Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.564
Cevap
360
Favori
1.218.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 3118
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 93
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 63
  • Favoriye Eklediklerim 362
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • snakefatih (701 mesaj) makta06 (620 mesaj) radko (611 mesaj) BlackTower_35 (572 mesaj) tnrvrd1996 (549 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12914 mesaj) Mobil (16273 mesaj) Tablet (1961 mesaj) Mini (1731 mesaj) Uygulama (1485 mesaj)
  • @
57 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
Giriş
    1175 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cem7091

hiç bilmiyorum ki ama internetten alırsak vergi falan aynı paraya gelecek yine :(
    İnternetten alma olarak demiyorum üstadım, ordan bı tanıdık alıp gelirken getirse diye :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    525 Mesaj
    Arkadaşlar bende PlayStation 4 pro mevcut. Garantisi bitti ama cihazda ne çizik var ne kırık çıkıl. Sizce makineyi kutulu ex oyunları ile 3-3,5 arası fiyata satıp yurt dışı ps5 almak mantıklı mıdır ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1175 Mesaj
    Güzelim memleketimde fırsat olarak sundukları fiyat bile 3700-3800 lira, ps5 çıkınca belki ps4 proların fiyatı ucuzlar da alırız iki maç yaparız dıye beklıyoduk ama bu gidişle 6 nın çıkmasını beklıcez 4 alabilmek için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Er
    6 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar Sıfır garantili PS 4 Slim mi 3 bine yoksa 2.el PRO 3 bine mi?
    1080p TV var önümüzde 1 yil değiştiremem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenizHn26 -- 27 Kasım 2020; 21:53:40 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1193 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    Selam , hdmi 2.1 destekli tv aldım ve buna uygun kablo alsam ps4 proda görüntü kalitesini arttırabilir miyim ???
    |
    |
  • Yarbay
    2569 Mesaj
    Arkadaşlar, Yurt dışı 5-6 aylık Ps4 pro cuh 7216b sürümü kaç TL ye kadar alınırsa iyidir sizce?
  • Yarbay
    4561 Mesaj

Ps4 pro ,video çıkış ayarları Yuv mu ,yoksa rgb mi olmalı?Rgb bölümü silik görünüyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    688 Mesaj
    Red Dead Redemption 2 dışında HDR destekleyen oyun tavsiyesi verebilecek var mı?

|
    |
  • Yarbay
    2264 Mesaj
    Arkqdaslar fan acayip ses çıkarıyor ilk seri..
    Bunun çözümü nedir ?

• Yarbay
    2023 Mesaj

2500

|
    |
    lawyer25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4179 Mesaj

Tum serilerde ayni. Fan sesi icin termal pastayi degistirmek gerekiyormus ama 1 ay sonra falan yine basliyormus.

tek cozumu ps4 pro yu fisten cekmek ve calistirmamak. Ps4 pro bozuk bir konsol

|
    |
    premiumbeyin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2569 Mesaj

2850 verdim aldım :(
    |
    |
    hEro_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2264 Mesaj

Hocam tüm hevesim kaçtı ya valla :( anormal ses var önceden slim vardi bukadar degildi.

|
    |
    AlfieLowis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    172 Mesaj

-cihaz satıldığı için mesajı düzenledim-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stray Wolf Ellie -- 10 Aralık 2020; 0:38:57 >
    |
    |
  • Yarbay
    3826 Mesaj
    Arkadaşlar ps4 pro ya ne kadar süre daha oyun çıkar? Horizon 2, god of war ragnarok filan gelir mi? En az 1 sene daha kullanma planım var ama elden çıkarsam mı diye de düşünmüyor değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 6 Aralık 2020; 23:49:59 >
  • Yarbay
    2023 Mesaj

Üzülecek bir şey değil aslında o sadece benim fikrimdi. Pahalıya da almamışsınız zaten. Güle güle kullanın :)

|
    |
  • Yarbay
    2569 Mesaj

4-5 aylık makine hocam ya. 2800 e almıştı zaten Arnavutluk tan. Fazla öldürmenin de anlamı yok demi :)
    |
    |
    hEro_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2023 Mesaj

Kesinlikle yok :) PS4 PRO'da oynayabileceğiniz oyunları çalıştırabileceğiniz bir bilgisayarı 2800 liraya toplama imkanınız yok. Bu fiyata 2-3 sene daha sizi güzel oyalar.

|
    |
  • Binbaşı
    1225 Mesaj
    Şu fan sesi cidden sinir bozucu sanırım cihazı satıcam. İki şey düşünüyorum slimde de aynı mı acaba fan sesi ? Eğer öyleyse para ekleyip ps5 geçicem sanırım ama onunda ilk serisi illaki hataları çıkacak, 8500 verip kronik sorunlu başka cihazda almak istemiyorum. Valla napacağımı şaşırdım.

Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,781
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.