Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17221723172417251726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sirinbaba33

2-3 sene daha götürür bence. İlk yıllarda ps5 e özel oyun fazla çıkmaz. Çıkan oyunların büyük bir kısmı ps4 e de gelir. Ps5 için acele etmeye gerek yok bence.
    270 Euroya ps4 slım 500 gb alınır mı peki hocam???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de den şimdi baktım, fiyatı niye bu kadar uygun acaba, üründe anlaamdıgım bısey mı var ustadlarım?? Yanı bu soteden sıparıs verırsek dırek bu fiyata vergısız bıseysız gdlıyo mu bıze

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONUt
    PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombacimülayim -- 2 Ekim 2020; 1:23:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Bu fiyattan almayan vergisini düşüp gümrük vergisi + kargoyu eklemeniz lazım 350€ civarlarına filan denk gelir büyük ihtimalle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

Bu fiyattan almayan vergisini düşüp gümrük vergisi + kargoyu eklemeniz lazım 350€ civarlarına filan denk gelir büyük ihtimalle
    Hocam alırsam da sayet kargoyla almayo düşünmüyorum, yani Almanyada yasayan bi arkadaşıma aldırıp o gelırken yabıbda getırrttırmeyı dusunurum eger alırsam da. Prosu 245 e, slımı 199 euro yazıyodu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bombacimülayim kullanıcısına yanıt

Hocam vergisiz alabiliyorsan ps5 al. 499 euro fiyatı. Dijital versiyonu 399 euro. Bizde kurlar böyle kalırsa 10000 TL ye yakın olur.

• Pro'nun ilk çıktığı zamanlarda pro aldım.2Tb extra disk ile yaklaşık 80 oyunluk kütüphane ile pro'yu bugün sattım.Yükselen fiyatlar, konsollara oyunların extra pahalılaştırması beni konsoldan itti maalesef..

Standart bir oyuna 700TL verecek, 9500TL'ye konsol alacak kadar zengin değilim.Konsolu sattığım fiyata ikinci el i5-3570K'lık, Gtx 1070'li pc topladım.Konsollar türkiyede sadece çok zengin bir kitleye hitap edecek artık

• Önsipariş ile aldığım pro mu satmak istiyorum. 2 gitarlı guitar hero ve iki dualshock da satmak istiyorum cihazla birlikte. 22 tane parayla oyun almışım ve 2016 kasımdan plussız geçen 7-8 aydır. Hala 13 aylık plusım var. Konsol + hesap + guitar heroyu ne kadara satabilirim? Piyasası nedir şu an pronun?

• Selamlar arkadaşlar, bir arkadaş vasıtasıyla cihazı bir süre kullanacağım. Sizlere sorum şu an oyunlara yatırım yapmak istemiyorum. Oyunları online olarak günlük/haftalık kiralayabileceğim bir başlık, platform/telegram kanalı vs var mı?

• Marikruz kullanıcısına yanıt

• PS4 promu satıyorum. İlgilenen varsa özelden mesaj atabilir

• Ps4’üm var üstüne 400 daha koyup ps4 pro almaya değer mi ?

• Merhaba, PS4 Pro aldık 2 el sıkıntı yok....Ben monitör tavsiyesi rica ediyorum..Mutlaka 4K oak zorunda mı Full HD olsa olmaz mı ? Birde HDR özelliği de şart mı görüntü kalitesi için? Son olarak da Full HD monitör olupta HDR si de olan monitör var mı? Yardımlarınızı rica ediyorum saygılar sevgiler....

• Emrah.1969 E kullanıcısına yanıt
    Full hd olup hdr ı olan monitör var. 4 yıldır full hd 40’’ tvde oynayan biri olarak diğer sorularınıza cevap veremeyeceğim

• 😁😁😁 bu cevap yeterli benim için çok teşekkür ederim....

• Arkadaşlar merhabalar. Bugün ps4 pro'ma CD'li bir oyun takdığımda "unrecognized discs" hatası aldım. Daha önce başına böyle bir hata gelen var mı? Varsa nasıl çözdünüz sıkıntıyı?

• Chris Traeger kullanıcısına yanıt

Sol tarafına dik pozisyona getirip Cd yi bir daha tak

• Beckonn B kullanıcısına yanıt

Hocam CD kısmı üst tarafa gelecek şekilde mi alt tarafa gelecek şekilde mi?

• Chris Traeger kullanıcısına yanıt

Yok hocam alta gelecek şekilde, bu sorunu yaşayan baya fazla kişi var ben de yaşadım en son böyle çözdüm, yazılım güncelleme bluray temizleme filan hepsini denedim, sola dikince oldu sonra yatayda da çalışmaya başladı

• Beckonn B kullanıcısına yanıt

Anladım hocam. Bir denedim cd'yi okumadı. DVD taktım okudu. Ondan sonra okudu oyunu. Şimdi bir sıkıntı yok. Yarın senin dediğini deneyeyim. Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 17221723172417251726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.