Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ps4Pro

quote:

Orijinalden alıntı: iGuun

quote:

Bir de yeni LOGO muz hayırlı uğurlu olsun . SONY oyunlarda kullancıya farkı göstermek adına bu Logoyu kullanacak kapağa heral

Pro ya özel oyun çıkarmasın sonra da yeter ki bu logoyu kapağa koysunlar bize koymasınlar da

Proya özel oyun çıkmaz emin ol için rahat olsun Öyle bir şey yapmak istese konsolu daha güçlü ve 100 dolar daha pahalı çıkartırdı ama gerek görmedi. Cihazlar ister normal ister pro 2 Sene bizleri çok rahat götürür garanti veriyorum sana ve 3.senesinde de PS5 i yavaştan görürüz

PS4 Pro da PS5 de almim sağolun. Elimdeki ps4 beni götürsün biraz sonra bilgisayar toplamak istiyorum zaten konsol devri benim için bitmiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps4Pro P kullanıcısına yanıt
    Ekim ve sonrasında çıkanların hepsi böyle olur.

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Borgess

Ekim ve sonrasında çıkanların hepsi böyle olur.

Aynen Öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Pro -- 10 Eylül 2016; 22:00:08 >
  • Ps4 slim alacağım grafik merakım yok ayni oyun onada çıkacak nasıl olsa Allahtan beklemişim almamışım bu zamana kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Çok şık.

sende öyle durmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

Ps4 slim alacağım grafik merakım yok ayni oyun onada çıkacak nasıl olsa Allahtan beklemişim almamışım bu zamana kadar.

Bende aynı düşüncedeyim. Güzel yanı slim fat ile aynı fiyatta.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir de yeni LOGO muz hayırlı uğurlu olsun . SONY oyunlarda kullancıya farkı göstermek adına bu Logoyu kullanacak kapağa heral

Pro ya özel oyun çıkarmasın sonra da yeter ki bu logoyu kapağa koysunlar bize koymasınlar da

Proya özel oyun çıkmaz emin ol için rahat olsun Öyle bir şey yapmak istese konsolu daha güçlü ve 100 dolar daha pahalı çıkartırdı ama gerek görmedi. Cihazlar ister normal ister pro 2 Sene bizleri çok rahat götürür garanti veriyorum sana ve 3.senesinde de PS5 i yavaştan görürüz

PS4 Pro da PS5 de almim sağolun. Elimdeki ps4 beni götürsün biraz sonra bilgisayar toplamak istiyorum zaten konsol devri benim için bitmiştir.

Siz bilirsiniz ama ben o işe Ta ATi X800Xt doom HL2 döneminde tövbe ettim. PC bırakın 3 seneyi 5 seneyi hatta 1 seneyi 6 ayda bir Ekran kartı çıkıyor. Ayrıca PC de çöp çok oyun var oyun sayısı fazla ama SONY EX tadında oyun yok. Hile var Patch di çökmeydi ıvırı zıvırı . Zaten o yüzden konsol var . Adamlar 1 hafta içinde Nvidia 1080 sonra 1070 sonra 1060 oda yetmedi 11 TFLOPS dan Titan X . SONY yine kolpa yapmadı aynı fiyata yeni PS4 alacak olana PS4 pro satıyor. Yada sat PS4 ü 1000 tlye üzerine 200 300 koy al yensini . Sen elidneki ekran kartını da o fiyata satamazsın PC 2.el piyasası tam ölü yinede siz bilirsiniz

rx 480 5.8 tflops

rx 470 4.9 tflops

yanlış yazmışlar, ama bu donanımı ile medium high ayarlarda 4k upscale etmesi bile başarı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Siz bilirsiniz ama ben o işe Ta ATi X800Xt doom HL2 döneminde tövbe ettim. PC bırakın 3 seneyi 5 seneyi hatta 1 seneyi 6 ayda bir Ekran kartı çıkıyor. Ayrıca PC de çöp çok oyun var oyun sayısı fazla ama SONY EX tadında oyun yok. Hile var Patch di çökmeydi ıvırı zıvırı . Zaten o yüzden konsol var . Adamlar 1 hafta içinde Nvidia 1080 sonra 1070 sonra 1060 oda yetmedi 11 TFLOPS dan Titan X . SONY yine kolpa yapmadı aynı fiyata yeni PS4 alacak olana PS4 pro satıyor. Yada sat PS4 ü 1000 tlye üzerine 200 300 koy al yensini . Sen elidneki ekran kartını da o fiyata satamazsın PC 2.el piyasası tam ölü yinede siz bilirsiniz

Oynadığım oyunlar cs go, rainbow six siege, gta ve fifa tarzında oyunlar. Fifa dışında diğer oynadiklarim pcde daha güzel oynaniyor. Pcye kol taksan yine aynı fifa. Ayrıca ps4deki gtada glitch olayından sonra hile, hurdanin her yerde olduğunu gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

rx 480 5.8 tflops

rx 470 4.9 tflops

yanlış yazmışlar, ama bu donanımı ile medium high ayarlarda 4k upscale etmesi bile başarı.

