Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba , bu sorun bende de fifa 19 oynarken oluyordu. Dualshocklari igne yardimi ile resetleyip sorunu cozmustum. Bu arada ps4 slim model kullaniyorum. Redditte biraz arastirirsaniz sorunun cozumunu bulabilirsiniz. Ben oyle cozdum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • plateau kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun hocam. Bence de doğru seçim zira seneye PS5 yüksek ihtimal çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plateau

Dün Mediamarkt club kampanyası ile G-chassis yani 7216-b modeli 3149/12 taksit aldım,henüz gelmedi umarım sıkıntı çıkmaz...
    Piyasadaki en iyi fiyatmış , sadece size veya o güne özel bir kampanyamıydı ?
  • kıyıköy kullanıcısına yanıt
    Gamma Chassis model tek kalmıştı,3699 çizip 3499 yazıyordu...tek gün için miydi bilemiyorum ama %10 MM club indirimi banneri dönüyordu sayfada,ekledim 3149'a düştü,ben ikilemde olmama rağmen hemen satın aldım...1 gün düşündükten sonra Slim modelin bize daha uygun olacağına karar verdikten sonra kargolanmadan iptal ettim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ps4pro ların hangi modeli fanı sessiz çalışıyor??
  • Ps4 Pro Lg 55uh615v 4K HDR tv var hdr destekli oyunlarda inputlag sorunu var hdr oyun moduna alırsak düzeliyor fakat görüntü çok karanlık oluyor. Bunun bir çözümü varmı ? Hdr oyun modunun ayarlarını düzenlesek veya hdr kapalı oynamak mı mantıklı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nisa190303

Bu ps4pro ların hangi modeli fanı sessiz çalışıyor??
    7216B idi sanırım son ve sorunsuz seri

• quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

7216B idi sanırım son ve sorunsuz seri

Alıntıları Göster
    Tamamdır tşk ederim
  • Arkadaşlar cuh 7016 garantili cihaz iki kol 2100 tl verilirmi. Tam alacaktım bu fan sesi olayı kafama takıldı. Ne dersiniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Arkadaşlar cuh 7016 garantili cihaz iki kol 2100 tl verilirmi. Tam alacaktım bu fan sesi olayı kafama takıldı. Ne dersiniz .
    Arkadaşlar bir fikir verin ya

Şimdi bir cihaz buldum 7116b bunlarda ses yok galiba, 16 ay garantili tek kol bir kaç işe yaramaz oyun 2000TL sizce iyimidir .
  • quote:

Arkadaşlar bir fikir verin ya

Şimdi bir cihaz buldum 7116b bunlarda ses yok galiba, 16 ay garantili tek kol bir kaç işe yaramaz oyun 2000TL sizce iyimidir .

Alıntıları Göster
    Ben de yeniyim ama son günlerde araştırdım ve ben de geçen 2.el 7116b aldım.

Eğer sıfır gibi temizse, Sony Eurasia garantili ise, fiyat makul. Daha aşağısına ben son 10-15 günde bulamamıştım hem Sahibinden.com'da hem forumda.

• signore kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bu aksam alacağım aksilik çıkmazsa. Hep yenisini istersek bunun sonu gelmez ikinci elde aon versiyon yok zaten bu fiyatada bundan iyisini bulamam diye düşünüyorum. Siz kullanıyorsunuz sesi rahatsiz edici mi.

• Arkadaşlar kaç gündür bu hatayı alıyorum. İnternete bir türlü bağlanmıyor. 2 tane airties modem var. İkisinide resetledim yeniden kurdum ama banamasın demedi. Çözümü nedir ? Ps4 “İnternet bağlantısını ayarla”menüsünden kurmaya çalışıyorum interneti ama sürekli bu hatayı alıyorum.

• cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    Google DNS denedin mi? İnternet sağlayıcınız nedir?
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Ttnet hiç anlamam port açmak dns değiştirmek nasıl çıkıcam işin içinden.

• cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    DNS’yi PS4’ten değiştireceksin. Daha önce hiç böyle bir sorun olmuş muydu?

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Hayr ilk defa başıma geliyor. Bunu yaptım ama gene sorun var.

• Arkadaşlar cihazi yeni aldim 16 ay garantili. Bu gun pes onlineye girdim ama 4 mactada internet yuzunden takilmalar oldu neredeyse oynayamadim. Ayni oyunu oc de oynuyorum sorun yok akici. Bunun nedeni nedir herkesminboyle lagli oynuyor.

• quote:

Arkadaşlar cihazi yeni aldim 16 ay garantili. Bu gun pes onlineye girdim ama 4 mactada internet yuzunden takilmalar oldu neredeyse oynayamadim. Ayni oyunu oc de oynuyorum sorun yok akici. Bunun nedeni nedir herkesminboyle lagli oynuyor.
    Pesten kaynaklı olabilir genelde serverları sıkıntılıydı pesin. Psyi modeme ethernet kablosuyla bağlayın kesinlikle. Onun haricinde başka oyunlarda ping problemi oluyor mu bir kontrol edin.

• saner08 kullanıcısına yanıt
    Henüz baska oyun denemedim, ps üzerinden hız testi yaptığımda pc ile hemen hemen aynı verileri veriyor. Ayrica oyunlar aşırı derecede pahalı.

• 
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.