Şimdi Ara

Piyasada Pre-Workout Azlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar preworkout almak için niyetlendim fakat neredeyse hepsi tükenmiş. Gelen giden yok. Bu durum ile alakalı bilgisi olan var mı?

• Ben de bugünlerde preworkout araştırıyordum.

Ön plana çıkan 3 tane supplement gördüm

1) bsn noxplode : Stoklarda hiç yok 2.0 versiyonu zamanında satılıyormuş şimdi ise yeni versiyon çıkmış 3.0

2) Musclepharm Assault : Stoklarda bulamadım pek

3) Cellucor C4 : son versiyonunu getiren birkaç firma var veya 30 servislik olan eski versiyon extreme i bulabilirsin

Daha önce hiç preworkout ürünü denememiş biri olarak Cellucor C4 siparişi verdim. Preworkout ürünlerinin, özellikle de isim yapmış ürünlerin piyasada pek bulunmaması beni de şaşırttı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna

Ben de bugünlerde preworkout araştırıyordum.

Ön plana çıkan 3 tane supplement gördüm

1) bsn noxplode : Stoklarda hiç yok 2.0 versiyonu zamanında satılıyormuş şimdi ise yeni versiyon çıkmış 3.0

2) Musclepharm Assault : Stoklarda bulamadım pek

3) Cellucor C4 : son versiyonunu getiren birkaç firma var veya 30 servislik olan eski versiyon extreme i bulabilirsin

Daha önce hiç preworkout ürünü denememiş biri olarak Cellucor C4 siparişi verdim. Preworkout ürünlerinin, özellikle de isim yapmış ürünlerin piyasada pek bulunmaması beni de şaşırttı.

Hepsini kullandım hocam assult > c4 = noxplode oldu bende assult bambaska etki yaptı.

C4 nerden aldın link paylaşabilirmisin? güvenilir mi ? Protein7 ve supplementlerde yok.

• kucuk kullanıcısına yanıt
    Hocam herkes farklı bir ürünü övüyor ben de merak ediyorum nasıl bi etki alacağımı.

Bodyfitshop, fitbull veya ggdeki neosante'nin dukkanindan bulabilirsiniz C4u.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna

Hocam herkes farklı bir ürünü övüyor ben de merak ediyorum nasıl bi etki alacağımı.

Bodyfitshop, fitbull veya ggdeki neosante'nin dukkanindan bulabilirsiniz C4u.

C4 yenisiymiş onu kullanmadım, fitbull un ataşehirdeki mağasını arayıp varsa yarın gidip almayı planlıyorum.
    Yeni denemek herzaman iyidir, sağolun hocam.
  • kucuk kullanıcısına yanıt
    Yeni C4 kullanırsanız goruslerinizi yazarsınız hocam, Teşekkürler :)

• Ben de vpx aldım uzun arayışlar sonucu. Shotgun ürünün adı. Şimdilik memnunum

• 1-2 sene önce bir süreliğne optimum pre- kullanmıştım.. fena iğneliyordu.
  • Bsn nox 2.0 kullandım. Kafein eşiğim yüksek biraz o yüzden enerji olarak etkisi olmadı fakat damarlanma pump olarak iyiydi. Şimdi grenade 50 calibre sipariş verdim denemek lazım.

• C4, Bsn no-xplode, assault, grenade kullandım.

Tat olarak en iyisi c4 ve assault. Ben en çok verimi c4 ve assault'dan aldım. En az verimi no xplode.

Grenade kola aromalısını kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Ürünleri karnınız tok iken alın. Yani öyle yemekten uzun zaman geçtikten sonra alın. Boş mideye alırsanız etkisi çok daha fazla oluyor.

Yabancı forum sitelerinde alışveriş sitelerinde bakıyorum ürünlere. Hiç abartmıyorum yüzlerce preworkout ürünü var, bodybuilding.com'daki sıralamalara bakıyorum yurtiçinde satılan ürünlerin hiçbiri listede yok bile.

Bizim ülkede besin desteği satan firmaların hiçbirinde ürün denemek için verilen veya satılan 1-2 servislik ürünler satılmıyor. Haliyle ya yorumlara bakıp alıyoruz yada kamikazelik yapıp artık şansımıza ürün iyi çıkarsa.
  • Elite Labs Juggernaut Hp kullanan var mı? Ürün indirimdeyken almıştım cumartesi günü kullanmaya başlıycam. Yorumları baya iyiydi bb.com da

• ülkemizde kısıtlı
    asıl bombalar avrupa ve amerikada
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

C4, Bsn no-xplode, assault, grenade kullandım.

Tat olarak en iyisi c4 ve assault. Ben en çok verimi c4 ve assault'dan aldım. En az verimi no xplode.

Grenade kola aromalısını kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Ürünleri karnınız tok iken alın. Yani öyle yemekten uzun zaman geçtikten sonra alın. Boş mideye alırsanız etkisi çok daha fazla oluyor.

Yabancı forum sitelerinde alışveriş sitelerinde bakıyorum ürünlere. Hiç abartmıyorum yüzlerce preworkout ürünü var, bodybuilding.com'daki sıralamalara bakıyorum yurtiçinde satılan ürünlerin hiçbiri listede yok bile.

Bizim ülkede besin desteği satan firmaların hiçbirinde ürün denemek için verilen veya satılan 1-2 servislik ürünler satılmıyor. Haliyle ya yorumlara bakıp alıyoruz yada kamikazelik yapıp artık şansımıza ürün iyi çıkarsa.

Aynen öyle birde 3 katına satıyorlar, kullanıcılara tester açmaları lazım protein tozlarında tat yüzünden.
    Pre-workoutta ise denemelik vermeleri gerekiyor.

Şuanda kullandığım yeni C4 ten çok memnunum ama bir assault değil.

Satın alırken şuraya bakmakta fayda var.

https://labdoor.com/rankings/pre-workout

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.