Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reis 1080p Medium ayarlar PureHair açık Ps4ten daha iyi bence ben eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turki5hmo kullanıcısına yanıt
    Başlığı okumamanın noobluğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 10 Eylül 2016; 20:45:08 >
  • Arapkahvesi A kullanıcısına yanıt
    Bende geçen sene bu zamanlar almıştım çıktığında alanlar çıldırıyor ben çıktığı için mutlu oluyorum bende anormalliikmi var diye düşünmeye başlamıştım tanıtım günü
  • Vallah 100 euroya ps4 buldum hemen aldim sifir gibi temiz kolu kutulu eksiksiz 100 Euro lan!!!! Ps4 pro almayi bekliyorum baktim ki is yok fullhd tv ps4 ile devam edicegm hemde 2 ay once 300 euroya satmistim ps4 Umu cok iyi oldu bu gencler

• wesker005 W kullanıcısına yanıt
    100 tane hıyar yollamasınlar dikkat edin

• Valla ps4 alamamistim ciktigi zamanlarda sonra askere gittim zaten(3 gun kaldi tezkereme ) yine alamadim sonra bu neo muhabbeti cikti bekliyim dedim sonra bu pro tanitildi iyi de beklemisim artik bunu alirim oyunsuz hayatima son veririm bide su pc toplayin diyenlere kıl oluyorum. Hep bir tavsiye verme cabasindalar yok 2000 liraya toplayacagin pc ps4 daha iyi olur falan e peki bu 2000 lik pcds ne var bakalik 1)islemci 2) anakart 3)ram 4)ekran karti 5)hdd 6)kasa+psu buraya kadar tamam dimi e peki monitor nerde ? Klavye-mouse nerde ? Kulaklik ses sistemi nerde ? Bunlar neden eklenmiyor fiyata acaba illa herkeste bunlar olacak diye bisey yok zaten herkeste bilgisayar olacak diye birseyde yok o yuzden su fiyat tavsiyesi veren arkadaslar her turlu durumu goz onundd bulundururak tavsiye verin yoksa verdiginiz tavsiyenin bir onemi kalmiyor gördüğünüz gibi...

• Bence gayet başarılı siz ne dersiniz ?

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Bu arada beNzer güçte bir PC toplamaya kalksanız kaça mal olur diye bir çalışma yapmışlar ortaya bu çıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Pro -- 10 Eylül 2016; 21:30:42 >

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız ama ben PS4 alsam bile yeni alacağım için Pro alırım.

Aynı fiyata daha iyisi için 2 ay beklerim. Yurt dışından sipariş geçmeyi düşünüyorum hemen.

Fakat Scorpio moralimi bozuyor acaba PC gibi olabilir mi diye düşünüyorum :) .

Hem bütün oyunlara Play on Anywere gelirse mükemmel olur 1 defa alırım hem Xbox'ta hem de ileride PC alırsam onda oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: wesker005

Vallah 100 euroya ps4 buldum hemen aldim sifir gibi temiz kolu kutulu eksiksiz 100 Euro lan!!!! Ps4 pro almayi bekliyorum baktim ki is yok fullhd tv ps4 ile devam edicegm hemde 2 ay once 300 euroya satmistim ps4 Umu cok iyi oldu bu gencler

• Sırf Play Anywhere için bile xbox alınır bence. Ama diyorsanız ki The Last Of Us oynayacağım God Of War oynayacağım o zaman siz bilirsiniz. Ama o oyunlar bitince üzebilir yani.

• Ps4Pro P kullanıcısına yanıt
    Pc de anakart nerde sogutucular nerde isletim sistemi parasi nerde kasa nerde

• Yemişim ps4u de prosunu da sizin gibi fanboylar sony gibi şirketleri zengin etmeye devam edin

• Sony bu makinayi bence vr icin cikardi. 4k olayi hikaye, oturmasi daha zaman alir. Ama pazarlama stratejisinde harbiden sictilar, ps4 slim'i bence konumlandiramadilar, insanlar neden 100 dolar fark icin eski makinaya yönelsinler yenisi varken? Eğer yönelmeleri için bir neden varsa neden Pro alsinlar? 1080p icin slim , 1080p upscale 4k tv sahipleri icin pro diye konumlandirdilar sanirim.

• Bir de yeni LOGO muz hayırlı uğurlu olsun . SONY oyunlarda kullancıya farkı göstermek adına bu Logoyu kullanacak kapağa heral

• quote:

Orijinalden alıntı: Survival

100 tane hıyar yollamasınlar dikkat edin

Yok hocam eBay dan buldum sansa da adam evimin karsisinda oturuyormus 300m gittim aldim geldim suab hatta oyun oynuyorum hayvan gibi vallah Masallah

• wesker005 W kullanıcısına yanıt
    Komşunuzda bir tane daha varsa talibim o zaman yurt dışında mı yaşıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ps4Pro

Bir de yeni LOGO muz hayırlı uğurlu olsun . SONY oyunlarda kullancıya farkı göstermek adına bu Logoyu kullanacak kapağa heral

Pro ya özel oyun çıkarmasın sonra da yeter ki bu logoyu kapağa koysunlar bize koymasınlar da

• quote:

Orijinalden alıntı: iGuun

quote:

Orijinalden alıntı: Ps4Pro

Bir de yeni LOGO muz hayırlı uğurlu olsun . SONY oyunlarda kullancıya farkı göstermek adına bu Logoyu kullanacak kapağa heral

Pro ya özel oyun çıkarmasın sonra da yeter ki bu logoyu kapağa koysunlar bize koymasınlar da

Proya özel oyun çıkmaz emin ol için rahat olsun Öyle bir şey yapmak istese konsolu daha güçlü ve 100 dolar daha pahalı çıkartırdı ama gerek görmedi. Cihazlar ister normal ister pro 2 Sene bizleri çok rahat götürür garanti veriyorum sana ve 3.senesinde de PS5 i yavaştan görürüz

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Vallahi hocam derdim Exc. oyunlar değil ben oyun oynamak istiyorum ben ileride laptop alacağım ve alacağım laptobun büyük ihtimalle istediğim seviyede çalışamayacak. Doğru düzgün stabil frame rate olan bir alet istiyorum.

30 Olsun dengeli olsun. 60 olsun dengeli olsun. Ben PC'mde oyun oynarken aniden bir düşme oluyor 23 oluyor hele mp oyunsa oyunun içine ediyor affedersiniz. Adama nişan dahi alamıyorum

Bilmiyorum ama E3'e kadar beklemek daha mantıklı. PS4 Pro çıksın bakalım Sony neler yapacak. Microsoft bu düştüğü kötü imajını nasıl düzeltmeye çalışacak.

Şayet PS4 Pro iyi olursa Almanya'dan alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Survival

Komşunuzda bir tane daha varsa talibim o zaman yurt dışında mı yaşıyorsunuz?

Almanyada yasiyorum tatile 3 ay turkiyeye geldim allah yardimciniz olsun(

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.