Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
34.491
Cevap
374
Favori
1.196.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3101
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 93
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 63
  • Favoriye Eklediklerim 376
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • snakefatih (701 mesaj) makta06 (620 mesaj) radko (611 mesaj) BlackTower_35 (572 mesaj) tnrvrd1996 (549 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12874 mesaj) Mobil (16244 mesaj) Tablet (1961 mesaj) Mini (1724 mesaj) Uygulama (1477 mesaj)
  • @
Giriş
    1140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sirinbaba33

2-3 sene daha götürür bence. İlk yıllarda ps5 e özel oyun fazla çıkmaz. Çıkan oyunların büyük bir kısmı ps4 e de gelir. Ps5 için acele etmeye gerek yok bence.
    270 Euroya ps4 slım 500 gb alınır mı peki hocam???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombacimülayim -- 2 Ekim 2020; 1:23:31 >

• Binbaşı
    1199 Mesaj

Bu fiyattan almayan vergisini düşüp gümrük vergisi + kargoyu eklemeniz lazım 350€ civarlarına filan denk gelir büyük ihtimalle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    bombacimülayim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1140 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

Bu fiyattan almayan vergisini düşüp gümrük vergisi + kargoyu eklemeniz lazım 350€ civarlarına filan denk gelir büyük ihtimalle
    Hocam alırsam da sayet kargoyla almayo düşünmüyorum, yani Almanyada yasayan bi arkadaşıma aldırıp o gelırken yabıbda getırrttırmeyı dusunurum eger alırsam da. Prosu 245 e, slımı 199 euro yazıyodu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam vergisiz alabiliyorsan ps5 al. 499 euro fiyatı. Dijital versiyonu 399 euro. Bizde kurlar böyle kalırsa 10000 TL ye yakın olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bombacimülayim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pro'nun ilk çıktığı zamanlarda pro aldım.2Tb extra disk ile yaklaşık 80 oyunluk kütüphane ile pro'yu bugün sattım.Yükselen fiyatlar, konsollara oyunların extra pahalılaştırması beni konsoldan itti maalesef..

Standart bir oyuna 700TL verecek, 9500TL'ye konsol alacak kadar zengin değilim.Konsolu sattığım fiyata ikinci el i5-3570K'lık, Gtx 1070'li pc topladım.Konsollar türkiyede sadece çok zengin bir kitleye hitap edecek artık

|
    |
    Önsipariş ile aldığım pro mu satmak istiyorum. 2 gitarlı guitar hero ve iki dualshock da satmak istiyorum cihazla birlikte. 22 tane parayla oyun almışım ve 2016 kasımdan plussız geçen 7-8 aydır. Hala 13 aylık plusım var. Konsol + hesap + guitar heroyu ne kadara satabilirim? Piyasası nedir şu an pronun?

|
    |
  • Yarbay
    11635 Mesaj

|
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Çavuş
    54 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    lastcakmak

Selamlar arkadaşlar, bir arkadaş vasıtasıyla cihazı bir süre kullanacağım. Sizlere sorum şu an oyunlara yatırım yapmak istemiyorum. Oyunları online olarak günlük/haftalık kiralayabileceğim bir başlık, platform/telegram kanalı vs var mı?

|
    |
    Marikruz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
Reklamlar
SEO
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.