Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.578
Cevap
355
Favori
1.221.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 3121
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 93
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 63
  • Favoriye Eklediklerim 357
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • snakefatih (701 mesaj) makta06 (620 mesaj) radko (611 mesaj) BlackTower_35 (572 mesaj) tnrvrd1996 (549 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12923 mesaj) Mobil (16279 mesaj) Tablet (1961 mesaj) Mini (1731 mesaj) Uygulama (1485 mesaj)
  • @
57 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
Giriş
    364 Mesaj

İps daha iyi değil mi hocam bilmiyorum pek ben
    |
    |
    Caferoren1963 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4205 Mesaj

23 ay boyunca kullandigim ps4 pro hakkinda yorumlarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1966 Mesaj

Herkese merhabalar elimde yaklaşık 4-5 senedir kullandığım 2 adet dualshock4 var. Her ikiside v2 diye geçen seriden. Bu gamepadlerim için batarya bakıyorum. Daha önce batarya değiştirmiş arkadaşlar var mı ? En uygun fiyata bataryayı nereden alabiliriz?

|
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj

Herkese selamlar,

Buradan bu tarz mesajlar paylaşılmasu uygun mudur bilemiyorum ama PS4 Pro ilanım mevcuttur. İlgilenen arkadaşlar özelden mesaj atabilirler. İstanbul içi elden teslim edebilirim.

Geçen sene ABD' den bir hevesle aldım fakat hiç oynamadım diyebilirim. Kullanmadığım ve PC ihtiyacım olduğu için satmak istiyorum.

2 Kol + COD Modern Warfare (son oyun)

Çok temiz bir cihazdır arkadaşlar, gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsiniz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    603 Mesaj

Arkadaşlar makinaya üst kapak alabileceğimiz bir yer varmı?

|
    |
  • Teğmen
    106 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    thestat

İkinci el piyasasının karışık olduğu bir cihaz.

Çünkü Sony garantili, iki kollu ve son sürüm cihazın sıfırı 5,000 TL’den gidiyor.

Bunda ps5 cihazın stok sorunu yaşamasının etkisi var.
  • Yarbay
    2582 Mesaj

2 ay önce, Yurt dışı 5-6 aylık Ps4 pro cuh 7216b sürümünü, 2850 ye aldım. Sıfır gibi makine. Bence iyi almışım :)
    |
    |
    Gargagar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    106 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    thestat

Çok güzel fiyat. Hayırlı olsun :)
    |
    |
    lawyer25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    755 Mesaj
    Merhabalar Sony Playstation 4 Pro cihaz sahibiyim, cihazımı satıp 3-5 ay sonra Ps5 satın almayı planlamaktayım, sormak istediğim iki soru vardır.

1.ps4 pro cihazı satmadan önce içerisindeki satın aldığım oyunlar olan psn hesabımın açık kalmaması için cihazı nasıl sıfırlamayı önerirsiniz, android telefonlar gibi recovery menüsü varmıdır ?
    2.sorum ise 2018 in 5. Ayında sıfır olarak satın aldığım tertemiz çok az kullanılmış tek kollu ps4 pro ortalama ne kadar eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperV -- 14 Şubat 2021; 5:25:40 >
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj

Merhaba,

1.sorunuzun cevabı hesaplar kısmından mail adresinizi çıkış yapıyorsunuz. Daha sonra ayarlar kısmında fabrika ayarlarına geri yükle var. Onu yaptığınız zaman cihaz ilk gün ki gibi sıfır ayarlarına geri yüklenir.

2.sorunuzun cevabı da sarı siteden girip diğer ilanlara bakarak ortalama fiyat belirleyebilirsiniz. 1 adet oyunsuz cihazlar ortalama 2500-3000₺ arası satılıyor. Oyunun digital mi kutulu mu, ya da oyunun çıkış yılına ve fiyatına göre bir değer belirleyebilirsiniz.
    |
    |
    HyperV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    127 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Nobbss01

Merhaba
    Ps4 pro dualshock 4 L2 tuşunda sorun var basınca adam hareket ediyor yürüyor koşuyor şiirler okuyor :) hiç durmuyor. Bu yazılım mi teknik mi anlamadim. Nasil çözebilirim?
  • Teğmen
    149 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: TurkuaZ-TR

Merhaba
    Ps4 pro dualshock 4 L2 tuşunda sorun var basınca adam hareket ediyor yürüyor koşuyor şiirler okuyor :) hiç durmuyor. Bu yazılım mi teknik mi anlamadim. Nasil çözebilirim?
    Teknik bir sorun, uzun süredir bende aynı sorunu(L2e basınca ileri hareket etme) yaşıyordum. Geçen hafta DS4ü söküp, analog motorunun yanlarında bulunan yeşil plastiğin içindeki analog hareket edince dönen beyaz parçaları, kullanmadığım Ps2 kolundaki parçalar ile değiştirdim sorun çözüldü.

Şu video yardımcı olur;

https://www.youtube.com/watch?v=ls_XYIwf6nc&feature=youtu.be

• Teğmen
    127 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Nobbss01

Teşekkür ederim. Eski ds4 ün bakır cemberlerini çıkarıp ds4 v2 ye taktım. R ve L toplam 4 tane şuanda sorunsuz.
    Özellikle R analog tamamen bakiri gitmişti. Kamera kendi kendine yukarı kalkiyordu. Oda düzeldi
    |
    |
    Mossberg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4531 Mesaj

Merhaba arkadaşlar, ilk serideki uçak motoru sesine termal macun yenileme gibi yöntemlerden deneyen, önerisi olan var mı? Bazı oyunlarda kulaklıksız oynamak neredeyse imkansız oluyor :/

• Yüzbaşı
    746 Mesaj

termalmacun süreceksin. bunu arada bir yapacaksın o yüzden kendin yap. arctic mx4 sürüyorlar genelde. başka yere yaptıracaksannkonsolun başında bekle. ben yaptırdım sonra bir sürü uğraştım.

|
    |
    Sonic.Storm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4531 Mesaj

Kendim yapacağım hocam. Senin konsol nasıl şuan çok fark etti mi? Youtube da izlediğim videodaki sonuç baya başarılı.

|
    |
    woop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    746 Mesaj

çok fark etti. oyuna girince deli gibi bağırıyordu. şimdi çok ışıklı aksiyonlu bişey olursa arada açıp sonra kapatıyor. 2 ay oldu yaptıralı. adam içine ne sürdü bilmiyorum. cooler master sürdüm dedi ama bi dahakine kendim yapacapım. power kablosunu çıkarırken dikkatli ol. ana karta bağlı soketin içinde. dışardan çekersen anakart zarar görür. pense lazım mutlaka.

|
    |
    Sonic.Storm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4531 Mesaj

Tamamdır hocam yapmak şart öyleyse, teşekkür ederim bilgi için 👍

|
    |
    woop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.