Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sercansaim

Mayis ayinda aldigim 2 kollu 1tblik sony eurasia cihazimi ben de satmayi dusunuyorum. 4k media oynatici cezbediyor beni. Netflix 4k destekleyen cihaz cok az su an. Fiyat ölürse falan asla satmam ama. 1700e almistim. Bakalım fiyat standartlari nasil oluşacak. Durumum yok diye mesaj atanlar olacak onlar ayri bir dunya zaten. Yemek degil su degil. Durumun yoksa oynama arkadaş

valla hocam eğer yine konsol alacaksan satman bence saçma. bu cihazlar aynı oyunu oynatacak zaten. ha sen ihtiyaçtan satıyorum diyorsan o başka ama bil ki, ölücüler pusuda bekliyor. millet kalkmış ps3 fiyatı çekiyor 4'lere. benim şuan konsolum ihtiyaçtan satılık, aldığım günden beri çok fazla kullanma imkanı da bulamadım açıkçası, o yüzden para uğruna gözden çıkardığım ilk şey bu oldu. fakat kalkıpta öldü fiyatına da satmam. siz de satmayın, dünyanın parası döküldü bu konsollara, bugün gidip spotçudan 2. el 700 liraya alabiliyorlarsa veya aldığı cihazlar problemsiz çıkıyorsa gidip oradan alsınlar zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: mamilee

quote:

Orijinalden alıntı: sercansaim

Mayis ayinda aldigim 2 kollu 1tblik sony eurasia cihazimi ben de satmayi dusunuyorum. 4k media oynatici cezbediyor beni. Netflix 4k destekleyen cihaz cok az su an. Fiyat ölürse falan asla satmam ama. 1700e almistim. Bakalım fiyat standartlari nasil oluşacak. Durumum yok diye mesaj atanlar olacak onlar ayri bir dunya zaten. Yemek degil su degil. Durumun yoksa oynama arkadaş

valla hocam eğer yine konsol alacaksan satman bence saçma. bu cihazlar aynı oyunu oynatacak zaten. ha sen ihtiyaçtan satıyorum diyorsan o başka ama bil ki, ölücüler pusuda bekliyor. millet kalkmış ps3 fiyatı çekiyor 4'lere. benim şuan konsolum ihtiyaçtan satılık, aldığım günden beri çok fazla kullanma imkanı da bulamadım açıkçası, o yüzden para uğruna gözden çıkardığım ilk şey bu oldu. fakat kalkıpta öldü fiyatına da satmam. siz de satmayın, dünyanın parası döküldü bu konsollara, bugün gidip spotçudan 2. el 700 liraya alabiliyorlarsa veya aldığı cihazlar problemsiz çıkıyorsa gidip oradan alsınlar zaten.

Aynen öyle hocam. Çok şükür para ihtiyacı değil derdim. Tamamıyla 4k deneyimi. Tv de var hazırda kullandığım 4K lı. Asla vermem ölü fiyatlara. 1700 TL para vermişim Mayısta. Satmamak en güzeli.

• sercansaim S kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an 1TB artı uncharted 4 paketi 1.499 TL 0 ı bu seviyedeyken siz de tahmini bir fiyat oluşturabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Grafik fetişi yapacak halim yok ama Xbox One S seneye unutulur gider ne de olsa Scorpio çıkacak. :(

• Tüm oyunlar ona da çıkacak üzerine basa basa söyledi bunu Microsoft. Al 3 sene rahatsın belki 4 sonra gider ama. Sen de 1200-1300 lira veriyosun ama yeterli bence.

• Bu The Last Guardian oyunu da çıkıcak yakında Ps4 için keyife bak be........

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

4k upscale özellikli bi Avr de aynı işi yapıyor şuan bağla olsun ps4 pro. Str dn1070 var ps4 ü bağladım 3 aydır ps pro kullanıyorum o zaman ben.

Ps 5 e kadar değişmem cihazı yeni ps4 sahibi olacak arkadaşlar şanslı direkt bunu alsınlar.

avr cihazlari goruntu isleyip yukseltmiyor diye biliyorum ama? sadece gecisine izin veriyor 4k pass thorugh falan yaziyor yani aktarim gorevi yapiyor. bende de pioneer avr ve 5+1 hoparlor seti var ps4 proyu hdmi ile avrye bagliyip avryi de hdmi ile tvye baglayacagim ama avr uzerinden gecen goruntu upscale yapilan goruntunun gecisine izin veriyor diye biliyorum kendisi goruntu islemiyor
    ayrica tvlerin yaptigi 4k upscale de cok onemli degil bu pronun kendi cozunurlugu 2560x1440 yani 2k teknoseyirde soylenene gore ve farkli bir upscale teknolojisi kullanarak grafik kartiyla adam gibi 4k ya upscale yapacak diye bekliyoruz bakalim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maclarens90 -- 10 Eylül 2016; 18:09:22 >

• Tam 2 ay...

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 10 Eylül 2016; 18:19:32 >

• Çok şık.

• turkopol kullanıcısına yanıt
    Şuanki 4k tvlerde oyun modu mevcut buda gecikme süresini bir nebze olsun azaltıyor tabi ama bir oyuncu monitörü değil.
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Hocam onu alacağıma şahsen PS4 PRO alırım Almanya dan 1360 tlye geliyormuş Xbox oyunları da sıkıntı. Zaten PC de bir dünya oyunum var. Onları da bir kenara atmak zorunda kalıyorum.