2 sene sonra bu da yetmez pro 2 çıkar

No problem

• quote:

rx 480 5.8 tflops

rx 470 4.9 tflops

Onu bende önce garipsedim ama arada Saat hızı farkı ve işlemci çekirdek sayı farkları var oradan arayı eşitliyorlar sanırsam. Size kaynağı da atim bir de siz bakın kabaca baktım ben Link: http://www.pcgamesn.com/amd/pc-vs-ps4-pro

• begamermc kullanıcısına yanıt
    Aralarında fark var ps4 Slimde optical port yok.Pek onemli birsey d0 egil ama Aralarında baska fark yok Aralarında fiyat farkinin olmamasinin nesi iyi. Pahski Pahalıya satmalarini mi Bekliyordun?

• Şimdi beyler ps4 pro ile ilgili merak ettiğim bir şey var.Diyorlar ki ps4 proyla ps4'e hep aynı oyunlar çıkacak.Yani bu demek oluyor ki ps4 pro ile ps4'ün ömürleri aynı olacak.E zaten şimdiden yetersiz olmaya başlayan ps4'e 3-4 sonra çıkacak oyunlar hepten yetersiz olacak ve ortaya ps5 çıkacak .Yapımcılarda eski nesilin güçsüz kaldığını artık bahane ederek sadece yeni nesile çıkartmaya başlayacaklar ve yavaş yavaş destek çekilecek.Bundan 4 sene sonra destek çekilmeye başlasa konsol çıkalı zaten 7 sene oluyor gayet makul bir süre.E ozaman ps4 pro alanların 4-5 sene içinde cihaz hemen ellerinde mi patlayacak eğer ömrü ps4 kadar olacaksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Şimdi beyler ps4 pro ile ilgili merak ettiğim bir şey var.Diyorlar ki ps4 proyla ps4'e hep aynı oyunlar çıkacak.Yani bu demek oluyor ki ps4 pro ile ps4'ün ömürleri aynı olacak.E zaten şimdiden yetersiz olmaya başlayan ps4'e 3-4 sonra çıkacak oyunlar hepten yetersiz olacak ve ortaya ps5 çıkacak .Yapımcılarda eski nesilin güçsüz kaldığını artık bahane ederek sadece yeni nesile çıkartmaya başlayacaklar ve yavaş yavaş destek çekilecek.Bundan 4 sene sonra destek çekilmeye başlasa konsol çıkalı zaten 7 sene oluyor gayet makul bir süre.E ozaman ps4 pro alanların 4-5 sene içinde cihaz hemen ellerinde mi patlayacak eğer ömrü ps4 kadar olacaksa.

İyide sen zaten bir modeli (Bu araba olur başka şey olur) İlk yılında almıyorsun ki 2012 model bmw yi 2016 da alıyorsan bi zahmet eski model alıyorsun zaten isterse o BMW Turbo vs ek özellikli de olsa yine 2012 BMW buda aynı misal. AYRICA ! SONY zart diye destek kesmez konsol 7 yıl 6 yılda bir çıkartsada yazılım desteğini 10 yıl veriyor. Ha son 10. yılında pek bir oyun çıkmaz o ayrı ama veriyor mmu veriyor

• Ben açıkçası bir süre sonra Playstationların internet üzerinden oynanacağını düşünüyorum. Sistem servera bağlanacak biz de internet üzerinden en yüksek grafik ve fps ile oynayacağız. Bunu normal bir alet üzerinden yapacaklar ve aylık/yıllık sistem olacak. Playstation Now gibi yani.

Ki Sony böyle şeyleri düşünüyor bence hala.

Çünkü böyle giderse,asla PC'nin gücüne yetişemez. PC sistemleri çok güçlüler. Fakat bir o kadar da pahalılar ve hantallar maalesef. Ve PC'den kullanılan performans oranı maalesef bazı oyunlarda çok düşük.

Bu sistemi Ms yapacaktı ama baktı herkesten eleştiriler yağıyor iptal etti. Halbuki adamlar haklılardı. Gelecek o sistemde. Fakat şöyle bir sıkıntı var ki biz o geleceğe hala ulaşamadık maalesef dünyanın her köşesinde mükemmel internet bağlantı hızları yok. Bu yüzden tabiki millet eleştirdi ve onlarda haklılar.

Bu Streamin teknolojisi geleceğin ta kendisi bence. Fakat öncelikle internet bağlantı sistemleri gelişmeli. Daha çok yerde internet bulunabilmeli. Mesela birisi köye gitti diyelim ki orada oynayacak internete hemen bağlanıp onun üzerinden oynamalı.

