D

Teğmen
10 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 0)
Gönderileri

ev sahibi kendi taşınacağını söylediği için evi tahliye etmemizi istedi.tahliye ettik ve sıkıntsız olarak ev sahibine teslim ettik.badana yaptırmamızı istedi,yaptırmak zorunda olmadığımızı söyledik ve yaptırmadık.ev sahibi depozitodan bu nedenle kesinti yapabilirmi?

Ev sahibimiz evi kendi kullanacagini beyan ederek tahliye etmemizi istedi. Bizde soyledigi tarihte evi kusursuz bir sekilde teslim ettik.ama depozitoyu gondermedi.bunun icin ne yapilmasi gerekiyor?birde geri verilmesi gereken depozito yasal faizleri eklenmis sekilde mi olmalidir?

avukatların direk ihtarname çekme yetkisi varmıdır?noter aracılığı ile gönderilmeyen ihtarnamelerin geçerliliği nedir?

bimde 5kg Türk Şeker 55.9

ev sahibi kendim oturacağim diye ihtar çekti.bizde çıkacağımızı bildirdik ama eminizki kendi oturmayacak kurnazlık yapıyor.eğer başka birine kiraya verirse nasıl bir yol izleyebiliriz?

Asi tam olarak ne ise yarıyor?bazıları bulaşıcılığı azalttığını bazıları hafif atlatmayı sağladığını bazıları kalıntı bırakmamayı sağladığını söylüyor?

Nedir doğrusu?

Samsung j7 prime telefonumda uygulamalarin %90 inda durduruldu hatasi aliyorum.onbellek ve veri temizleme gibi seyleri denedim fakat faydasi olmadi.bolmadi.basina gelen ve cozebilen varsa yolunu soylerse sevinirim
Rks cityblade almayi dusunuyorum.sifir fiyati 9300 tl.kullanan yada fiyatina gore eksilerini artilarini degerlendirebilecek varmidir?

Simdiden teşekkürler
Arkadaslar gm discovery kullanicisiyim,2 yildir kullaniyorm ve kitlenme problemleri beni bezdirmeye basladi.

Cift hat olmazsa olmazim,kaliteli bir telefon aramaktayim.yardim lutfen?
düşük km,
değişensiz,
dizel,
titanium olması tercihimdir...
Hakkında
Forum İmzası:
aptallarla tartışma,dışardan bakanlar farkı anlamayabilir!!!
Forum İkinci El İmzası:
aptallarla tartışma,dışardan bakanlar farkı anlamayabilir!!!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 975
İkinci El Bölümü Mesajları: 472
Konularının görüntülenme sayısı: 144.743 (Bu ay: 101)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 58 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.