Şimdi Ara

elm 327 bluetooth fiat ecu okuma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
19.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    torque pro full programını yukledim
    telefon bluetooth elm327 cihazini görüyor
    fakat ecu ya baglanamiyor

torque fiat eklentisini indirdim denedim gene yapamadim

multiecuscan indirdim bu sefer de usb den baglanmak istiyor bizim aygıtı görmüyor.

baska pro yükledik gene görmüyor

araç 2005 1.3 punto. 188 mk2b de deniyor

nasıl yapmam gerek
    torque den punto 1.3 arac secimi var sectim gene olmadı

bilen varsa anlatsın da herkes ogrensin

• Önce bluetooth ayarlarından cihazla eşleşme yapın. Şifre yanılmıyorsam 1234 idi. Sonra torque programın ayarları kurcalayıp eşleştirilen cihazi seçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyBlue

Önce bluetooth ayarlarından cihazla eşleşme yapın. Şifre yanılmıyorsam 1234 idi. Sonra torque programın ayarları kurcalayıp eşleştirilen cihazi seçin.

eşleşme yi yapiyorum orda sıkıntı yok
    hem android cihazda hem de laptopta eşleşme yaptim

sorun ecu ya bağlanmaması
    ecuyu görmemesi

multiscan veya benzer adda bir program var
    fiat ecu scan da olabilir diğer adı
    bu programin avantajo fiat modellerini iceriyor
    dezavantaj i ise bluetooth cihaza baglanamamasi

sorun çöZülemedi hala
  • OBD Cihaz ile ECU uyuşmuyor. Aynı sorun beim Corsa C 1.3CDTI 'da da oldu. Başka bir çok arabada denedim hiç sorun olmadı ama benim arabada çalışmadı..
  • Konu dışı olacak ama ELM327'yi nereden ve ne kadara temin ettiniz ben de almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Konu dışı olacak ama ELM327'yi nereden ve ne kadara temin ettiniz ben de almayı düşünüyorum.

ebay dan temin edebilirsin 8 dolar
    16-17 tl civari fiyati var kargo bedava

sahibinden de 35 tl civari fiyat var
    kargo kime ait bir de o sorun var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.
  • Arkadaslar bende aldım elm 327 cıhazından cıhaz 1.3 multıjet 2008 model bıde 2012 model 1.6 tdcı ford focus da denedım calıstı ancak benım arabamda celısmdı sızce sorun neden kaynaklanıyor olabılır
  • O Cihaz çin malı bazı araçlarda sorun yaratabiliyor öyle bir şey olabilir belkide
  • Arkadaşlar yeni konu açmamak adına buraya yazim dedim .. Bu elm327mini aldım bluetooth olanı. Aracım Fiat Doblo 1.3multijet 2008. elm327 cihazı sokete takınca cihaz çalışıyor(ışıkları ve bluetooh görüyor) fakat cihaz takılıyken araç çalışmıyor bluetooh bağlanmasına rağmen ecu okumuyor. varmıdır çözümü ?
  • ELM 327 OBD2 Mini V2.1 Bluetooth lu cihaz aldım, 2 fiat linea da denedim Bluetooth sinyali alamadım. cihazda lambada yok sanırım o yüzden calışıp çlışmadığınıda bilmiyorum, Fiat grubu için bir sıkıntı söz konusu olabilir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 15 Mart 2018; 14:40:54 >
  • Fiat grubunda ecu ya bağlanmak için ya aşağıdaki kablo grubunu kullanmanız gerekiyor ya da modifiye edilmiş elm kablosu almanız gerekiyor. Gerekli araştırmaları yaparsanız ulaşabileceğiniz kişileri bulabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avia kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kabloyu nereden tedarik edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Merhaba, kabloyu nereden tedarik edebilirim.

Hocam punto forumlarında modifiyeli elm cihazı hazırlayan arkadaşlar var onlarla iletişime geçin isterseniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.