Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: Navy SEALs

quote:

quote:

4k tv olayini da iyice araştırın..zamanında ilk hd tv çıktı diye insanlari güzelce kandirip 720 p hd ready adi altinda tv sattilar.sonrasında 1080 p çıktı.şuanda da öyle 4k çözünürlük değil 4k ready gibi düşünün.

4k Ready de bir tv modeli yoktur.

VAr demedim düşünün dedim. Hd ready i herkes zamaninda hd diye aldi. Suanda da öyle durum 4k gerçek çözünürlük değil buna ancak 4k ready denebilir. İsteyenler 4k gercek piksel çözünürlüğüne bakabilir tekno marketlerdeki gibi değil.

Ne demek istediğini anlayamadım.

Seni alıntıladım anlarsin diye. Anlayana idi yazdığım.sorun yok anlama. İyi geceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O değilde çok az kaldo pronun çıkmasına 10 kasım sabahı vatanın önündeyim , bazı sitelerde 2.500 tl den pro satışa çıkmış keriz avlamaya çalışıyorlar :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

hd ready de bir hd tvdir 720p çözunurlukdedir. sonra cikan full hd tvler 1080p dir. şuanki 4k tvler 2160p dir yani gercek 4k dir. 4k ready diye bir şey yokdur.

Yatay çözünürlük piksel sayısı nedeniyle 4K standardına uyan formatlardan biri olarak kabul edilir.

Google a yaz ben bisi demiyorum..4096*3112 çözünürlük standart değil gerçek olan. Tekno marketlerde 4k standartina uygun olanlar var maalesef.

Vikipedi den copy paste mi yaptın, çok bilgili anlayan arkadaşım. Dediğin çözünürlük formatı 4:3' tür. Bu zamanda panel olarak, kare panel mi kullansın tv üreticileri. Eski crt monitörlere dönüş mü yapalım. Gerçek 4k şuymuş, buymuşta falan filan. 4k'yı görmek için tekno marketlere gitmeme gerek yok. Evimde var şu an zaten. Nasıl fark varmış , oyunlarda ne kadar fark ediyor, kendi gözümüz ile görüyoruz çok şükür. Senin bu vikipedi'den , google'dan öğrendiğin bilgiler ancak çocukları kandırırsın, çok çok anlayan , bilgili arkadaşım benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 28 Ekim 2016; 1:50:24 >

• Navy SEALs kullanıcısına yanıt
    bir konuda haklisiniz tam 4K'nın 4090x3112 piksel fakat bu görüntü 16:9 tvlere aktarıldığında kırpılıyor ve 3840x2160 gibi tüm sektörün kabul ettiği standart bir 4k çözunurluk elde ediliyor. yani senin verdigin çözunurlukde bir tv yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 28 Ekim 2016; 1:48:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkitolki77

O değilde çok az kaldo pronun çıkmasına 10 kasım sabahı vatanın önündeyim , bazı sitelerde 2.500 tl den pro satışa çıkmış keriz avlamaya çalışıyorlar :))

2500 iyi fiyat hocam bide bu ilana bak istersen

http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-pro-playstation-4-pro-konsol-P139557469

• Ahahaha :D troll ise komik değilse trajikomik

• Vay arkadaş, 4k ready diye bir şey de duymuş olduk, enteresan

• Amazon.de den şuanda sipariş verirseniz kargo parası çıkmıyor beyler almak isteyen yapıştırsın. 395€

Amazon Global Standart 4-7 gün kargo seçeneği olan çoğu üründe kargo bedava oldu, 3 kasımda TR chat desteği gelecek. eğer bir hata yoksa TR ye bedava kargo hizmetide sunacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 28 Ekim 2016; 3:15:17 >

• amazon.de de kargo bedava oldu. pro hızlı kargo ile 395€ ya geliyor. 1340 lira gibi bir rakama
  • An itibariyle düzelttiler bedava kargo işini neyse sipariş geçen geçmiştir, kafamda bin bir senaryo ile heycanlandırdılar vay arkadaş :D
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

hd ready de bir hd tvdir 720p çözunurlukdedir. sonra cikan full hd tvler 1080p dir. şuanki 4k tvler 2160p dir yani gercek 4k dir. 4k ready diye bir şey yokdur.

Yatay çözünürlük piksel sayısı nedeniyle 4K standardına uyan formatlardan biri olarak kabul edilir.

Google a yaz ben bisi demiyorum..4096*3112 çözünürlük standart değil gerçek olan. Tekno marketlerde 4k standartina uygun olanlar var maalesef.

Vikipedi den copy paste mi yaptın, çok bilgili anlayan arkadaşım. Dediğin çözünürlük formatı 4:3' tür. Bu zamanda panel olarak, kare panel mi kullansın tv üreticileri. Eski crt monitörlere dönüş mü yapalım. Gerçek 4k şuymuş, buymuşta falan filan. 4k'yı görmek için tekno marketlere gitmeme gerek yok. Evimde var şu an zaten. Nasıl fark varmış , oyunlarda ne kadar fark ediyor, kendi gözümüz ile görüyoruz çok şükür. Senin bu vikipedi'den , google'dan öğrendiğin bilgiler ancak çocukları kandırırsın, çok çok anlayan , bilgili arkadaşım benim.

