Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16321633163416351636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xbox2

Hangi serili cihazınız var

Alıntıları Göster
    Seri göre fark edıyormu hocam ses olayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06keskin06

Seri göre fark edıyormu hocam ses olayı?

Alıntıları Göster
    Tabiki eski serili cihazı yaz ayında havaya uçacakmış saatli bomba gibi çalışıyordu kışın hemen elden çıkardım. 3 cihaz değiştirdim 7116 hikaye yine aynı ses.. 7216’da huzuru buldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbox2

Tabiki eski serili cihazı yaz ayında havaya uçacakmış saatli bomba gibi çalışıyordu kışın hemen elden çıkardım. 3 cihaz değiştirdim 7116 hikaye yine aynı ses.. 7216’da huzuru buldum

Alıntıları Göster
    Vaybe satan arkdaşa sordum ben sessiz çalışıyor dedi satarken birde bize maden seriden fark edıyormuş
  • Ya beyler ne zaman stora girecek olsam girmiyor sürekli takılı kalıyor ayarlardan dil değiştiriyorum öyle oluyor sonra tekrar aynı durum ingilizce türkçe arasında gidip geliyorum bunu nasıl çözebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A92D21C4E

Ya beyler ne zaman stora girecek olsam girmiyor sürekli takılı kalıyor ayarlardan dil değiştiriyorum öyle oluyor sonra tekrar aynı durum ingilizce türkçe arasında gidip geliyorum bunu nasıl çözebilirim
    Bende olmuştu 10 kere denedim sonra oldu sistemsel hata olabilir hocam.
  • not : ana konusu varmı yok mu bilmiyorum ben bulamadım pro da oynadığım için buraya yazayım dedim...Arkadaşlar ps pro da OUTCAST SECOND CONTACT oynuyorum fakat ilk portal dan geçince oyun yükleme ekranında takılı kalıyor ikinci bölüme bir türlü geçemedim orjinal oyun ve ben buna para verdim nette araştırdım hiç bir konu yok ne yaptıysam geçmedi sildim yükledim saveleri sildim tekrar baştan oynadım veri tabanını yeniledim nafile nette de çözümü yok bu oynu oynayan bu sorunla karşılaşan çözümünü bilen varmıdır sorayım dedim.
  • xbox2 kullanıcısına yanıt
    Fan sesinin sesten başka zararı var mı hocam sanırom yok.. bazı oyunlarda benim cihazda çıldırıyor ama umursamıyorum kulaklıkla oynadığım için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

Fan sesinin sesten başka zararı var mı hocam sanırom yok.. bazı oyunlarda benim cihazda çıldırıyor ama umursamıyorum kulaklıkla oynadığım için.
    Yok hocam garantisi var ise servise götürün tmızlıyor bılgınız olsun.
  • Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Fan yüksek sesle çalışıyorsa doğal olarak daha fazla ısınma oluyor garantisi varsa sorun yok ama garanti bitikten sonra nolur allah bilir..Yine de kolay kolay bozulacak bi cihaz değil ama bozulduğun da neden bozuldu diye pek sorgulamamak gerek.. eski serinin fanı fan değil incecik bir cılız plastik parçası ama 7215-16 serisi fanı baya büyütmüşler bariz şekilde ikisini de inceleme fırsatım oldu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

2020 dede çıksa fazla oyun çıkmıyor tektük konsolun
    Ayağa kalkması 2022 yi bulur çünkü oyun firmaları zor
    Oyun yapıyolar artık hep aynı kıksır döngü
    Üste bide oyun fiatları şişdikçe şişdi
    oyun fiyatlarının şiştiği yok , yurtdışında yine insanlar makul seviyelerde temin ediyorlar, bizim gibi halka müstehak
  • Bu konuda çok haklısın diyecek sözüm yok sana

• quote:

Orijinalden alıntı: ShinQda

oyun fiyatlarının şiştiği yok , yurtdışında yine insanlar makul seviyelerde temin ediyorlar, bizim gibi halka müstehak

Alıntıları Göster

Sonuna kadar haklısın hocam.
  • arkadaslar proda tum exc oyunlari oynadim genelde xbox one s kullanıyorum
    sizce tlo 2 ve ghost of tsushima
    ps5 e (en azindan remastered) olarak cikarmi
    proyu satmaya niyetim varda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NusretSamanci -- 31 Ocak 2019; 16:45:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler acil bluetoothlu hoparlör lazım ps4 proda kullanan varmı aranızda desteklemiyormus filan diyolar bir çözümü varmı

• yok

• TV de Bluetooth varsa kulaklığı TV ye bağla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam tvde oynamıyorum moniterde oynuyorum ayrı odada sıkıntı oluyor tvde başka bir yolu yokmu

• PS4 Pro The Last of us 2'ye kadar 2000'in altını görürmü yoksa şimdi alıp kenara koyayayımmı bilemedim. Amazon 7216B ürünleri 2250 TL civarında. Nisandan sonra ekonomi kötüye gidecek diyorlar. Alsamda tüm exleri bitirdiğim için kutusunda duracak ONE X kullanıyorum. Tavsiyeniz nedir arkadaşlar bi fikir verin kararsız kaldım. 2250 civarına şimdi 7216B alıyım kenarda dursunmu yoksa TLOU2 arifesinimi bekliyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 2 Şubat 2019; 14:20:55 >
  • LordMurat55 kullanıcısına yanıt
    Amazondan alinma pro(1 yillik) ve yaninda 3 oyuna 2500₺ verdiler satmadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence bekle acele etme hocam oyunun cikiş tarihi net belli değil henuz yil sonu gibi bekleniyor ama belki 2020 ilk çeyreğine kayabilir. kutusunda bekliyeceğine oyunun çıkış tarihine yakin kampanya denk getirip alinabilir

• 
Sayfa: önceki 16321633163416351636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.