1060 li laptoplar 6000 TL. Taşınabilme 0. İşlemci performansları düşük. Pil ömürleri düşük.

Bu gidişle tüküreyim oyununa diyeceğim acayip lüks oldu oyun oynamak. Ulan eskiden ne güzel 2500 TL pc topladım rahatça oynuyordum. Şimdi bir dünya işi çıktı. Bütün firmalar cimri oldu. Amd den atak yok.

• Yemişim pc sini xboxını, Damarımı Kesseler SONY PLAYSTATION akar O Kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Pro -- 10 Eylül 2016; 18:35:32 >
  • ikinci elde ps4un fiyati 1000den assagi degildir.

garantisiz, 2 kol, 2 oyunlu 1000den assagi satilmaz,sakin pro cikiyor diye dusunup paniklemeyin.

ben 500gb garantisiz, tek kollu, 4 oyunlu cihazimi 1000den 1 kurus assagi satmam, gerekirse kucuk bir cocuga hibe ederim ama yinede o fiyattan assagi satmam.

pro nerden baksan trde 1800-1900 bandinda cikacak. neredeyse 2. el ps4 fiyatinin 2 kati.

sakin panikleyip sacma fiyatlara elinizden cikarmayin
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkie

ps4 ü de amazon.com dan aldım bir sıkıntı olmadı, yanlış bilmiyorsan avrupa birliği ülkelerinden alınan mallar tr de 1 yıl garantili oluyor

Aynen hocam fişi ile sony servisini arayıp cihazı kayıt ettiriyorsunuz diye biliyorum. Ayrıca bütün malların sony garantisi olması lazım sonuçta sony malı hepsi çakma çin malı değil yaaa
  • Teoride bizim zevkimiz için üretilen sunulan aletler,maliyetleri,gereklilikleri,tam performans için ek maliyetletleriyle birlikte kafa yormaktan ileri bir hizmet sunmuyor şu anda.

• Yeni TV alacaklar bir oyun hobim var hem televizyon genel olarak da kullanılan bir şey diye düşünüp, paraya kıyıp HDR'in en iysine sahip TV'yi almayın. Genelde en pahalı HDR TV'ler Dolby formatını destekliyor, film izlemek için daha iyi olduğunu söyleseler bile PS4 Pro HDR'in Dolby formatını desteklemiyor yani HDR'siz oynamak durumda kalırsınız. Karar vermeden önce HDR karşılaştırmalarını izleyip karar vermek gibi bir hataya düşmeyin, orada gördüğünüz farklar eğer HDR monitörünüz yoksa gerçeği pek yansıtmıyor. Unutmamak da lazım ki HDR otomatik her oyunda olan bir özellik olmayacak, geliştiriciye bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

ikinci elde ps4un fiyati 1000den assagi degildir.

garantisiz, 2 kol, 2 oyunlu 1000den assagi satilmaz,sakin pro cikiyor diye dusunup paniklemeyin.

ben 500gb garantisiz, tek kollu, 4 oyunlu cihazimi 1000den 1 kurus assagi satmam, gerekirse kucuk bir cocuga hibe ederim ama yinede o fiyattan assagi satmam.

pro nerden baksan trde 1800-1900 bandinda cikacak. neredeyse 2. el ps4 fiyatinin 2 kati.

sakin panikleyip sacma fiyatlara elinizden cikarmayin

21 ay garantili mat kasa 500 GB ps4 gta 5 ve beyond two souls collection ne kadar eder sizce standart kutu ve içeriği ile

• quote:

Orijinalden alıntı: volkie

ps4 ü de amazon.com dan aldım bir sıkıntı olmadı, yanlış bilmiyorsan avrupa birliği ülkelerinden alınan mallar tr de 1 yıl garantili oluyor

Sony'nin mavi tr garanti belgesi olmadan garanti kapsamına girmiyor diye biliyorum. Ama normalde 1 yıl garanti olması gerek sonuçta sony'nin kendi ürünü. Microsoft bu konuda da müşteri dostu. USA dan gelen Xbox One'a 1 yıl garanti verdiler. Üstelik garanti belgesi ve fatura istemediler. Seri numarasından garanti kaydını oluşturdular. Şuan konsolun garantisi bitti ama joystikleri ücretsiz değiştiriyorlar daha geçenlerde değişim yaptılar. Ben bile şaşırdım. Ayrıca konsolda sorun çıksa bile 280 tl ye değişim yapıyorlar. Xbox'ı övmek gibi bir derdim yok ama müşteri hizmetinde Xbox çok önde. Sony de bu garanti konusunda biraz daha esnek olsa daha iyi olur. Sonuçta PS Sony'nin kendi ürünü gidipte çakmasını alacak halimiz yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ps4Pro

Yemişim pc sini xboxını, Damarımı Kesseler SONY PLAYSTATION akar O Kadar

Olum ne manyaksınız lan

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

quote:

Orijinalden alıntı: Ps4Pro

Yemişim pc sini xboxını, Damarımı Kesseler SONY PLAYSTATION akar O Kadar

Olum ne manyaksınız lan

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.