Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]

11.106
Cevap
159
Favori
454.222
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> PUBG >> PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]
Giriş
    740 Mesaj
    https://discordapp.com/invite/SPVEh6

Duo ve squad oynayan arkadaşlarım sattılar. Varsa gelmek isteyen buyursun muhabbete.
    |
    |
    Steam arayüzü değişmiş bilgisayarıma format attım bütün sürücüler fln yüklü. Oyunu oynaya basıyorum açılmıyor tekrar oyna yazısı geliyor. Varmı bu problemi yaşayan.
    AMD ATHLON II X4 640 AM3 3.0 GHZ---Biostar A780L3L AM3(DDR3) AMD---Palit GTS450 1GB 128 Bit DDR5---SEAGATE 500GB SATA III NCQ---Philips 221EL2SB/62 21.5" 5ms Dokunmatik Kontrollü Full HD Wide Screen LED Monitör---Vento TA-K52 400W Kasa---A4 Tech KB-8+OP-620D Multimedya Siyah Klavye + Mouse Seti
  • Yüzbaşı
    435 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    pierlupi

quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Bende alabilirim hocam eko ayarları varsa kulaklık hyperx cloud 2 ses programı msi anakart sitesinden indirilmiş realtek

Alıntıları Göster
    Equalizer Settings:

31: -4dB

62: -3dB

125: 2dB

250: 4dB

500: 6dB

1k: 5dB

2k: 10dB

4k: 10dB

8k: 9dB

16k: 9dB

dB Level: 10

sondaki dB level creative sea kartı kullananlarda var sizde yoksa atlayabilirsiniz. Bu ayarlar pozisyonel hissiyatı arttırmakta ekstra bi beklenti içerisine girerseniz hayal kırıklığı olabilir.

Creative kullananlar SBX pro studio varsa Off konuma alacaklar... 7+1 kullanan varsa 7.1ini kapayip stereo kullanırsa daha etkili ses kasar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aksi Müddea -- 7 Kasım 2019; 22:11:59 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Mr.Walter White

• Yüzbaşı
    879 Mesaj

Teşekkürler hocam yarın denerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Aksi Müddea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Aksi Müddea

Equalizer Settings:

sondaki dB level creative sea kartı kullananlarda var sizde yoksa atlayabilirsiniz. Bu ayarlar pozisyonel hissiyatı arttırmakta ekstra bi beklenti içerisine girerseniz hayal kırıklığı olabilir.

Creative kullananlar SBX pro studio varsa Off konuma alacaklar... 7+1 kullanan varsa 7.1ini kapayip stereo kullanırsa daha etkili ses kasar.

Alıntıları Göster
    Bu ayarları nereye gireceğiz, ses konusunda baha cahilim ama şu sıralar merak sardım :)

• Yarbay
    11449 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Patren

Gece 3 neden en çok Avrupalılar, oynuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    helll_599 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yarbay
    3865 Mesaj

o problem çoktan beri var hocam ben o problemi 2 aydır rahat yaşıyorum 5-6 defa deneyince giriyor oyuna
    |
    |
    Creative52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case

Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD

Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB

Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000

• Teğmen
    133 Mesaj
    quote:

Anakart asus yada asusun yan markası olabilirmi?

Alıntıları Göster
    evet hocam hatta anakart ve islemci değistikten sonra basladı sorun fakat eski sorunsuz kullandığımda asus idi. eskisi rog maximus ix formula. şuanki rog maximus xi formula. yine suan aynı anakartta kablolu kulaklıkla sorun yok usb kulaklığa gecince deli eden bir cızırtı baslıyor dayanılacak gibi değil.
    pierlupi

quote:

Orijinalden alıntı: muradsedat

evet hocam hatta anakart ve islemci değistikten sonra basladı sorun fakat eski sorunsuz kullandığımda asus idi. eskisi rog maximus ix formula. şuanki rog maximus xi formula. yine suan aynı anakartta kablolu kulaklıkla sorun yok usb kulaklığa gecince deli eden bir cızırtı baslıyor dayanılacak gibi değil.

