Şimdi Ara

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (Arşivlendi, Diğer Konudan Devam) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
963
Cevap
11
Favori
44.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 650 mblik güncelleme gelmiş ama güncelleme notu göremedim.
  • 1 el oynadım az önce ama pek bi farklılık göremedim 600 küsür mb güncellendikten sonra
  • 650mb geldi ama açıklaması yok
  • ses problemleri için geldi son patch, ayak silah sesleri vs
  • Duo girecek yokmu ya
  • Beyler yere indikten sonra binalarda texture geç yükleniyorsa binanın yanına yaklaşıp taba basın yaklaşık 30-40sn sonra envanter açılıyor ve sıkıntı çözülüyor.
  • Arkadaşlar vereceğim linkten size zahmet 5 dakikanızı ayırıp üyelik oluşturun (oyunun resmi forumu) ve TR de oyunun sunucularını istediğimiz bir mesaj atın. Güney Afrika lı oyuncular sayfalarca talepte bulunmuş ve yapımcı ekip Güney Afrika ya sunucu açacaklarını belirtmiş. Oyunda zaten lag, bug vs bol bari pingimiz düşük oynayalım. Siftahı ben yaptım o sayfayı bombalayın lütfen.
    http://forums.playbattlegrounds.com/topic/4890-new-server-locations/
  • En iyi görüş (özellikle uzaktaki adamlar için) ve fps için ayarlarınız nedir? Arkadaşlar

Ben ekran ölçeğini sona (120)çektim. Diğer ayarlarım orta.
    Ekran kartım Gtx 1060 6gb

Beraber oynamak isterseniz steam profilim. (yaş 29) http://steamcommunity.com/profiles/76561198063134186/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatabo -- 13 Nisan 2017; 18:30:35 >
  • Umarım lag ve optimizasyon sorunlarının çözülmesi H1Z1'de olduğu gibi çok uzun bi süreç almaz.Bir de gereğinden fazla çöküyor oyun.Umarım en kısa zamanda adam olur.
  • mertmen09 kullanıcısına yanıt
    Bu sıkıntı çoğunlukla HDD kaynaklı.

Duo girmeyi isteyen varsa ekleyebilir,tamamen solo oynadım şimdiye kadar.
    http://steamcommunity.com/id/EstiArte
  • ssgg kullanıcısına yanıt
    i5 4460,r9 290 tri-x ile very low ayarlarda şehirde 45-50 fps,boş alanlarda 70-90 fps arası alıyorum.(1440p resolution)
    Ay sonuna dogru optimizasyon update i gelicek muhtemelen.Biraz daha olsa iyilestirmesi lazım fps i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mortalknight -- 13 Nisan 2017; 6:21:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mortalknight

i5 4460,r9 290 tri-x ile very low ayarlarda şehirde 45-50 fps,boş alanlarda 70-90 fps arası alıyorum.(1440p resolution)
    Ay sonuna dogru optimizasyon update i gelicek muhtemelen.Biraz daha olsa iyilestirmesi lazım fps i

Ozaman bende 1080p de sizin fpslere yakın fps alabilirim sanırım.
  • 1.3 gb lık bir update daha gelmiş.
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    Güncelleme notları:
    Config Changes
    Fixed configuration files (ini) so that it cannot be used to hide trees, grass, etc.
    Prevented adjusting the FOV by changing the game settings file (ini).
    FOV will be adjustable from the settings menu in-game in a future update.

Sound
    Fixed an issue with door sounds playing at low volume
    Adjusted volume of wind, rain, and footsteps
    Improved the sounds for the buggy
    When in rainy weather, you will now sporadically hear thunder sounds

Bug Fixes
    Added more support for non-standard aspect ratios. The game will now display at the correct FOV on aspect ratios ranging from 4:3 to 21:9. Multi-monitor environments such as Eyefinity are not recommended at this time.
    Fixed an issue with the compass direction not displaying correctly
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Güncelleme notları:
    Config Changes
    Fixed configuration files (ini) so that it cannot be used to hide trees, grass, etc.

Sound

Bug Fixes
    Added more support for non-standard aspect ratios. The game will now display at the correct FOV on aspect ratios ranging from 4:3 to 21:9. Multi-monitor environments such as Eyefinity are not recommended at this time.

14 nisanda optimize patchi gelicek demislerdi bu degil ozaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Güncelleme notları:
    Config Changes

Sound

Bug Fixes

14 nisanda optimize patchi gelicek demislerdi bu degil ozaman

Hayır hala çok kötü kasıyor .
  • Güncelleme sonrası 1 el oynadım ve sanki ortalama 5-7 fps artış varmış gibi geldi ama güncelleme notlarında böyle bir şeyden bahsetmiyorlar. Sizde oyuna girip genel olarak aldığınız fps lerde değişiklik var mı kontrol eder misiniz? İşlemci kullanımı da azalmış gibi hissettim, umarım psikolojik değildir.
  • quote:

Güncelleme sonrası 1 el oynadım ve sanki ortalama 5-7 fps artış varmış gibi geldi ama güncelleme notlarında böyle bir şeyden bahsetmiyorlar. Sizde oyuna girip genel olarak aldığınız fps lerde değişiklik var mı kontrol eder misiniz? İşlemci kullanımı da azalmış gibi hissettim, umarım psikolojik değildir.

Yuksek ayarlarda 45 55 arasi falan oynuyom rahatsiz etmiyor beni.fakat sehirlerde sorun buyuk fazla kasiyor.o duzelse yeterli benim acimdan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTX 1070 ve G-sync monitörüm ile ciddi fps düşüşleri yaşıyorum. Oyunu bugün aldım. İkinci Ark:Survival Evolved vakası gibi bişi olacak..
  • Bir önceki güncelleme geri çekildiği için 14 nisandaki güncelleme 20 nisana alındı.
    İlk optimizasyon update'i 20 Nisan'da olacak.

Farklı Fps ler alıyorsanız eğer muhtemelen oynadığınız server ile alakalı,şansa bazen çok iyi bazen de çok kötü serverlar denk gelebiliyor ve bu fps 'i de etkiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.