Şimdi Ara

Plat olunca ne oluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soraka oynayarak 2 haftaya plat oldum ve o günden sonra sadece 1 maç kazanabildim.. Hala daha düşmedim ama düş diye bağırıyor oyun bana Hani aşırı bi level olsa oyuncular arası bunlar nasıl oyuncu lan adım atamıyorum falan desem anlarım. Gold 2-1 le bi fark yok ama top ayrı feedliyor, mid ayrı jung farkı neredeyse her maç.. Ne oldu yani bir anda ne değişti arkadaş ben aynı oynuyorum diğer laneler kötüleşti anlamadım gitti

• Anca plattan sonra soraka focuslamak gerektiğini bildikleri için ilerleyemedin :D Soloq şans işi helede sup oynuyorsun Allaha emanet kendine mukayet ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 75% den 60 a indi win oranım sorakacım ile
  • plat çöplük haberin yok mu senin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

plat çöplük haberin yok mu senin

Karşısı da çöp olsun,
  • bikere soroko çöp hero oynama boşver. Geç topa karşıdaki adamın kafasına kafasına vur sonra rakip ağlasın bana çöpler geliyo diye
  • Kendinde diyorsun oyun düş diye bağırıyor elon düşük gold elodasın hala. West plat 3tüm sezon başında cidden güzel oyunlar dönüyor. Şuan gold 1im tekrar çıkmaya çalışıyorum maçlar zevkli tryhard predictler skilldodgelar havada uçuşuyor.
  • Şimdi pek bir esprisi yok ama eskiden açılan ''Plat oldum qnqlar'' konuları efsaneydi. Özenirdik sürekli birilerine
  • soraka kötü çar olaf alıyosun ghostu açıp alıyosun pentanı 'poof' diamond oldun
  • plat oldum derken plat5 olduysan hiçbir fark yoktur aksine daha bile kötüdür. MMR sistemi 5. divisionlarda kafayı sıyırıyor saçmalamaya başlıyor. takıma bakıyorsun 30 win 5 lose ile ağır smurf var plat5 olan diğer yandan da 20-40 ile ağır elohell boosterlar var.

sözde oyun kalitesi artıyor biraz işte. 1-2 ler en kalitelileri olur genelde plat 1-2 ol anlarsın farkı.
  • x farkı ya da x-y farkı denilen maçlarda inisiyatifi ele alacaksın. Taşımaya ya da taşıtmaya çalışacaksın. Sen biraz çabala baktın senin elemanlar aynı gidiyorsa ff ver geç. Bu söylediklerim takımdan takıma değişir gerçi ama en zor Soraka ile yapılabilir sanırım. Hero değişimine odaklan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamdibey1

Anca plattan sonra soraka focuslamak gerektiğini bildikleri için ilerleyemedin :D Soloq şans işi helede sup oynuyorsun Allaha emanet kendine mukayet ol

krdşm silverim trde adc yerine soraka oynarken bana focuslaniyorlar en arkalarda durmama ragmen???!?!?¿

• platta flame yapmamayı öğreniyorsun . Öğreniyorsun ki bir gün d1-master+ olursan orada ağlaklar yüzünden report yiyip durma
  • quote:

Orijinalden alıntı: OROFI

quote:

Anca plattan sonra soraka focuslamak gerektiğini bildikleri için ilerleyemedin :D Soloq şans işi helede sup oynuyorsun Allaha emanet kendine mukayet ol

krdşm silverim trde adc yerine soraka oynarken bana focuslaniyorlar en arkalarda durmama ragmen???!?!?¿

Pozisyon al? Adcne yardım etmen gerekirse git sana focus atarlarsa yine iyi çünkü adcne yine yardım etmiş olucaksın rakibin focusunu üstüne alacaksın ve adcen daha rahat pozisyon alıp hasar verebilecek. Soraka 2 yandan da olumlu ve iyi bir şampiyon bana kalırsa.
  • quote:

quote:

Canın azsa mananda yoksa free kill diye kesmişlerdir :D

• kardesim sorakayim ben fedai degil :(

• quote:

kardesim sorakayim ben fedai degil :(

hayır elo isteyen bir insansın
  • Goldlarla dalga gecebiliyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

x farkı ya da x-y farkı denilen maçlarda inisiyatifi ele alacaksın. Taşımaya ya da taşıtmaya çalışacaksın. Sen biraz çabala baktın senin elemanlar aynı gidiyorsa ff ver geç. Bu söylediklerim takımdan takıma değişir gerçi ama en zor Soraka ile yapılabilir sanırım. Hero değişimine odaklan.

Valla gold 3 den yukarı çıkamıyoken bi anda soraka oynayıp kötü giden maçlarda bile kefaret ulti falan tf lerde çok faydalı olduğumu hissettim ve plata çıktım çok kısa sürede.. Şimdi nasıl bırakacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

plat çöplük haberin yok mu senin

Dro abi şu konuyu biraz daha gözden geçirebilir miyiz, smurf hesabı plat yaptım da
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.