Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
34.011
Cevap
396
Favori
1.158.715
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
Giriş
    483 Mesaj
    Hesap kullanımı nasıl olacak acaba bilgi var mı bununla ilgili? Mesela ben kendi hesabımı hem ps4'te hem de pro da aynı anda primary olarak kullanabilecek miyim?
    |
    |

Daha 19 ay garantisi var. Teknosa dan alındı. Makinenin TR girişi 2016 Mart 1000 eder inş. 5 ay önce 1500 verdik :)

Amazon'dan 1250'ye aldım deyince haliyle bir dünya mesaj geldi. Kuzenim yıllardır Amazon tarzı sitelerden TR'ye satış yapıyor. Bana söylediği şu 1445'e aldım 2 ay sonra sana 65 Euro geri iade edeceğim dedi. 65 x 3,4 : 220 _TL
    1445- 220 : 1225_TL ye ürün gelmiş olucak.

Daha önce PS4 ve Xbox için yan ürünleri de bu şekil almıştı. Sonra belirli tutarları iade aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19karabulut07 -- 28 Ekim 2016; 11:58:45 >
    |
    |
    Sonic.Storm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim kimseyi savunduğum yok adam bir şey beyan etmiş yanlış ya da doğru verilen cevaplar hiç hoş değil ona nazaran o şekilde yazdım. Sadece 4K olayı değil burada birisi kendince bildiği bir şeyi söylediği zaman olan olaylar hep bu şekilde

4K olayını bilmiyorum o yüzden yorum yapmıyorum
    |
    |
    GT_55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa
  • Yarbay
    16906 Mesaj
    BF1 de ps4 de Downrange yemiş. Pro ya gerek yok diyormusunuz hala.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

Daha 19 ay garantisi var. Teknosa dan alındı. Makinenin TR girişi 2016 Mart 1000 eder inş. 5 ay önce 1500 verdik :)

Amazon'dan 1250'ye aldım deyince haliyle bir dünya mesaj geldi. Kuzenim yıllardır Amazon tarzı sitelerden TR'ye satış yapıyor. Bana söylediği şu 1445'e aldım 2 ay sonra sana 65 Euro geri iade edeceğim dedi. 65 x 3,4 : 220 _TL
    1445- 220 : 1225_TL ye ürün gelmiş olucak.

Daha önce PS4 ve Xbox için yan ürünleri de bu şekil almıştı. Sonra belirli tutarları iade aldım.

65€ iade nasil olacak 2ay sonunda sef!?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

BF1 de ps4 de Downrange yemiş. Pro ya gerek yok diyormusunuz hala.

Pro'ya gerek yok.

Gümrük bedelini geri alabiyor. 2 ay sonunda
    |
    |
    Prestigi10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xbox Scorpio'nun seneye çıkışıyla birlikte bazı multiplatform oyunlarının artık mevcut konsollara çıkmayacağını düşünüyorum.zaten çok geçmez Sony'de PS5 duyurusunu yapar ve 2018 son döneminde PS5'i elimize alırız diyorum.
    |
    |

AMD Ryzen 7 3700X 3.6/4.4GHz | MSI B450 GAMING PLUS MAX DDR4 4133MHz (O.C.) | EVGA NVIDIA RTX 2080Ti | Crucial 32GB Ballistix Sport CL15 | Kingston A2000 1TB NVMe M.2 SSD | Cooler Master Masterbox MB520 RGB | Thermaltake TR2 S 750W 80 PLUS PSU | AOC C27G1 Curved 27" 1ms 144Hz | Logitech G513 Carbon Klavye | SteelSeries Sensei Ten TrueMove Pro Mouse | SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition)
  • Yüzbaşı
    785 Mesaj

Nasıl aldığıyla ilgili olarak tam detaylı bilgiyi @Boxor adlı kullanıcıdan alabilirsin.

https://mini.donanimhaber.com/m_119598895/tm.htm
    |
    |
    Prestigi10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İstediğin kadar yok de hiç sorun yok :)

|
    |
    CPTLeBron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

uzatmadan soruyorum.

benim evdeki lcd televizyona ps4 proyu taktığımda önceki makine ile arasında grafik farkı olacak mı, olmayacak mı ?

kısa ve öz cevap verebilecek var mı?

PS4 PRO almak için 4K TV almama gerek var mı sorusunun başka hali sanırım :)

Elindeki oyunlara yapımcıları tarafından PS4 PRO güncellemesi gelirse, daha iyi grafik ve yüksek değerlerde oynayacaksın.

