Şimdi Ara

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (Arşivlendi, Diğer Konudan Devam) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
963
Cevap
11
Favori
44.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lvrantum16

oyunda şansa sadece koşarak 2. oldum bugün 1 kill almadan :D 80 civarı fps alıyorum baya bir dalgalanıyor fps ancak oyun hiç akıcı değil tam sürümde böyle olmaz umarım

Alanı iyi takip eder sınırda beklerseniz ilk 10 da bitirmek kolay oluyor. Bu gün bende aldım droyundan indirimdeyken.

Drop oluyor fps de acayip kasıyor. Birde lag sorunu var felaket biçimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgü® -- 3 Nisan 2017; 1:1:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

Orijinalden alıntı: lvrantum16

oyunda şansa sadece koşarak 2. oldum bugün 1 kill almadan :D 80 civarı fps alıyorum baya bir dalgalanıyor fps ancak oyun hiç akıcı değil tam sürümde böyle olmaz umarım

Alanı iyi takip eder sınırda beklerseniz ilk 10 da bitirmek kolay oluyor. Bu gün bende aldım droyundan indirimdeyken.

Drop oluyor fps de acayip kasıyor. Birde lag sorunu var felaket biçimde.

yine en azından vuruş hissi falan filan var düzelir umarım sorunlar
  • Oynadıkça alıştım oyuna . Ama çok kasıyor bitirdi beni çıldırttı . Lag sorunu da var. Bunlar düzeltilirse çok güzel olur bu oyun .

Birde h1z1 de hızla giden arabadan hemen atlayabiliyorduk bunda daha gerçekçi olmuş hızla giderken bir atladım yüksekten düşmekten öldüm
  • oyunu satın aldım oynuyorum ama pek beceremiyorum. elim fps oynanış şekline alışık o yüzden zor geliyor. benim alışmam için 200 saat falan oynamam lazım. 50 saate yakın yayıncıların oynayışlarını izledim özellikle summit1g(sadece duo giriyor) ve vissgames(genelde solo) acayip oynuyorlar. türklerden de cher1s(solo duo takım karışık oynuyor) oynayışını beğeniyorum. adamlar sürekli 360 derece alan kontrolü yapıyorlar. kapıları kapalı evde bile duvarın yanına geçip bakarak giriyorlar ve bu hareketleri çok hızlı yapıyorlar aynı şekilde lootlamayı da çok hızlı yapıyorlar. izledikçe acayip taktikler görülüyor. oyun çok güzel almak isteyenlere tavsiye ederim ama acele etmenize gerek yok söylenene göre 6 aya tam sürüme geçecekmiş. şu an bazı sorunları var düşük fps ve lag gibi. ben çok düşük görüntü ayarlarında oynayabiliyorum.

bu yazıyı yazarken twitchde lol 146 bin izleyici pubg 124 bin izleyici. beta aşamasındaki bir oyun için muazzam ilgi var ve çıktığı günden beri böyle. umarım çok sağlam bir şekilde geliştirirler. turnuvaları falan acayip heyecanlı olur.

• Dun aksam 2 el attim birinde cok kalabalik yere atlamistim silah bulamadan nallari diktim

Diger elde de daralan alanda pusup etraftan gecene taciz atesi yaptim durdum, 3.bitirdim ama donma sorunlari falan duzeltilirse efsane olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün ben de alıp attım iki el, her erken erişim oyunu gibi fps sıkıntısı var. zevk aldım oynarken fakat şu ani fps düşmeleri belli bir süre sonra baydı. bu olayı düzeltirlerse bayağı oynarım gibi geliyor.

beraber oynamak isterseniz :http://steamcommunity.com/id/salihcei/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cei -- 4 Nisan 2017; 9:26:50 >
  • aynen beyler bendede acayıp fps dusmesı var herhalde 1-2 guncelleme ıcınde duzeltırler diye dusunuyorum
  • arkadaşlar tek başına fazla sarmıyo akşam saatlerinde beraber oynamak isterseniz steam nickim vega34 (yaş23 )
  • Yarım saat süren bir oyun ortalama ne kadar MB harcıyor bilgisi olan var mı ? Makul seviyedeyse eğer mobil internetle oynamak için alacağım.
  • Oyunu almayı düşünüyorum. Sizce fiyatına değer mi ?
  • Oyunu almayı düşünüyorum i7 işlemci 16 gb ram gtx960m ekran kartlı laptop dan oynayacagım kaç fps alırım aşağı yukarı ?
  • AYavasci kullanıcısına yanıt
    Bende 940m 4 gb ve i7 5500U var, her ayar otomatik olarak çok düşükde açılıyor açıkçası biraz kasmada var ama ben oynuyorum . Hiç oynanmaz bir halde değil. En azından alışıyorsun birkaç oyun oynayınca. 17 nisandaki yama ile dahada toparlayacağını düşünüyorum.
  • oyunu yaklaşık 1 haftadır oynuyorum belki ilk kez bu tür oynadığımdandır ama baya sevdim.
    Beraber oynamak isteyenler için .yaş 30

http://steamcommunity.com/profiles/76561198104164549/

en son satışların 700 bin i geçtiğini duydum. anlık oyuncu sayısı ortalama 60.000

bunların dışında amd kartlarda şu resimlerdeki (sol alt) gibi bir sorun oluyor gölge ayarlarını kısınca geçiyor.

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (Arşivlendi, Diğer Konudan Devam)

• oyun resmi olarak cikti di mi arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

oyun resmi olarak cikti di mi arkadaslar?

Early access olarak cikti

• o zaman yakindir cikmasi diyebiliriz, genelde 2 hafta erken erisim oluyor. Kesin cikacagi gun paylasildi mi acaba ben bulamadim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

o zaman yakindir cikmasi diyebiliriz, genelde 2 hafta erken erisim oluyor. Kesin cikacagi gun paylasildi mi acaba ben bulamadim?

oyun alpha henüz.belli degil ne zamana çıkacagı.early access oyunlar belli olmuyor genelde çıkış zamanları.tahminim 1 seneye anca çıkacaktır tam anlamıyla

• ohh masallah 1 yil sonra cikacaksa simdi erken erisim oynamanin anlami yok insan sıkılır oyna oyna full surume kadar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenstan

Oyunu almayı düşünüyorum. Sizce fiyatına değer mi ?

fiyatına değmez şuan ki hali berbat alternatifi olmadığı için oynuyorum . şuan oyun sınıfına bile girmez bana göre fiyatıda çok pahalı rainbow six ile kapışıyor :D
  • Bu oyunda free roam yoksa o parayi haketmez su surekli alan daralarak oyun devami modu bir sure sonra sikar dayzda free roam olayi guzeldi bunda o yoksa yaramaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.