Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1713. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ithal garantilerde mi yoksa Sony garantilerde mi bir düşüş oldu? Sony garantili olup dediğiniz fiyattan varsa link paylaşabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 4 Haziran 2020; 19:41:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bob_marley_232

Arkadaşlar pro fiyatları 4.200 e kadar düştü.
    Alınmalı mı yoksa daha da düşer mi kısa vadede ?
    İthalatçı garantili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reef1905

Sorularıma verdiğiniz cevaplar için öncelikle çok teşekkür ederim.

Bahsettiğiniz " enhanced format " nedir bilmiyorum, televizyonumun forumdaki konusunda da okuduğumu hatırlamıyorum. Tam olarak nedir bu, biraz açma şansınız var mı ?

Oyunları dediğiniz gibi kaldıracağım gece işten döndüğümde...

Alıntıları Göster
    Rica ederim, umarım yardımcı olabilmişimdir.

Tv’nizin ayarlar menüsüne gidin’ orada External inputs (Harici girişler) gibi bir kısım olması gerek. Oraya girin, oradan HDMI Signal Format (HDMI Sinyal Formatı)’na girin. İki seçenek var: birisi Standart Format, diğeri Enhanced Format. Enhanced Format’ı seçeceksiniz.

Ps4 Pro ayarlarından da her şeyi aktif hale getirin veya otomatik’i seçin.

Böylelikle destekleyen oyunları 4K ve HDR formatında oynayabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hepsi uçuyor, öyle ahım şahım bir fark yok. 7216b son seri olması lazımdı

Alıntıları Göster
    7216b kullaniyordum buda jet motoru hiçbir fark yok ses yuzunden sattim ps5 gelene kadar 5 ay oyunsuzum

• Ben de aynı anda hem 7016b hem de 7216b vardı ikisinin sesi de birebir aynıydı. Hatta 7016b nin termal macununu değiştirdim garantisi bitince 7216 b den daha sessiz olmuştu. Baktım bu bu fan sesi çözülmüyor hiç bir şekilde ikisini de sattım. Ama bu sürüm takıntısı olanlar sayesinde yeni seriyi tam 1000 tl daha pahalıya sattım ikinci elde. bence hiç bir farkı yoktu ama bu sürüm takıntısı olanlar piyasayı yükseltti bir anda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Ben de aynı anda hem 7016b hem de 7216b vardı ikisinin sesi de birebir aynıydı. Hatta 7016b nin termal macununu değiştirdim garantisi bitince 7216 b den daha sessiz olmuştu. Baktım bu bu fan sesi çözülmüyor hiç bir şekilde ikisini de sattım. Ama bu sürüm takıntısı olanlar sayesinde yeni seriyi tam 1000 tl daha pahalıya sattım ikinci elde. bence hiç bir farkı yoktu ama bu sürüm takıntısı olanlar piyasayı yükseltti bir anda :)
    Promu sattim bu aksam slim aldim miss tık yok. Ps5 kadar slimle devam. Oyunsuz durulmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 5 Haziran 2020; 1:1:33 >
  • Arkadaşlar bu sabah oyun indirmek için pro'mu açtım. 5 saniye sonra şansa elektrik gitti. :) 2 3 dakika sonra geldi fakat sistem başlatılamıyor dualshock 4 ü usb ile bağlayın ve 7.51 güncellemesini kurun falan dedi. Sonra iptal ettim baştan başladı tekrar bi loading ekranı verdikten sonra ps4 pro açıldı. Bu bir sıkıntı habercisi mi kafama takmam gerekiyor mu bunu?

• yok bana da oluyordu öyle
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ediyorum. İlk kez başıma gelince sabah sabah korktum ne yalan söyleyeyim. LOU2 arifesi birde. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: DittoQ

Rica ederim, umarım yardımcı olabilmişimdir.

Tv’nizin ayarlar menüsüne gidin’ orada External inputs (Harici girişler) gibi bir kısım olması gerek. Oraya girin, oradan HDMI Signal Format (HDMI Sinyal Formatı)’na girin. İki seçenek var: birisi Standart Format, diğeri Enhanced Format. Enhanced Format’ı seçeceksiniz.

Ps4 Pro ayarlarından da her şeyi aktif hale getirin veya otomatik’i seçin.

Böylelikle destekleyen oyunları 4K ve HDR formatında oynayabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Bunu biliyormuşum, sadece " Enhanced " denildiğini bilmiyordum. Ayarlarım bu şekilde.

PS4 içinden çıkan kabloyu değiştirme fikrimde var, bir üst kalite kablo ile daha iyi görüntü aldığını söyleyenler var. Paugge markasını övüyorlar epeyce...

Tekrardan tüm yardımlarınız için teşekkürler...

• Arkadaslar bende pro aldim tekrar. gamma chasis model diyor bu ne demek acaba

• Arkadaşlar fan sesi problemi yaşayan varsa yazıcıoğlunda 150 tlye hallediyorlar. Bilginiz olsun , ben yaptırdum .. benim cihaz turbo jet versiyondu.. isteyen olursa yönlendiririm.

• 1080p Tv'de supersampling modunu açıyor musunu, gerekli mi?

• Albino78 kullanıcısına yanıt
    7216 dir
    Alfa 7016
    Beta 7116
    Gamma 7216

• Viserion87 kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam sagolasin

• Şu konsolun içini açıp temizlemeyi deneyen oldu mu ? Aynı DS4de olduğu gibi bu konsolu açmak tam bir İŞKENCE. Buna özel torx set aldım. Youtubeda disassembly videolarını hatim ettim. Yarım saatte üst kapağı zor açtım. O nedir öyle elim kesildi o kapakları açacağım diye. Neyse bir şekilde anakarta kadar geldim orda ipler koptu. Set adam akıllı çalışmıyor. Vidaların biri t8 ile bazıları t9 ile bazıları t7 ile falan açılıyor karman çorman.3 tane vidayı açamadım diye konsolun termal macununu temizleyemedim. Millet açmasın diye garip garip vidalar koyuyorlar. Macunu yenileyip ve fanı temizleyip fan sesini azaltacaktım lanet olsun kapattım oldğu gibi tloup2 oynarken kanatlanıp uçarız artık.
  • itsclobberintime kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bir video izleyip torx ve yıldız tornavida ile rahatça açmıştım. Bir tek alt kapak kısmı zorlamıştı.

• Anil.K kullanıcısına yanıt
    Ya kapaklar gerçekten zor açıldı. Çünkü ilk defa açtım. Videodaki torx değerleriyle benimki farklılık gösterdi. Ama tek suç cihazın değil bendeki torx seti de pek iyi çıkmadı.
    Sadece bir ya da iki özel tornavida ile her yeri sökülüyordu diye hatırlıyorum. Acaba çabuk mu pes ettiniz. Power ın kablosunu çıkartmak tam bir işkence geri kalan çocuk oyuncağı. Power söküp macun değiştirmeden kapattıysanız üzücü olmuş gerçekten. Bence bir kez daha deneyin derim :) Bu arada açmışken termal pedleri de değiştirmenizi öneririm şimdiden kolay gelsin

Üst kapağı ilk açtığımda bir hafta parmak uçlarımı hissetmedim bi yere dokunduğumda canımı yakıyordu,açarken avuç içiyle bastırırsanız daha kolay çıkıyor,macun değişimini yaptım eğer yapacaksanız mx4 macun kullanın ben farklı bir macun yüzünden işlemciyi yakıcaktım az daha ses iki katına yükseldi dandik macun yüzünden

• 
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.