Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1714. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17121713171417151716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorunu buldum. Heatsink üzerindeki 3 4 vida ucu delikli torx8 istiyor. Bendeki setin ucu delikli değildi o yüzden sökememişim. Ama bazı vidaların deliksiz tornavidayla açılıp bazılarının açılmaması çok ilginç. Neyse bir tane ucu delikli torx8 sipariş ettim. Araştırdım ps4p proda thermal pad kullananlar hep 1mm kullanmış bir tanede thermal pad aldım. Macun olarak da elimde indirimde aldığım ZALMAN ZM-STG2 var güveniyorum bu macuna çünkü bilgisayarımda işlemci de 20 derece fark etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsclobberintime -- 11 Haziran 2020; 3:11:14 >
  • Hocam yurtdışından PS4 getirsek . Sorun olurmu PSN store Türkiye olarak kullanabilirmiyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakovpavlov45 kullanıcısına yanıt
    Kullanırsın hocam ilk girişte region ı Türkiye ayarlarsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yakovpavlov45 kullanıcısına yanıt
    Fark etmez. Hepsi aynı.

• itsclobberintime kullanıcısına yanıt
    Kendimiz yapabilir miyiz Hocam, bende ki proda fan kudurdu resmen mw oynarken hele. Neler lazım tam liste yapabilir misin?

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

• Yapabilirsin kesinlikle aman aman zorluğu yok sadece biraz cesaret istiyor.

Ben bu videoyu örnek aldım.

Malzeme olarak falan her şeyi anlatıyor videoda. Videodaki ps4 pro ile benim pro arasında bazı farklılıklar vardı ama temelde aynı.
    https://www.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/t8-torx-ucu-delikli-xbox-one-360-kol-ve-konsol-acma-alyan-tornavidasi-tamir-icin-t8-delikli-t-8_pdp_550375523

Sadece tornavida alırken ucunun delikli olmasına dikkat et.

Bu arada bu işlemlerden sonra garanti gider. Benim pro 3 senelik o yüzden istediğimi yapabiliyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsclobberintime -- 11 Haziran 2020; 17:6:54 >

• Hocam psn storeda indirim varmış . Ben daha cihaz gelmeden hesap açıp oyun alsam olur mu ? Sonra giriş yaparım. Hesap açmak için cihaz gerekmiyor dime .
    PS platformuna uzağım pek bilgim yok kusura bakmayın.

• En sonunda temizleyebildim konsolu. Soc üzerinde macun kalmamıştı, thermal padler kötü durumdaydı toz kaplamıştı hep. Bütün padleri değiştirdim hem heatsinki hem de socu detaylı temizledim. Fanı da temizleyip yağlayınca ses acayip azaldı.

• ridvan1903 kullanıcısına yanıt
    İthalatçı garantili :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

İthalatçı garantili :(
    Çokta Önemi yok Yeni ps4 pro da sıkıntı çıkması çok zordur , illaki bir şans var ama onuda çözerler her halde .

Ben Almanya Media marketten aldırmıştım 7216 seriyi , daha önce ilk seri PRO kullandım 7016 olan , aralarında ısı ve ses olarak baya fark var , sırf yeni seri olsun diye değiştim o zaman
  • ridvan1903 kullanıcısına yanıt
    Benim çekindiğim nokta kullanılmış ya da açılmış bir cihaz gelmesi açıkçası.
    Bende bu güne kadar 1 fat kasa ps4, 1 slim kasa ps4, 1 ilk kasa PRO kullandım çok şükür bir sorun yaşamamıştım.
    Ancak açılmış bir kutu gelir diye korkuyorum bu tip alışverişlerde ve trendyol, n11 gibi mağazalarda.

• Herkese günaydın,
    benq el2870u model monitör kullanan ps4 pro cular varmıdır beyler? Tavsiye ediliyormu.. Hem de ps5 için şimdiden kapayım diyorum bir tane.

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Euroasia daki garanti de hikaye hocam slim 1tb vardı Hdd den Tik tik tik sesler geliyordu götürdüm bıraktım servise bir hafta sonra sorun bulunamamıştır diye geri aldım servisten servis zaten televizyon öncelikli Sony’lerde sonra cihazı sattım ve ps almadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GameChanger G kullanıcısına yanıt
    Ben arkadaşa da yazdım zaten, garantiden ziyade beni endişelendiren nokta kapalı kutu bir cihazın gelmemesi olur.
    Kullanılmış yada daha önce açılmış bir kutu cihaz göndermelerinden korkuyorum bu tip sitelerde ithalatçı garantili olayından.
    Yoksa garanti vs ile ilgili değil benim endişem.
  • ds4'ü pcde bt ile kullanmak için alttaki yeterli oluyor mu?

https://urun.n11.com/bluetooth-urunleri/streak-bluetooth-40-dongle-receiver-alicisi-usb-30-tak-calistir-P198196025

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 14 Haziran 2020; 11:37:33 >
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Satıcının yorumlarına göre anlaşılır hocam sıfır kapalı kutudur buyuk ihtimal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • itsclobberintime kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Termal pedi nereden aldınız? 10X10X1mm almak gerekiyor sanırım. Ve termal pedleri anakartın hem üstündeki hem altındaki VRAM’lere mi uyguluyoruz yoksa sadece tek tarafa mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 14 Haziran 2020; 18:55:37 >
  • 
Sayfa: önceki 17121713171417151716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.