyla.Cihazımda sıkıntı yok,problem çıkarmadı şimdiye kadar.

1 tb sa alabilirsin fakat cihazı gör önce,temiz mi kullanılmış bak bi.Yan tarafta fanlar var oralara bak kirli mi değil mi diye.

• Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    10 tane falan oyun var çift kol dün sordum çizik arıza var mı hiç bir sorun yok dedi
    pazarlık yaptım 1700 tl ye anlaştık
  • Arkadaşlar merhaba,

Bende AC Origins var fakat bazı yerlerde -mesela şehrin içinde at ile gezerken ya da aksiyona girdiğim zaman- fps düşüşleri yaşıyorum. Acaba aranızda aynı sorunu yaşayan var mı? AC Origins de böyle olması Red Dead Redemption 2 için korkutuyo beni acaba onda da aynı sorun olur mu diye.!

• Ps4 slim 1 tb kırık olmayan hafızaya fifa 18 nba yüklü cihaz arıyorum bilginize
  • Evet beyler dün akşam ikinci el ps4 slim 1 tb çift kol 4 oyunly (cd) cihazı 1500 tl ye satın aldım. 08.03.2018 tarihinde alınmış

Yalnız kolların yeni versiyon olup olmadığını nasıl anlayabilirim ?
    2016 da aldığım cihazımda dokunmatik kollarda oyun oynarken ışık yanmazdı bunda yanıyor 4v2 muhabbeti ne işe yarıyor tam olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenKimimKimimBen -- 7 Eylül 2018; 11:48:25 >
  • quote:

Evet beyler dün akşam ikinci el ps4 slim 1 tb çift kol 4 oyunly (cd) cihazı 1500 tl ye satın aldım. 08.03.2018 tarihinde alınmış

Yalnız kolların yeni versiyon olup olmadığını nasıl anlayabilirim ?
    2016 da aldığım cihazımda dokunmatik kollarda oyun oynarken ışık yanmazdı bunda yanıyor 4v2 muhabbeti ne işe yarıyor tam olarak
    İşte v2ile v1 in asıl farklarından biri bu fat kasalarda v1var 2si ile oyna farklı farklı anlarsın

• Herkese merhaba arkadaşlar ben öğrenciyim hayatımda ilk kez playstation aldım ilk başta 2alıcaktım sonra 3 oldu şimdi ps4slimim var 1.250 gibi uygun bi fiyata aldım fifa 17 2kol kulaklık 4ay garanti var adam asker ve çok az kullanmış belli şu hdmi girişleri piano black ya oralarda dahi çizik yokdu tabii ben çizdim galiba gelelim sorunuza 1_fiyatı uygun mu 2_ slimle fat kasa arasında kalfım 250 daha verip slim aldım 3_fakat sanki biraz fazla ısınıyo gibi geldi 1hafta kala gibi garantiye yollasam ısınıyo diye değişim yapılırmı oyunlarda kasma yok bu arada fan sesi de normal ben zaten topçuyum iyi forumlar cevaplarsanız sevinirim haaa bide bu arada 500gb modeli

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.