Senin seviyene göre anlaman için yazdim ama harbi anlayışın kıt. Laz uşağı temel gibisin. Beni anlamiyorsun google a yaz dedim ve yazmazsin diye kopyaladim birşey i gormen icin. He deyip geçiyorum seni 4k tv in ile başbaşa bırakıyorum. Çok fazla hamsi de yeme samsunlu arkadaşım.

• Adam 4K ready dememiş şuanki 4K ilk çıkan HD Ready gibi düşünülebilir demiş

Görende forumda teknolojinin nabzını tutan bilim adamları cevap yazıyor sanacak

• Navy SEALs kullanıcısına yanıt
    4K ibaresi 1920x1080'in 4 katı çözünürlükten geliyor. Yani 1920x1080 çözünürlük 1K kabul ediliyor, 4K'da 3820x2160 çözünürlük manasına geliyor. MAntık hatası veya yanlış söylenmiş bir şey yok, çünkü 4K ekranda gerçek manada 4 tane 1920x1080 çözünürlük var. 4K ready diye bir şey de yoktur. İşin temeli zaten geniş ekranlı 1080p ekranlar olduğu için kare monitorlerdeki çözünürlüğün hesaba katılmaması normaldir.
  • Gidin su 4k tartismanizi tv bolumunde yapin konuyu b,,k etmeyin bazilarida atlamasin her b,,,k a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 28 Ekim 2016; 8:19:57 >
  • ulan ps4 vs ps4 pro, gerekli gereksiz, xbox ps4, upgrade & downgrade derken simdi de 4K tartısması. Cok biliyorsanız kendinize saklayın, arkadas baskası baska iddia ediyorsa tamam oyle olsun diyin adam zaten 3 ay sonra ogrenecek gorecek diyecek ki aaa forumda biri dediydi. Bu nasıl bir ego tatminidir?! Ps4 pro dısında konuda her türlü abidik gubidik tartısma mevcut yeter, içine ettiniz konunun..
  • Arkadaşlar konuyla ilgisi yok ama cevap verirseniz sevinirim.Ps 4'de disksiz oynamanın tek yolu ps storedan oyunu satın almak mı yoksa diskli de alınca bir kod aktifleştirip kütüphaneye oyunu ekleyip disksiz oynamak mümkün mü

• Crystallize33 C kullanıcısına yanıt
    Birtek ps store

Evet. Psn den oyunu alırsan disksiz oynarsın disksiz oynamanın başka yolu yok.

Kutulu aldığın oyunlarda makine bir kere de olsa cd görmek zorunda oyunun çalışması için.
    Cd siz oynamanın tek yolu digital alım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozi_41

quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Bak açık dünya diyorsun me güzel işte sorun şurada adamlar açık dünya olmayan ac oyununu bile yapmayı beceremiyorlar

Ubisoft bi gitsin baksın dying light a neredeyse ac unity ve syndicate toplamından daha büyük haritaya sahip ve adamlar yapmış grafikleri de mükemmel şimdi bu firma yapabiliyor da ubisoftun sorunu ne?

Ps3 zamani just cause 2 yi severek oynamıştım . Just cause 3 u ps4 e preorder yaparak aldım . Bak hala bitiremedim neden biliyormusunuz .

Lanet FRAME DROP sebebinden okadar rezalet durumdaki. Patlamalarda catismalarda bildigin oyun slow motion a giriyor sanki .

Hadi ubisoft acik dunya oyunlarinda beceriksiz e square enix te beceriksiz ozaman , mad max desen frame drop ondada vardi . Bir adam gibi rahat oynadigim Gta5 ti oda gecen nesilede yapilan bir oyun ordan gelistirdiler ve rockstardan bahsedioz birazda onunda etkisi var .

Battlefield 1 oynuyorum bazen uzak mesafe oyle bulaniklasiyorki kaplamalar detaysizlasiyor bildiginiz çamur .

Bethesda mida beceriksiz Fall out 4 oynadim baya oynadim hatta platinledim sehir merkezinde ve bir cok yerdeki frame droplar bildigin oynanisi baltaliyordu .Bir cok oyunda buna benzer seyler yasadim.

Bu cihazlar bence yapilirken bastan bilerek böyle yetersiz donanimla cikarildi . Oyun gezer ile mustafa yigit roportajinda Mustafa Yigit ps4 pronun calismalarina ps4 ciktiktan 6ay sonra baslandigini soyledi . Yani bu duruma alissak iyi olur 3 senede bir yeni konsollari gorucez gibi geliyor .

Dediğin oyunları battlefield hariç oynadım hiçbirinde oyun oynamamı engelleyecek bir şey hissetmedim. Takıntılısınız arkadaş ve adamlara bizi yolmalsrı için prim veriyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.