Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (6047. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60456046604760486049
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bodysolid

eski zamanlara ait gemi oyunu var mı? yelkenlileri kontrol edebileceğimiz? kaliteli güzel bir oyun. korsanlı da olabilir.

skull and. bones var sanırım çıkacak olan.

www.ubisoft.com
    Skull & Bones on PS4, Xbox One, PC | Ubisoft (US)
    https://www.ubisoft.com/en-us/game/skull-and-bones?isSso=true&refreshStatus=noLoginData

maalesef yelken kullanabildiğin oyun pek yok. Sea of Thieves var ama tek başına anlamsız. Arcade olarak AC black flag ve Odyssey'de gemi kullanabiliyorsun ama tam istediğin gibi değil

• Dualshock 4 alacağım ama asla orjinalliğinden emin olamıyorum. Nasıl anlayabilirim bunu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhabalar öncelikle. Ps 5 almak istiyorum fakat bu stok sıkıntısı yüzünden beklemek zorunda kalıyorum. Onun yerine ps 4 alıp bir süre ps 5 almayı ertelemeyi düşünüyorum fakat mağazalarda ps4 satışı göremedim. Olan ps 4 satışı da 500gb sürüm ve bir tık pahalı. 4500 tl'ye yakın. Paket halinde satılıyor. Hiç 1tb versiyonlarını bulamadım.

Sizce risk alıp bu trendyol, hepsiburada gibi yerlerden almalı mıyım? Çok güvenemiyorum o satıcılara. Ps 5 stok sıkıntısı yüzünden de beklemek zorunda kalıyorum. Sizce var mı bir tavsiyeniz?

• İkinci el temiz ps4 slim bulun derim stok sikintisi 2022 de de devam edecek

• Bonafide B kullanıcısına yanıt

Kutu farki var, ama son 1 yilda yan sanayi ile orjinal olanin kutulusu hemen hemen ayni. Internetten aliyorsaniz , durumu anlamaniz imkansiz.

Yan sanayi kumandalar hep sikinti cikarir. Bu tarz aksesuarlari bir kac yilda bir aldiginizdan kesinlikle tekno marketlerden almanizi oneririm

• Fujitora kullanıcısına yanıt

Su zamanda ps4, ps3 yada ps2 alinir. Hic sorun degil ama tek mesele burada vereceginiz ucret ve karsiliginda aldiginiz donanim. 

Ps4 pro yada ps4 2013 yilinda cikan oyun konsolu. Ama simdi 2013 deki bir konsol icin 2-3-4 bin tl bence verilmez. Degmez diye dusunuyorum. Gecmisi bir kenara birakirsak, eski nesil konsol ucuz olmali  ama eski olan bir seyin pahalilasmasi bu psikolojik bir para boyutu. 

Ps5 de geriye uyumluluk oldugundan kesinlikle ps4 almanizi onermiyorum. Ama bu aptal ve gercek fiyatlara (2-3 bin tl )

Xbox series s 4 bin tl civari satiliyor. Ps4 alacaginiza uzerine bin tl eklersiniz, hem teknolojik anlamda daha iyi ssd ve donanim hem de ps4 den daha iyi. 

Ama soyle de bir mesele var , ps4 oyunlari beni ilgilendirir derseniz. Biraz daha beklemenizi tavsiye ederim. 

Su surecte eski bir konsol almak bence anlamsiz 

• Hocam bende ps4 slim almak istiyorum, pro da kafamda fakat degermi diye düşünüyorum, 2.el de alabilirim,2. El slim ne kadar verilmeli?sizin tavsiyeniz nedir? Teşekkürler

• Arkadaşlar Ps4 konsolumu sattım. İçinde Rdr2, Bf5 ve Uncharted Collection olan Psn hesabımıda uygun fiyata satmak istiyorum. İsteyen Pm atabilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Uygun fiyata crash bandicot ariyorum, varmıdır bildiğiniz bir yer

• Herkese selamlar,

3-4 gün önce başladı herşey WiFi üzerinden dsmart fiber İnternete bağlıyım. YouTube uygulamasından video izlerken HD videolar takılmaya başladı. Sonra Ps4 üzerinden hız testi yaptım daha önce 25 mbit çıkan hız 2 mbit çıktı sonrasında ne yaptıysam hızlanmadı ve şuan hem downloadlar inanılmaz yavaş hem video izleyemiyorum (netflix yada YouTube üzerinden) Dns değiştirdim mtu ayarını 1450 yaptım cihazda yok yok olmuyor 3 mbiti bile göremedim. Telefondan test yapınca 30 mbit hiç bir sorun yok. Bu aletin wifisine ne oldu bilgi ve tavsiyeleri olanlara çok teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 28 Aralık 2021; 14:14:19 >
  • 2. El ps4 ilk kasaya sizce max ne kadar verilir?

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt

Max 2000 TL verilebilir

• Arkadaşlar selam, bu aralar dehşet şekilde NBA 2K22 oynayasım geldi. Cihazım Pro. Oyunu 330₺ bandında CD'li olarak bulabiliyorum. Yakında herhangi bir indirim olur mu? Oyunu yakın zamanda indirimli alabileceksem eğer, şuan böyle bir fiyata almak istemiyorum. MyCareer oynuyorum genel olarak. 2K21 kariyer modun ara sahne eksiği vardı Next Gen'e kıyasla. 2K22'de de bu kadar bir fark var mı Current Gen ve Next Gen arasında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronHipster -- 10 Şubat 2022; 14:28:5 >
  • Tarihini bilemeyiz ama indirime girecek.

• Dolar kuru 5 olsaydı ve çip krizi olmasaydı evet. 3000 - 3500 tl altına satmıyor kimse.

• Bi arkadaşım slim 1tb modeli için 2 kol ve pes 18 dahil 4000₺ diyor. Sizce nasıl?

• hakan.kocatepe H kullanıcısına yanıt

Piyasa ciddi anlamda tuhaflasti 4000 tl fazla 3000 3500 arasi max ederi

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt
    Evet ama o fiyata satan da görmedim

• Ben kırık fat kasayı 3500'e aldım. Çip krizi playstationları da vurdu herhalde.

• Yok, ps4’lerdeki fiyat artışının sebebi çip krizi değil konsolun kırılmış olması, tabi fırsatçılık yapan da çok var maalesef

• 
Sayfa: önceki 60456046604760486049
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.