Örnek olarak geçen gün PS4'te oynadığım Rise of the Tomb Raider oyununa PS4 PRO güncellemesi geldi bile. Yükledim, güncelleme bilgilerini okuduğumda PS4 PRO için geliştirilmiş grafikler, yüksek ayarlar tarzı bir açıklama vardı. Konsolum PS4 PRO olsaydı daha iyi kalitede oynayacaktım.

PS4 PRO farkını görmek için ille de 4K TV almaya gerek yok yani. Keza 4K desteği de her oyuna gelmeyecek zaten.

4K desteği olacak oyunların listesi varmı hocam yeni oyunlar degil eski oyunlar için soruyorum Rise of the Tomb Raider gibi

• Emekli Yönetici
    27996 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oxata

quote:

quote:

uzatmadan soruyorum.

benim evdeki lcd televizyona ps4 proyu taktığımda önceki makine ile arasında grafik farkı olacak mı, olmayacak mı ?

Elindeki oyunlara yapımcıları tarafından PS4 PRO güncellemesi gelirse, daha iyi grafik ve yüksek değerlerde oynayacaksın.

Örnek olarak geçen gün PS4'te oynadığım Rise of the Tomb Raider oyununa PS4 PRO güncellemesi geldi bile. Yükledim, güncelleme bilgilerini okuduğumda PS4 PRO için geliştirilmiş grafikler, yüksek ayarlar tarzı bir açıklama vardı. Konsolum PS4 PRO olsaydı daha iyi kalitede oynayacaktım.

PS4 PRO farkını görmek için ille de 4K TV almaya gerek yok yani. Keza 4K desteği de her oyuna gelmeyecek zaten.

4K desteği olacak oyunların listesi varmı hocam yeni oyunlar degil eski oyunlar için soruyorum Rise of the Tomb Raider gibi

http://www.gamespot.com/articles/every-ps4-pro-game-that-is-and-isnt-getting-an-upg/1100-6443385/

Rise of Tomb Raider PS4 Pro'ya tam destek veriyor. Üç modu var kendin seçiyorsun. 4K 30 FPS, 1080P 60FPS üst grafikler veya 1080p 30fps kilitli olabildiğince her şey açık
    || AMD Ryzen 9 3900X [email protected] || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı

• Yarbay
    16906 Mesaj
    Tomb Raider 4K 30fps yeeeappppp :)

Kalp ritmim hızlanıyor :)

Ps4 u proyla takaslayacagim magazadan. Oyunlari ve hesaplari silsem yeterli olur mu? Baska birsey yapmaya gerek var midir?

|
    || AMD Ryzen 9 3900X [email protected] || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı
  • Yüzbaşı
    381 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: oxata

quote:

quote:

uzatmadan soruyorum.

http://www.gamespot.com/articles/every-ps4-pro-game-that-is-and-isnt-getting-an-upg/1100-6443385/

Rise of Tomb Raider PS4 Pro'ya tam destek veriyor. Üç modu var kendin seçiyorsun. 4K 30 FPS, 1080P 60FPS üst grafikler veya 1080p 30fps kilitli olabildiğince her şey açık

eyw hocam bu 3 oyun için alacam pro yu Rise of Tomb Raider, good of war, resident evil bu üçü 4k hdr destekli olsun yeter bana
    |
    |

• Binbaşı
    1611 Mesaj
    ps4 sahibi olan tercihe bağlı ps4pro almak istiyorsa alsın
    neden bunu tartışma konusu haline geliyor
    alanlar güle güle kullansın

Çok ilginç bir şekilde çoğu elektronik ürün (Başta TV ve PC olmak üzere) 6 taksite düşerken konsollar 9 taksit devam ediyor.

Şu an adamakıllı bir oyun pc'si toplamak için (4k + 60 fps) min 5000 tl harcamak gerektiği düşünülürse 6 taksit çoğu kişi bunu karşılayamaz.

Pro'nun uygun fiyata geleceği kesin gibi, Scorpio'da aynı fiyat bandında gelirse ve standart olanlar 1000 TL civarına gerilerse çoğu kişi konsola yönelir.

Hükümet Sony ve Microsoft ile anlaşmalı mı ne
    |
    |
    Gençler bir arkadaşa Amazon.de'den ön siparişi geçtik. PS Plus üyeliği de almak istiyor kendisi ama şu her yıl verdikleri 24 oyunu ertesi yıl üyelik almayınca oynayamıyor muyuz, öğrenmek istiyoruz.

Plus aboneleri için verilen oyunları plus üyeliğiniz olduğu sürece oynayabiliyorsunuz.

|
    |
    jay jay justified kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
haberler
son dakika
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.