Şimdi Ara

Plastik üzeri Nikelaj nasıl sökülür ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • uygar2580 (2 mesaj) mr.big (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> DH Garaj >> Plastik üzeri Nikelaj nasıl sökülür ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    673 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar aracım için dıştan geçme nikelajlı ayna kapağı satın aldım fakat nikelaj kaplama. Aklımda bunları boyatmak var fakat nikelaj üzerine boya sağlıklı olmaz dediler. Nikelaj kaplamayı nasıl sökerim ? Youtubeda yabancılar bir takım sıvı sprey vs. ile temizliyorlar fakat ilaçların ne olduğunu anlamadım. Lavabo açıcı veya fırın temizleyici gibi ürünler kullanıyorlar. Plastiğe zarar vermeden ne yapabilirim, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uygar2580 -- 4 Ocak 2017; 1:17:7 >

|
    |
    neden nikelajlı satın aldınız, neden aldığınızın nikelajını sökmek istiyorsunuz anlamadım.

Ama yine de şöyle bir fikir verebilrim: folyo kaplatın. Boya ile uğraşmayın.
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    Kapağın nikelajisi yok malesef. Boya olarak NAH kodlu boyayı istiyorum bu renkte folyo yok malesef. Kaplama işi de zor gibi, parçanın arkası çok kambur oradan folyoyu çevirmek sıkıntı.
    |
    |
1
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.