Alıntıları Göster
    Hocam bendede sennheiserin usb kulaklığı var asus anakartı olanlarınki düzgün çalışmıyordu o yüzden direk marka sordum. Reditte baya şıkayet var, çözüm falanda görememiştim ama bi araştırın isterseniz. Yada kulaklığın direk 3.5mm jack bağlantısı varsa aliden sipariş geçin o şekilde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aksi Müddea -- 8 Kasım 2019; 5:56:45 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    435 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    pierlupi

Hocam eğer usb kulaklık kullanıyorsanız ancak kulaklığin yazılımı destekliyorsa bu ayarları yazılım üzerindeki ekolayzır ayarlarından yok 3.5.mm jack kullanıyorsanızda anakartın üzerindeki ses kartı yazılımındaki ekolayzır ayarlarından bu değerleri giriyorsun

|
    |
    Mr.Walter White kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Equalizer Settings:

Alıntıları Göster
    Merhabalar,

Pozisyonel derken ayak seslerine etkisi nedir bunun?

Aslında silah sesleri de biraz düşürülse çok güzel olacak. Nasıl ki siz çatışırken bir anda arkanızdan squad çıkıyor, dolayısıyla biraz problem olabiliyor.

• Yüzbaşı
    740 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Creative52

Steam arayüzü değişmiş bilgisayarıma format attım bütün sürücüler fln yüklü. Oyunu oynaya basıyorum açılmıyor tekrar oyna yazısı geliyor. Varmı bu problemi yaşayan.
    Ben de aynı durumu yaşıyorum. Dosyları falan da doğruladım, üç ya da dördündü tıklamada giriyor oyuna.

Asrock b450m anakart
    r5 3600
    vega 64

Sistem bu şekilde ancak yazılımsal olduğunu düşünüyorum.
    |
    |
    Ya ben bu oyunu neden çinlilerle oynuyorum.Ben çinliyle oynamak zorunda mıyım arkadaş. Adamın oyun leveli 500 ayıptır ya.Bu kadar işsizlik olur mu. huya tv bilmemne tv karınca gibi yayılmışlar.
    pierlupi

quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

Merhabalar,

Pozisyonel derken ayak seslerine etkisi nedir bunun?

Aslında silah sesleri de biraz düşürülse çok güzel olacak. Nasıl ki siz çatışırken bir anda arkanızdan squad çıkıyor, dolayısıyla biraz problem olabiliyor.

Alıntıları Göster
    Silah ve ayak seslerinin geldiği açıyı anlamanız noktasında daha belirleyici bir ses almanıza yardımcı oluyor. En azından bende öyle oldu. Denemesı ücretsiz hocam beğenmezseniz en fazla geri alirsinız ayarları :)

|
    |

• Yarbay
    11449 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Patren

Çin'de Kore'de bedava dağıtıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gio88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yarbay
    4926 Mesaj
    Bir türlü başlayamadım şu oyuna.
    Yeni başlayanlar için ne önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 10 Kasım 2019; 17:0:23 >

Sapphire RX5700 XT NITRO+ / Ryzen 5 2600 - Arctic Freezer 34 eSports DUO / MSI B450 Tomahawk/ FSP Hyper 650W / Sharkoon AM5 Window / Samsung 860 EVO 500G / Kingston 16G(2x8) HyperX 3200/ WD Elements 2T / LG IPS 21.5" / Corsair Gaming Scimitar Pro / Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Speed / Xiaomi Redmi Note 5
    Steam
  • Yüzbaşı
    740 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Bir türlü başlayamadım şu oyuna.
    Yeni başlayanlar için ne önerirsiniz ?
    Oyun içinde hızlı loot yapmaya çalışmak, önce sakin yerlere atlamaya çalışarak haritaya tanımak, daha sonra da spraylare alışmak.
    |
    |
    Bu takımlar içerisin'de kimi seçtiniz ? süpriz kupon yapasım var
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |

NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Yarbay
    3865 Mesaj

4AM e verdim diğer oyumu ya Gen G yada VC gaming e vericem güzel oynuyor vc gaming agresif bol killi

burdan kafana göre bak
    https://prnt.sc/pvaxvo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 11 Kasım 2019; 13:25:23 >
    |
    |
    AnadoluEfes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case

Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD

Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB

Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000

• Yüzbaşı
    879 Mesaj
    Bu 4am takımına en son 1 milyona yakın kişi oy verdiydi patlar gibi hissediyorum ama bende onlara vericem galiba :)

haberler
son dakika
instagram takipçi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.