Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16301631163216331634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim fikrimdi katılmayabilirsin

İyi günler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50mbps dowload 5mbps upload kablonet bağlantım var. Pro da paylaşımlı oyun için download ve uploadı yükselttim. Kabloyla direk modeme bağlı. Pc den ya da telefondan ölçünce 5 mbps upload hızını her seferinde alıyorum. Fakat ps4 pro da netin yoğun kullanıldığı saatlerde 1 mbps ,yoğun olmayan gece ya da gündüz saatlerinde 2.5 üzerine çıkmıyor.Paylaşımlı oyun da 2 altında kabul etmiyor. Aynı anda diğer cihazlarda kablolu kablosuz ölçünce hep 5 çıkıyor.PS4 ün web browser ından ölçüm yapınca da hız 5 alınabiliyor. Çok ayar denedim dns ip vs.. Bana öyle geliyor ki bu upload ölçümünü ps4 kendi ağından yaptığı için bu sonucu veriyor.2 ve üzeri yakalayıp bağlandıktan sonra takılma donma hiçbir sorun olmuyor. Bu sorunu yaşayan çözebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BR9

@Opinion

Oyuna girmediğim sürece normal hafif fan sesi varken oyunda Örn; FIFA 19 Aşağıda ki videoda ki gibi ses çıkıyor. Hafif motor sesi gibi bu ses normal mi sizce? GOW4 Gibi oyunlarda fan sesi örtse de çıkıyor gene hafif.

Sadece oyuna girince çıkıyor o ses çözemedim.

PS4 PRO CUH-7216b modeli. Video başlığı yanlış olmuş

Hocam dizel motor sesi bende de var coil whine olarak geçiyor zaten ilk aldığımdan itibaren vardı.
    Menüde bir ses yok oyunu açtığım an başlıyor ama yanına yaklaşmazsam o sesi duymuyorum.

Sende HDD okuyucu sesi de geliyor sanırım. yeni bir kayıt gönderebilirsen daha net bişey söyleyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Netesentez

Hocam dizel motor sesi bende de var coil whine olarak geçiyor zaten ilk aldığımdan itibaren vardı.
    Menüde bir ses yok oyunu açtığım an başlıyor ama yanına yaklaşmazsam o sesi duymuyorum.

Sende HDD okuyucu sesi de geliyor sanırım. yeni bir kayıt gönderebilirsen daha net bişey söyleyebilirim.

Alıntıları Göster
    Hocam bende yanına yaklaşmadan duymuyorum. HDD sesi yok sadece bazı oyunlarda o dizel sesi var. Çoğu üründe varmış sanırım kimisi farkında değil arkadaşta ses kaydı attı ondada çıkıyor. Alışık değilim tabi böyle şeylere hep bilgisayar kullandığım için. Rahatsız edici değil sorun yaratmadığı sürece problemde yok tabi.

• Benim 7216b de absurt bi ses yok.gow actigimda 4k var.cihazin yanina yaklastigimda kulagimi dayadigimda bazı sahnelerde fan devri arttigundan dolayı ekstra bir fan sesi artisi oluyor.anlattilanlar gibi yok bilmem jet motoru yok bilmem ne şuana kadar hiç öyle absurt normal disi kulagi rahatsiz edercesine bir ses duymadim.uzaktan zaten nerdeyse hic duyulmuyor.cihaz yeni oldugu icin midir bilemem tabi belki ilerde bu tarz sorunlar yasarim belli olmaz tabi ama cihazin suanda bana gore hic bir sikintisi yok.çok fazla sese takılmayin bence zaten oyunun sesini açmiyormusunuz fan sesi zaten arkaplanda kalir her turlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık kullanıyorsanız ses olayına fazla takılmayın ben duymuyorum kulaklığı taktım mı zaten tv sesinden oyun oynamayı sevmiyorum oyun beni içine çekemiyor öyle olunca
  • Arkadaşlar ses olayına çok takılıyorsunuz bu kadar kasmayın evet sony fat ps4 tecrübesini direk proya aktaramadı ama verdiği grafiklere bakın siz. Evet ev ahalisi rahatsız olabilir ama bunuda böyle kabullenmek lazım. Eğer çok takıntılıysanız üst kapağını açıp oynayabilirsiniz o zaman ses bariz azalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7216b bende de sesli çalışıyor. Normal arkadaşlar.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimano kullanıcısına yanıt
    ciddi misiniz ya? ben de bugün ps4 aldım ve aynı tv var bende. bilgisayarda uzun zamandır 4K olarak kullanıyorum, bir sıkıntı da yaşamadım. başıma iş mi aldım ben şimdi yani? öyleyse ben açmadan satayım bu konsolu?
  • ahmetmiraccileli A kullanıcısına yanıt
    sizden dönüş bekliyorum bende de aynı tv var bugün pro aldım pazartesi elimde olacak. sorun kablodansa rahatlayacağım.

edit: sanırım sorun çözülmüş. servis ne dedi peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 12 Ocak 2019; 22:8:11 >
  • Ps5 çıkmadımı daha?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Harika bir oyun ya :))

• Arkadaşlar ps4'de ps2 oyunlarını oynayabiliyor muyuz? Matrix path of neo oyununu oynamak istiyorum ama.
  • jvcjvc kullanıcısına yanıt
    Hocam benim sıkıntı yaşadığım cihazın modeli 7016b idi, fakat servis cihazı daha sonra 7116b ile değiştirdi. Cihaz servisdeyken forum dan bir arkadaşın tavsiyesiyle kabloyu da almış bulundum. Şimdi hiç bir problem yaşamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ps4 pes2020 nezaman cıkar bılgısı olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Ps5 çıkmadımı daha?
    Nezaman cıkacakmış hocam ögrendin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Arkadaşlar ps4'de ps2 oyunlarını oynayabiliyor muyuz? Matrix path of neo oyununu oynamak istiyorum ama.
    Yok hocam nasıl oynayacaksın ps2 değil ps3 oyunlarını dahi oynayamıyorsun.
  • radko kullanıcısına yanıt
    2020 yılından önce çıkmaz... boşuna bekleme...
  • 2020 dede çıksa fazla oyun çıkmıyor tektük konsolun
    Ayağa kalkması 2022 yi bulur çünkü oyun firmaları zor
    Oyun yapıyolar artık hep aynı kıksır döngü
    Üste bide oyun fiatları şişdikçe şişdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16301631163216331634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.