Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1722. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17201721172217231724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yinede fan temizliği macun ve termal pad değişikliği yapabilirsin cihaz daha rahat çalışır ve ısınma yapmaz,ses düzeyinde azda olsa bi azalma olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar merhaba, yurtdışından bir arkadaşım gelirken bana istersem ps4 pro getirebileceğini söyledi. Kendisi Katar'dan getirecek ve yaklaşık 3200 küsür liralık bir fiyatı var. (Vergi iade falan oluyor mu bilmiyorum ancak store satış fiyatı bu)

Sormak istediğim şey PS5 beklemeli miyim yoksa bu cihazı almalı mıyım? Televizyonum Sony 55xf9005
  • quA06 Q kullanıcısına yanıt
    Hocam , noctua nth2 termal macun almanı tavsiye ederim, termal macunla termal pedleri değiştir sorun kalmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın ps5 de getirebilecekse bence 5 i bekle

• Arkadaşlar turtle beach 700p ps4-ps4pro kulaklığım satılıktır ilgili arkadaş ilandan bakabilirler.
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-turtle-beach-700p-ps4--145050579

• Arkadaşlar ps4pro alacağım oyun dünyasında yeniyim ilk konsolum.
    Önerebileceğiniz ince ayrıntılar var mı alırken ?
    Şu seri olursa daha iyi olur dediginiz veyahut şunu alma dediğiniz.
    Sıfır kapalı kutu alacağım 1 tb düşünüyorum tv philips yeni serilerinden.

• Turkcell Superonline Fiber 100 mbit kullanıyorum. ps4 pro için bir dns öneriniz var mı? çok verimsiz alıyor hızı kablolu bağlantım var.
  • PS Pro için alınabilecek en iyi 27 inç monitör nedir ? Sadece konsolda kullanılacak.
  • egecano kullanıcısına yanıt
    lg 27ud58-b kullanmıştım ben Proda 4K IPS panel memnundum baya
  • Yarına 32 inç Monitör alınacaktır. 4k 60hz olması lazım. EN iyi diyebileceğiniz hangisidir ? Viewsonic VX denedik memnun kalmadım ( 1080p 27 inç)
  • ikinci el xbox one s alayım diye sahi binden üzerinde gezinirken gördüğüm 2650-3000 arası ikinci el ps4 pro ile kıyaslayınca pro almaya niyetlenmiştim ki ısınma sorunu kafamı çok kurcaladıve o yüzden şimdilik ps4 slim yada one s olayına doğru yönelmeye başladım
  • Ne ısınması hocam. 7016 var bende. Mis gibi. 6.72 de bulursan süper olur.

• 14 ay sony eurasia garantili cuh7216 ps4 pro ne kadara satılır piyasayı bilen takip eden var mı? 2500-3250 arası değişiyor forumda değişik bi aralık var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EuronGreyjoy -- 30 Ağustos 2020; 0:49:10 >
  • Arkadaslar vatan bilgisayarda satilan dualschok 4 ler orjinalmi bilgisi olan varmi 499 tl suan

• Ps4 slim daha iyi shzjsjs

• Selam arkadaslar ps de indirme sırasında sorun yasiyorum iki gundur. İndirme bi kac dakika sonra kitleniyor. Baska internetle de denedim sorun devam ediyor. Nasıl bir yol izlemem gerekir fikri olan varmı.

• 14 ay garantili Ps4 pro + çift kol + dikey stand kaça gider arkadaşlar
    D&R dan aldım kutusu faturası herşeyi duruyor.
    CUH 7216b

+ Last of Us 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 24 Eylül 2020; 12:0:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• pamuklara sarın arkadaşlar cihazınızı.

daha uzun yıllar birlikteyiz gibi gözüküyor. durum kötü.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ben satıyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağalar selamlar. Garantisi bitmiş temiz PS4 PRO 1TB + 2 KOL yanında RDR2 oyunuyla 3.000TL ye alıcı çıktı sizce fiyat iyi mi ? vereyim mi ? PS5 alacağım için satıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 17201721172217231724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.