Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1648. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16461647164816491650
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    amazon.com.tr de sony eurasia garantili 7216b 2.800 tl idi gecenlerde bi bakmanizi oneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-27CE0EED2

amazon.com.tr de sony eurasia garantili 7216b 2.800 tl idi gecenlerde bi bakmanizi oneririm.
    İlgili ürünü satın alanlar cuh-7116b olduğunu belirtmiş maalesef
  • kıyıköy kullanıcısına yanıt
    Canli destekten sorun siz musteri temsilcisine onlar hep en son cikan modeli satiyorlar. Zaten 7216b kasasi turkiyeye yeni geldi sanirim 1 aydir felan satiliyor teknoloji marketlerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-27CE0EED2

Canli destekten sorun siz musteri temsilcisine onlar hep en son cikan modeli satiyorlar. Zaten 7216b kasasi turkiyeye yeni geldi sanirim 1 aydir felan satiliyor teknoloji marketlerde.
    E-posta gönderdim cevap olarak sadece görseldeki ürün gönderilir dedi model numarasını söylemedi :)

Canlı destek bağlantısını göremedim sitede?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıyıköy -- 18 Nisan 2019; 13:17:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıyıköy

E-posta gönderdim cevap olarak sadece görseldeki ürün gönderilir dedi model numarasını söylemedi :)

Canlı destek bağlantısını göremedim sitede?

Alıntıları Göster
    Telefon ile görüştüm maalesef eski model 7116b gönderiyorlar
  • ArkhamAslyum A kullanıcısına yanıt
    Tv yerine monitor alin.

Lg 27uk650 4k monitor hem filmde hem de oyunda 10 numara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kıyıköy kullanıcısına yanıt
    7116b ile 7216b arasinda cok bariz fark oldugunu dusunmuyorum tabiki kullanan arkadaslar daha iyi bilirler 7216 yi. Bence o fiyata alinabilir 7116 olsada.

• Fan konusunda 7216 çok daha iyi diğer eski iki modele göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • conan exiles oynuyorum inanılmaz kasıyor oyun, oyunun optimizasyonuyla mı alakalı yoksa ps'nda mı sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

conan exiles oynuyorum inanılmaz kasıyor oyun, oyunun optimizasyonuyla mı alakalı yoksa ps'nda mı sorun var
    hoca soruna cevap veremicem indirmedim ama sana bir soru sorucam.
    oyun nasıl ? inirmeye deger mi?
  • serqan_ kullanıcısına yanıt
    selamlar, ps'ını kardeşim kullanıyor o oynarken şöyle bir baktım grafikleri çok kötü geldi. başka bir yorum yapacak kadar izlemedim
  • quote:

conan exiles oynuyorum inanılmaz kasıyor oyun, oyunun optimizasyonuyla mı alakalı yoksa ps'nda mı sorun var
    pc dede optimizasyon özürlü bir oyun.
  • 4 pro almayı düşünüyorum fakat bu ürünün versiyonları varmış sanırım. bu ürününü en son versiyonu nedir acaba ?
  • Merhaba arkadaşlar.
    Biri Almanya Amazon, biri Fransa Amazon'dan alınma 2 aylık 2 adet CUH-7216B MODEL PS4 PRO var elimde. PS4 Pro'lar açıkken mola verdiğimde ilk kol dışındaki bütün kollar sırayla bağlantıyı kesiyor. Herşey 10 dakika içinde oluyor. Eğer hareketsizlik olursa 5-10 dakika içinde "DUALSHOCK bağlantınız kesildi" diye uyarı veriyor cihaz ve 1. kol dışındaki kollar kapanıyor. Kollar orjinal. sistem güncel.
    Denediklerim:
    1)Veritabanı sıfırlama
    2)Komple format
    3)Sistem Dualshock ayarlarından "Kapatılması için geçecek süreyi "KAPATMA" olarak ayarladım her user için.
    4)Kablosuz modem belki sinyal bozuyordur diye modem değişikliği yaptım
    5)Kablolu olarak ethernet kablosuyla internete bağladım.
    6)DUALSHOCK'ları sistem ayarlarından silip tekrar kabloyla tanıtmak. Kolları arkadaki delikten resetlemek vs.
    Yaşayan var mı bu sıkıntıyı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaonline -- 26 Nisan 2019; 15:7:36 >
  • İolaire kullanıcısına yanıt
    Cuh 7216 b

• quote:

Oyundaki optimizasyon berbat, sık sık kasmalar oluyor. Makineniz il ilgili bir sıkıntı değil yani.
  • Dün Mediamarkt club kampanyası ile G-chassis yani 7216-b modeli 3149/12 taksit aldım,henüz gelmedi umarım sıkıntı çıkmaz...

• Sıfırı o kadar para olmuş yahu uçmuş vallahi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hali hazırda Ps4 Pro var elde zaten meraklı derviş gibi çıkıp yüksek ihtimal hata dolu ilk sürümü almak şu dönemde hele delilik olur çıkınca.İlla stabilize edilmiş sürümü çıkınca bir değerlendirilmeye alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plateau

Dün Mediamarkt club kampanyası ile G-chassis yani 7216-b modeli 3149/12 taksit aldım,henüz gelmedi umarım sıkıntı çıkmaz...
    İndirim gazıyla anlık karar vererek satın aldığım PS4 PRO siparişimi ürün kargolanmadan iptal ettim...Zaten oğluma PES oynasın diye alıyorum,SLIM modelin işimi göreceğine karar verdim...Görece Yüksek fiyat,yeni Gchasis versiyonda bile var olan yüksek fan sesi ve coil-whine ihtimali de kararımda etkili oldu...500gb SLIM eurasia modeli Hb'dan 1830₺/6 taksit sipariş verdim,CUH-2216a model...Amazon Türkiye'den de satıcısı kendisi olan 2.dualshock 4 v2 sipariş ettim;294₺/3 taksit...Hayırlısı bakalım...

• 
Sayfa: önceki 16461647164816491650
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.