Yüzbaşı
06 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 121 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba,

Aşağıdaki sitelerden istediğiniz her türlü içeriği, çok uygun fiyatlara temin edebilirim.

Görseller siteden indirebileceğiniz orijinal maksimum kalitede ve 300dpi çözünürlüktedirler.

4K veya HD Maksimum kalitede video ve müzik indirmeleri de temin edebilirim.

Vektör ve diğer her türlü içerikleri de indirebilirim.

Shutt.rst.ck

Ad.be Stock

iSt.ck

Env.to Elem.nts

Alam.y

Dep.sitphotos

Dreamst.me

123.rf

Moti.nArray

Freep.k

Pngtr.e

Vect.rst.ck

buradastok@gmail.com üzerinden veya forum üzerinden PM ile iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba öncelikle,

Bir ay önce sorunlu bir Türknet aboneliği başlatma girişimimden sonra internet gelmediği için iptal ettirmiştim aboneliğimi. -Kurulum için gelen eleman etiketleme yapılmamış dedi ve kayıt açıp gitmişti.- Aboneliğimi iptal ettikten sonra ilk ay faturası geldi ve kurulum ücreti olarak 30tl istiyorlar. Arayıp sordum az önce ve denemesi bedava kampanyasına kurulum ücreti de dahilmiş yani ödememem gerekiyor anladığım kadarıyla. Benim gibi bir ay dolmadan iptal eden birileri konu hakkında bilgi verirse sevinirim.
Merhaba öncelikle, geçen sene laptopım şarj almamaya başladı, evire çevire yerleştiriyordum adaptörün ucunu şarj alan sokete, en sonundaysa olan oldu açılmadı şarj almamaya başladı, şarj soketi bozulmuştur dedim. Babama verdim, gitmiş arkadaşına vermiş o da bir tamirci midir nedir artık bırakmış bir yere, iki hafta sonra geldi bilgisayar yeni şarj adaptörü koymuşlar amma velakin laptopta acayip çıkıntılar oluşmuş, iç tarafından tornavidayla vurmuşlar gibi, anakartı yanmış bunun demişler. Ben sinirden delirmeye başladım kesin içindeki parçaları bozuk olanlarla değiştirmişler filan diye(harddiski kontrol ettim sorun yoktu), sonra babama söyledim uğraşamam git yenisini al dedi; benim de sınavlarım filan var bilgisayar zaman kaybı diye bıraktım öyle. Kendime bilgisayar alacağım bunu da kardeşime veririm artık ama laptopın sorunu ne bilmiyorum. Açıkçası yaşadığım semtteki tamircilere güvenmiyorum, bildiğim bir yerde yok, garantisi zaten bitmiş göndersem de 2 hafta sonra şu sorun var diyecekler tamir filan zaman kaybı. Forumda bilgisayar tamir eden filan varsa en azından getiriyim sorunun ne olduğunu bilelim. Özelden veya buradan iletişime geçerseniz mutlu olurum. Bu arada Asus n55sf-1194v laptop.
Beyler; Sil Baştan, Kayboluş ve Zaman Çarkı'nı okudum ve benim bir ara kafa patlattığım konular üzerine oldukları için bu yazarın kitaplarını, ele aldığı olayları ve anlatış tarzını çok beğendim. Bana genellikle bu tarz konuları işleyen, akıcılığı güzel sağlanmış kitap veya bu tür konuları ele alan yazar önerirseniz müteşekkir olurum. İyi forumlar.
Herkese merhaba öncelikle; geçen hafta Windows 8'i yükledim. Hem Windows 7, hem Windows 8 kullanabiliyorum. O günden beri işletim sistemlerinden herhangi birini açtığımda Windows 7'nin C sürücüsünü gözden geçirmek istiyordu ve ben de izin vereyim bari dedim. 15 dk. bekledim, kayıt girdisi siliniyor yazısı filan vardı ve %89 olarak gösteriyordu. Arkadaşımın da bilgisayarda işi çıkmış ve power tuşuna basılı tutarak bilgisayarı kapatmış. O günden beri Windows 8 kullanıyorum ve sürekli D sürücüsünün(Windows 7'nin C sürücüsü) Geri Dönüşüm Kutusu hasarlı, silin gibi yazılar var. Dün Windows 7'yi açtım, açılışta şu dosya eksik dedi, yeni torrent ekleyemedim write hatası verdi. Bunun gibi bir çok hata aldım. Ve Skyrim'e girdiğimde bütün save dosyaları olduğu gibiydi ve oynamaya başladım. O andan itibaren hiç save alamadım ve autosave dosyaları gözükmüyordu. Kısacası sorum, Windows 7'ye recovery mi yapmalıyım yoksa chkdsk mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba; malum kis geldi, montum eskidi ve yeni mont alacagim. Ramsey'in bir montu cok hosuma gitti. Ramsey urunlerinin kalitesi nasildir? Ve pamuk-keten karisimiymis, soguk ve yagmurlu havalarda sicak tutar mi? Konu hakkinda bilgisi olan veya olmayanlar fikirlerini paylasirsa mutlu olurum.
Çok benzetiyorum bu ikisini birbirine. Hele şu bilgisayar başındayken üstsüz olan fotoğrafı ile çok benziyor Selçuk İnan'a.
DENEME
İyi günler, laptopum içinhttp://www.vatanbilgisayar.com/zalman-zm-nc2000-zm-nc2000-notebook-sogutucusu-siyah/productdetails.aspx?I_ID=37839 linkteki soğutucuyu almayı düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla bu soğutucuya iki adet fan daha eklenebiliyormuş. Bunun için kaç mm fan kullanmalıyım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Deneme
Deneme
Deneme
Deneme
Deneme
Deneme
Deneme
Hakkında
Forum İmzası:
If computers have no doors or fences, who needs Windows and Gates?
Hakkımda:

If computers have no doors or fences, who needs Windows and Gates?

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.422
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 61.462 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 152 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.