Bu elbette bizim ülke için kötü bir şey maalesef AKK ve hız durumlarımız,fiberin yayılışı çok orantısız.

Playstation 5'te bu sistem gelir mi bilmiyorum ama

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Bence_Bir_PlayStation_5_Olacak-75742.htm
    quote:

"Bence bir PS5 olacak. Ancak hangi yapıda olacağını bilemiyorum. Fiziksel bir konsol ya da bulutta olabilir."

• Hocam bak bu arada aklıma bir çakallık geldi Gece Gece Aydınlandım yada iyice saçmalamaya başlicam neyse konuya giriyorum

Sen dedin ya 4K Tv var denicem. Şimdi Oyun firması oyunu çıkardı Patchledi yada direk patchlemedi 2 sçeenkli çıkardı 4K da veya 1080P TV için . 4K ise çöznürlüğe abanıyır 1080p ise kaplama fps vs... Şimdi sen 4K Tv ne bağladın cihazı ama PS ayarlarından çıkışı 1080p seçsen sonrada oyunda 1080p için seçip yüksek kaplama ve fps yi seçsen Upsclae işini de TV ye bıraksan (TamaM TV Konsolun yaptığı upscale donanımı kadar iyi olmaz ama yapsa ) Bunda mı daha tatmin olursun yoksa 4K halinde Yarı Native de mi yoksa direk 1080p de daha ufak ekranda ama yüksek fps texture vs...de mi? KAFAMDA DELİ SORULAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps4Pro -- 10 Eylül 2016; 22:32:43 >

Saat hızları, işlemcinin çekirdekleri, GPU nun tflops etkilemez. GPU nun ham gücü vardır onuda yanlış yazmış tabloya, verdiğin linktede yorumlarda belirtmiş bir eleman. içindeki GPU nun Compute Units CU bilmemekle beraber rx 470 ayarında onun biraz kırpılmış polaris GPU su diyebiliriz şuanki verilerle. adamlar bu donanıma rağmen 4k upscale ve göze hoş görüntü sunabiliyorlarsa gerisi muhim değil. elimdeki PS4 de Exc oyunlardaki grafikler bile bana yetiyor TV de.
  • Öyle olursa konsol almam almayı dahi düşünmem.Pc alir geçerim

• quote:

Saat hızları, işlemcinin çekirdekleri, GPU nun tflops etkilemez. GPU nun ham gücü vardır onuda yanlış yazmış tabloya, verdiğin linktede yorumlarda belirtmiş bir eleman. içindeki GPU nun Compute Units CU bilmemekle beraber rx 470 ayarında onun biraz kırpılmış polaris GPU su diyebiliriz şuanki verilerle. adamlar bu donanıma rağmen 4k upscale ve göze hoş görüntü sunabiliyorlarsa gerisi muhim değil. elimdeki PS4 de Exc oyunlardaki grafikler bile bana yetiyor TV de.

Eyvallah hocam bilgilendirme için sağ ol aynen grafik hayli hayli yetiyor bize zaten aynı fikirdeyiz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Şimdi beyler ps4 pro ile ilgili merak ettiğim bir şey var.Diyorlar ki ps4 proyla ps4'e hep aynı oyunlar çıkacak.Yani bu demek oluyor ki ps4 pro ile ps4'ün ömürleri aynı olacak.E zaten şimdiden yetersiz olmaya başlayan ps4'e 3-4 sonra çıkacak oyunlar hepten yetersiz olacak ve ortaya ps5 çıkacak .Yapımcılarda eski nesilin güçsüz kaldığını artık bahane ederek sadece yeni nesile çıkartmaya başlayacaklar ve yavaş yavaş destek çekilecek.Bundan 4 sene sonra destek çekilmeye başlasa konsol çıkalı zaten 7 sene oluyor gayet makul bir süre.E ozaman ps4 pro alanların 4-5 sene içinde cihaz hemen ellerinde mi patlayacak eğer ömrü ps4 kadar olacaksa.

İyide sen zaten bir modeli (Bu araba olur başka şey olur) İlk yılında almıyorsun ki 2012 model bmw yi 2016 da alıyorsan bi zahmet eski model alıyorsun zaten isterse o BMW Turbo vs ek özellikli de olsa yine 2012 BMW buda aynı misal. AYRICA ! SONY zart diye destek kesmez konsol 7 yıl 6 yılda bir çıkartsada yazılım desteğini 10 yıl veriyor. Ha son 10. yılında pek bir oyun çıkmaz o ayrı ama veriyor mmu veriyor

Yani önünüzdeki 6-7 senede ps4 e oyun çıkacak diyorsun. Sence ps4 o kadarı kaldırabilir mi şuan bile yetersiz denilen konsol. Ayrıca araba örneğin saçma geldi arabadan destek çekilme durumumu var hacı istersen 70 model al benzini olduktan sonra gider araç

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.