Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1647. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16451646164716481649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar en iyi siz bilirsiniz ps4 pro kullanıcısı olarak.Tv alacağım ama hem film hem oyunda iyi olan 4 k tv bulamadım.55Q7FN alıcaktım Red Dead Redemptio n 4 k da ekranda blurlanma oluyormus hızlı sahnelerde.LG C8 çok iyi gözüküyor ama oda 11 k dan başlayan fiyat.7-8 k ya kadar yükselebilirim 55 ' hem film hem oyunlarda top performans gösterecek bir tv modeli önerme şansınız varmı.LG ve Samsung markaları içinden.Neredeyse 1 yıldır Tv seçemedim.Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfncskn

amazonda gümrük vergisi dahil ediliyor ödeme yapılırken toplam fiyat bu.. 2018 kasımda aldım.. sorun yaşamadım
    Eyvallah hocam son bir sorum var. Bende amazon.de ye baktım da şimdi aldığın cihazın CUH modelini nasıl görüyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ArkhamAslyum A kullanıcısına yanıt
    Lg ve Samsung demişsiniz fakat alternatif düşünürseniz Sony 55xe9305 var bende çok memnunum, bu 2017 modeli, şimdi piyasada 2018 model xf’ler var biraz beklerseniz xg çıkacak, fiyatlar bahsettiğiniz mertebede.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EzoBride kullanıcısına yanıt
    ürün gorsellerinde cuh serisi mevcut.. şu an 399 euro indirime girer belki ben 340 euro iken almıştım..

cuh 7216 linki

https://www.amazon.de/PlayStation®4-Pro-Konsole-1TB-schwarz/dp/B07HSJW7HK/ref=mp_s_a_1_1?keywords=ps4+pro&qid=1554626712&s=gateway&sr=8-1

• etokel kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal ve panel de lg ve samsung önerildiği için onlara yöneliyorum.Birde servis leri açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArkhamAslyum

Arkadaşlar en iyi siz bilirsiniz ps4 pro kullanıcısı olarak.Tv alacağım ama hem film hem oyunda iyi olan 4 k tv bulamadım.55Q7FN alıcaktım Red Dead Redemptio n 4 k da ekranda blurlanma oluyormus hızlı sahnelerde.LG C8 çok iyi gözüküyor ama oda 11 k dan başlayan fiyat.7-8 k ya kadar yükselebilirim 55 ' hem film hem oyunlarda top performans gösterecek bir tv modeli önerme şansınız varmı.LG ve Samsung markaları içinden.Neredeyse 1 yıldır Tv seçemedim.Şimdiden teşekkürler.
    8bine kadar çıkarım diyorsan alacağın tv hem filmlerde sinemada gibi hissettirmeli hem de pspro ve yakında çıkması muhtemel PS5 için uzun vadede keşke dedirtmemeli.Tavsiyem alacağın tv'de 4K zaten standart,10 bit renk,active HDR,minimum 60hz(100 veya 120hz olursa daha iyi olur) özellikli olmasına dikkat etmen gerek.TvBir de en az 60 inç tavsiye ederim.İndirimle falan bu özelliklerde 65 inç'ini bulursan hiç kaçırma.Lg,samsung,sony tercih edilebilir markalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartboy38 -- 8 Nisan 2019; 16:34:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ArkhamAslyum

Arkadaşlar en iyi siz bilirsiniz ps4 pro kullanıcısı olarak.Tv alacağım ama hem film hem oyunda iyi olan 4 k tv bulamadım.55Q7FN alıcaktım Red Dead Redemptio n 4 k da ekranda blurlanma oluyormus hızlı sahnelerde.LG C8 çok iyi gözüküyor ama oda 11 k dan başlayan fiyat.7-8 k ya kadar yükselebilirim 55 ' hem film hem oyunlarda top performans gösterecek bir tv modeli önerme şansınız varmı.LG ve Samsung markaları içinden.Neredeyse 1 yıldır Tv seçemedim.Şimdiden teşekkürler.
    Seçim basit , sony 55xf9005 hem oyun hem film performansı asla üzmez. İlla sony olmaz diyorsanız samsung tarafında 55NU8000 e bakın oda güzel cihazdır.

• ArkhamAslyum A kullanıcısına yanıt
    ben 65Q7FN çok memnunun hocam.hem ps4 pro hemde film perpormanis çok iyi. rdr2 deki olay oyunla ilgili bir sorun.

• Psn : oguzhansahin71
    Ekleyebilir misiniz

• Herkese merhaba. Sizlerden bir konuda bilgi almak istiyorum. Ps4 Pro alma düşüncem var ancak yurtdışındaki tanıdıklarımızdan getirteceğiz. Bir tanesi Kanada'da yaşıyor, bir tanesi Almanya'da.

Sorularım;

1- Sizce hangi ülkeden getirtmek daha mantıklı fiyat açısından?

2- Kanada daha ucuzsa eğer, buraya getirdiğimizde Avrupa romuna uyumluluk sorunu yaşayacak mıyım oyunlarda vs. o kısım nasıl çözülür?

3- Bir de yurtdışından getirmelerde gümrük sıkıntısı olmaması için orijinal kutusunda değil de poşette veya farklı kutuda mı getirmeleri gerekiyor?

Teşekkürler şimdiden.
  • 2. Sorun icin Kanada kuzey Amerika bölgesinde olduğu için cihaz ntsc formatında olur. Burdan Veya Avrupadan aldığın oyun PAL olur uyumsuzluk yasarsın

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    o kısım düşündürüyordu çözümü yoksa eğer hiç riske girmeye gerek yok öyleyse. teşekkür ederim. diğer kısım almanya'dan gelse, buraya göre yine epey ucuz oluyor sanırım? kutulu veya kutusuz fark ediyor mu
  • Dijital oyunda ntsc pal bölge kodu durumu yok. Kutulu oyunlarda geçerli bölge kodu olayı. Yurtdışı fiyatları hakkında bilgim yok o yüzden bisey diyemicem

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    kutulu veya dijital tüm oyunlar dünyanin herhangi bir yerinden alinan ps4 de sorunsuz çalışır hocam. bölge kodu olayi bluray filmlerde geçerli sadece. tüm oyunlar tüm ps4lerde çalışır

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hadi ya ps3 zamanında mi kaldı o

• Şimdiden para biriktirmeye başlayın ps5 5000 tl den aşağı çıkmaz türkiyede.

• PS4'ün kutulu veya dijital satılan oyunlarında bölge kodu/bölge kilidi söz konusu değil. Her oyun her sistemde sorunsuz çalışıyor.
  • ali vardar kullanıcısına yanıt
    Bugün bende bi kaç ön bilgi gördüm. Önce sevindim sonra fiyat aklıma geldi !!!!!!! Neyse.
    Aslında bize ps5 mi lazım, rdr2, gow, detroit, spider man gibi oyunların daha çok çıkması mı, bence ikinci dediğim!!!!
  • ali vardar kullanıcısına yanıt
    Ps5'in ilk modelleri alinmaz. bu sefer kirmizi isik hatasi olmasin ps5'te (evet gelecekten geldim.)

Slim cikana kadar zaten o 5000 olur 10 bin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 Pro Cuh 7216b sony eurasia garantili 3.499 TL altında fiyat bulabilen varmıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 16451646164716481649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.