Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11801181118211831184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mediamarkttan 1649 TL ye aldım arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Mediamarkttan 1649 TL ye aldım arkadaşlar

Hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Nasıl ya fiyat düştümü

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

quote:

Nasıl ya fiyat düştümü

İnternette bi kaç saatliğine düştü, ben de optimum mediamarkta gittim. Satın aldım. Şimdi baktım yine 1899 tl olmuş

• Kendomen kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Şimdi de horizon zero dawn bulmam lazım bi yerden. Witcher 3 ten sonra seviyeyi yüksek tutmaya çalışıyorum🤔

• Hocam hepsiburadada buldum en ucuza o fiyatta var diğer sitelerde oyun kalmamış bile

• quote:

Orijinalden alıntı: bdrhndgn

ps4 pro kullanıcısıyım ac ezio collection almaya değer mi? fiyatı 150tl (ac fanıyım 3 oyunu da oynadım fakat tam bitiremedim)

Hocam ben de cok severim özellikle Ezio nun hikayelerini içeren oyunlarını. Digerleri pek tat vermedi açıkcası. Pro icin bence hiç değmez o kadar para verme derim cunku oyunun hiçbir farkı yok sadece 4K çözünürlük var başka artısı yok yine 30fps. Eğer 1080p kullanıyorsan hiç değmez cunku supersampling olayi da yok.

• bdrhndgn kullanıcısına yanıt
    Size bir tavsiye kutulu oyun almayın. Hele hele hepsiburada n11 yerlerden hiç almayın. Sıfır ayağını tekrar jelatinlenmiş oyunu satıyorlar. Birde kutulu oyunların pazar fiyatını hiç araştırmadan yüksek fiyattan koyuyorlar aral kafasındalar. Psn store çok güzel indirimler oluyor ordan kovalayın çok çok uyguna gelecektir.

• onurkarakas94 O kullanıcısına yanıt
    hocam valla uncharted,gow,last of,2k17 ve ac syndicate oynadım şimdi alacak düzgün oyun bulamıyorum bari 3 oyun olan collections u alayım hem nostalji yaşarım hemde zevk alırım dedim tv 4k bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: bdrhndgn

hocam valla uncharted,gow,last of,2k17 ve ac syndicate oynadım şimdi alacak düzgün oyun bulamıyorum bari 3 oyun olan collections u alayım hem nostalji yaşarım hemde zevk alırım dedim tv 4k bu arada

Hocam tabii ki siz bilirsiniz. Benim görüşüm o yönde, isterseniz YouTube da digitalFoundry kanalının bu oyunun pro daki durumunu anlatan videoları var bakabilir ve karar verebilirsiniz. Bu oyunları muhtemelen daha önce de oynadiniz fani olduğunuza göre tıpkı benim gibi :) Sizin yerinizde olsam herhalde bu oyuna vereceğim parayı psn cüzdanıma ekler ileride gelecek büyük oyunlardan birine saklardım ama tabii ki size kalmış belki nostalji iyi olabilir denemek lazım

• Arkadaşlar Avrupa'dan (İsviçre) alınan oyunlarda. Türkçe dil desteği mevcut mu? Uncharted gibi.
  • Arkadaşalr merhaba ps4 pro almayı düşünüyorum fifa 17 4k mevcut mu oyun 4k mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkancan1993

Arkadaşalr merhaba ps4 pro almayı düşünüyorum fifa 17 4k mevcut mu oyun 4k mı ?

evet mevcut, oynayan arkadaşlar baya memnun kaldıklarını iletiyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

Nasıl ya fiyat düştümü

İnternette bi kaç saatliğine düştü, ben de optimum mediamarkta gittim. Satın aldım. Şimdi baktım yine 1899 tl olmuş

tüh kaçırmışız.
  • Ps4 pro kullanıp 4k tv si olan arkadaşlar lütfen bana 4 k tv tavsiye etsinler lg 43 uh650v aldım ama takılmalar oluyo fps oyunlarında hz 50 yazılımla 100 hz demişler ama tatmin etmedi beni . Elinde fiyatı aşırı olmayan hz si düşük olmayan smart 4 k tv si olup memnun olan söylesin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: thsnblt

Ps4 pro kullanıp 4k tv si olan arkadaşlar lütfen bana 4 k tv tavsiye etsinler lg 43 uh650v aldım ama takılmalar oluyo fps oyunlarında hz 50 yazılımla 100 hz demişler ama tatmin etmedi beni . Elinde fiyatı aşırı olmayan hz si düşük olmayan smart 4 k tv si olup memnun olan söylesin lütfen

Hocam 4K piyasasını cok cok araştırmıyorum ancak bilmenizi isterim ki konsolun çıktısı 60hz yanı saniyede 60 kare üretebiliyor. Piyasada su an en dusuk tv bile bu oranı verecektir diye düşünüyorum. Önemli olan panelin kalitesi, hdr nin 8 değil de 10bit olması dikkat edilebilecek noktalar. Fiyatlarını bilmesem de ps4 pro ile sürekli duydugum tv ler Samsung KS8500 ve KS9000 modelleri oluyor.

• Aldığım tv 10 bit ekran ama memnun kalamadım eski televizyonum lg plazmaydı full hd ve fps lerde hiç görüntü atlama ınput lag sorunu yaşamadım ama malesef lg 43 uh650 v de yaşadım

• thsnblt kullanıcısına yanıt
    Abi nasıl bi sorun yaşadın da memnun kalmadın bilgilendirir misin beni? Çünkü benim de aklımda 49UH770 modelini almak vardı merak ettim şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: obiwanpazzini

quote:

quote:

quote:

Nasıl ya fiyat düştümü

tüh kaçırmışız.

Merak etme o fiyat düştüyse demekki indirimler yakındır. Bende pusudayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Arapkahvesi

Abi nasıl bi sorun yaşadın da memnun kalmadın bilgilendirir misin beni? Çünkü benim de aklımda 49UH770 modelini almak vardı merak ettim şimdi

Teknosa zam yapmış hatta

Sorun ps4 pro takılı hdmı girişinde ama görmüyo tv hdmı çıkarıp takıyom düzeliyo arada yapıyo bunu , diğeri titreme oluyo ekranda ps4 te bunuda arada yapıyo , sonra tv yi çarken biçimsiz yeşil mazaiklenme oluyo 2 kere oldu , sonra tv izlerken uydudan başka kanala geçince kareleşme bozulmalar oluyo yayında panelden kaynaklı arara yapıyo bu bahsettiklerimi 13 gün içinde 2 şer kez yapmıştı

• 
Sayfa: önceki 11801181118211831184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.