Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (556. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.160
Cevap
123
Favori
631.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pubg Ahalisi oyun kaskı arayanlar için fırsat var oğlum için aldım isteyenler alabilir piyasaya göre bayağı uygunhttps://www.hepsiburada.com/pubg-oyun-kaski-level-3-p-HBV00000OEX5U?magaza=ARMAĞAN OYUNCAK
  • Gen G 4AM vermiştim Gen G almış güzel oldu gelsin skinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 25 Kasım 2019; 12:46:13 >
  • devulations kullanıcısına yanıt
    Birinci olsa m4 skinimi veriyorlardı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Hiç bilmiyorum resimde 4 5 tane silah bide tava var bakalım ne kaçırmışız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu şerefsizin kd ye bak rapoladık ama sanmıyorum banlanacagını bu ara acayip derecede ban yiyen oluyor bunların s... s.... bıktırdılar yemın olsun yahu
    Mynameisgj oyun adı bu rapoladık inşallah banlanır pç.
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Bende GenG vermiştim hayret nasıl oldu'da birşey kazandım

• Patren kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=d60XEqaigHY

bunları veriyorlar
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    şansın varmış güzel skinler veriyordu bence

Uzun zamandır oyunu açmıyordum bugün açtım tonla güncelleme gelmiş hepsi bitti girdim baktım ne hediye vermişler ne birşey sanırım sonra gönderecekler hediyeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 26 Kasım 2019; 17:52:43 >
    2 yada 5 aralıkta gönderilecek diye biliyorum
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Sonbahar indirimiyle 43.50 'ye düştühttps://store.steampowered.com/app/578080/PLAYERUNKNOWNS_BATTLEGROUNDS/
    Eyvallah hocam sende olmasan hiç birsey'den haberimiz olmayacak

önemli değil daha erken gelirse iyi olur
  • şu an pazarda yeni çıkan venetian sandıklar tanesi 10 tl den gidiyor. sanırım bir bug var. yapıştırın hemen.
  • larKKral kullanıcısına yanıt
    Bug olduğunu sanmıyorum hocam yeni sandık olduğu için öyle birde bu hafta rastgele çıkıyor 6 sandıktan bana hiç çıkmadı zamanla fiyatı düşer pubg bu sandıklardan iyi para kazandırdı millete bi ben düşük kazandım şansıma tüküreyim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun ilk partisini indirdim bir 29 gb daha indiriyor. ne bitmez çilesi varmış oyunun.
  • İlk ateş etseniz bile siz ölüyorsanız oyunu açmadan önce cmd kısmını yönetici olarak çalıştırıp şu kodu yazıp onaylayın / Enter / Enter

netsh interface tcp show global
    pause

biraz daha rahat oynayacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 29 Kasım 2019; 21:40:55 >
  • ideal dpi ayarı mouse da ne kullanıyorsunuz?
  • Öncelikle sistemim şu şekilde.

AMD Ryzen™ 5 3600 3.6GHz (Turbo 4.2GHz) 6 Core 12 Threads 35MB Cache AM4 İşlemci
    Asrock B450M-HDV R4.0 Socket AM4, DDR4 3200MHz+ (OC), Ultra M.2, USB 3.1 Gen1, HDMI, DVI, VGA mATX Anakart
    Sapphire Vega 64 8gb Ekran Kartı
    Corsair DDR4 16GB(2x8GB) Vengeance 3200MHz Ram
    Samsung 860 EVO 250GB 550-520MB/s SSD
    Aerocool Rift 750W 80+ Bronze Temperli Cam Panel

Aslında iki tane temel sorunum var. Bu sistemle Pubg girdiğimde oyunun içerisinde fps düşmese de oyun takılı kalıyor 1-2 saniye baya donuyor. Baya zorlanıyor ama fps sabit 130-140 arasında o kısımda oynama yok. Sorunun ekran kartından kaynaklandığını düşünmüyorum açıkcası.

Ramlari bir türlü 3200 e overclocklayamadım. 2933e kadar çıkarabildim maksimum. 3000 üzerine çıktığım zaman mavi ekran vermekte bilgisayar. Yabancı forumlarda araştırdım ama sanırım voltaj vererek yapabiliyormuşuz bunu. Bilen var mı bu konu hakkında?

tam olarak ne oluyo bu
  • 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.