Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de var çıkartma pro ama havadar yerde durduğu için çok uğuldamıyor bazen oyun açıkken ps4 menüsünde gezerken gerçekten sinir bozuyor bazı zamanlar oyunu kapatınca hemen kesiyor sesi. Sizin dediğiniz çok doğru bir kaç konuda bende denk geldim oyun menülerinde fps kilidi olmadığını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uncharted 4'de başlıyor hafiften uğultu. Baba oyunlarda fan sesi artıyor. Eski kasadaki gibi uçak motoru sesi olmadığı sürece sorun yok.

EDİT: Top Case'i çıkardığım zaman fandan gelen ses inanılmaz derecede az. Makine nefes alıyor gerçekten üstünü açınca. İnanılmaz sessizleşiyor. Tabi böyle kullanmak tozlara davetiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abysm Nucleus -- 30 Mayıs 2017; 0:24:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abysm Nucleus

Uncharted 4'de başlıyor hafiften uğultu. Baba oyunlarda fan sesi artıyor. Eski kasadaki gibi uçak motoru sesi olmadığı sürece sorun yok.

EDİT: Top Case'i çıkardığım zaman fandan gelen ses inanılmaz derecede az. Makine nefes alıyor gerçekten üstünü açınca. İnanılmaz sessizleşiyor. Tabi böyle kullanmak tozlara davetiye.

Üst kapağı çıkarması zor mu hocam. Bende bosst mode açıkken fan sesi epey artıyor. Boost mode kapalıyken epey sessiz. Kapağı çıkarmak için sizden resimli anlatım bekliyoruz. 😆😆😆

• quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

İstenilen fiyat ne? Amazondan alınan türkiye garantili oluyor muydu şu an hatırlamıyorum, garanti de önemli!!!

1700 e anlaştık 3 kutulu 3 digital oyun tek kol uygun mu fiyat.

• erol.star E kullanıcısına yanıt
    Yok dostum kesinlikle değil. Zaten sıfır makine o fiyat gibi bişey. Yarın bir gün indirim olur bi firma bundle yapar 2 yıl garantili alırsın. İnternetin mutlaka vardır forumdaki kardeşlikten seç hesap oyun alırsın (20-30-40-50 tl değişiyor), takaslar takaslar oynarsın. Nacizane tavsiyem olumsuz...
  • firmware 4.70 gelmis kurdum
  • Hocam işyerindeyim bakamıyorum. Neden gelmiş, olay nedir?
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    olay,sistem iyilestirmesi ve turnuvaya katilan oyuncularin detayli bilgilerini alabilme durumuymus böyle yaziyor
  • 1 dakika 5 saniyede Hesap banlatma rekoru.

• Bende ikinci el alarak aranıza katıldım...

Türkiye garantili
    1 haftalık ps4 pro + 2 kol + 3 aylık psn üyelik + kutulu battfield 1 ve Uncharted 4 ile 1700 e elden teslim aldım. Baya bir kovaladım ama ilanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainbow.VK -- 30 Mayıs 2017; 13:20:31 >
  • Hayırlı olsun. Çok iyi fiyat. Kovaladığınıza değmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: VolkanElçin

Bende ikinci el alarak aranıza katıldım...

Türkiye garantili
    1 haftalık ps4 pro + 2 kol + 3 aylık psn üyelik + kutulu battfield 1 ve Uncharted 4 ile 1700 e elden teslim aldım. Baya bir kovaladım ama ilanları

Süper fiyat ya valla güle güle kullanın hocam
  • fiyat süper değil mükemmel, hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

1 dakika 5 saniyede Hesap banlatma rekoru.

Tam olarak anlamamakla birlikte şöyle anladım, herif duvar kağıtları paylaşılan bir topluluk sayfasına giriyor. Gruba katılıyor ardından kendisi bir duvar kağıdı paylaşıyor sayfada. Sanırım +18 falan o yüzden ban yiyor.

• Beyler teşekkür ederim 2 hafta kovaladım. Bir tanesi elimden kaçtı ama diğerini yakaladım:)

• 4.70 geldi neler degisti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AcarCagdas

4.70 geldi neler degisti.

aciklamada bu şekilde belirtilmiş

Turnuvalarda artık her oyuncu için maç sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz.

Bu sistem yazılımı güncellemesi, sistem performansını iyileştirir.

• şampiyonlar ligi eklenmiş acaba sony yayın haklarını aldı mı yoksa sadece sonuçlar mı yazıcak?
  • ps4 pro kullanıcısıyım ac ezio collection almaya değer mi? fiyatı 150tl (ac fanıyım 3 oyunu da oynadım fakat tam bitiremedim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdrhndgn

ps4 pro kullanıcısıyım ac ezio collection almaya değer mi? fiyatı 150tl (ac fanıyım 3 oyunu da oynadım fakat tam bitiremedim)

indirim bekleyin, normalde yarı yarıya düşüş oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 11791180118111821183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.