Şimdi Ara

PitBull Token Çılgınlığı 🚀#PIT 🔥 $PIT 🚀

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
4
Favori
2.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

CEO su yok deniyor doğru mu?

Merkeziyetsiz topluluk tokeni iddiası var doğrumu?

Sosyal medyada neden sürekli görüyoruz ?

Bakkalda , manavda , berberde ,kahvede ,cafede neden sürekli pitbull token konuşuluyor..

Shibba coin ile bağlantısı benzerliği varmı ?

Projesi nedir ?

Hangi borsalarda listenenmis ve yakında istelenecek borsalar belli mi ?

Toplam arz ve yakım mevzusundan bahsediliyor nasıl oluyor bu sürekli yakımlar ve dağıtımlar?

Roadmap varmı whitepaper Türkçesi mevcut mu ?

Metaverse projesi varmis bilgisi olan varmı ?

Nft satışları başlamış diyorlar ne ayak bunlar?

Pitmag diye pitbull magazin dergisi yayınlanmış her ay yeni sayısı çıkacak miş dijital kripto piyasa haber dergisi incelenesi bir durum mu?

Pitshop ile kıyafet satışları başlayacakmis tutarmi?

Bu projenin asıl amacı para değerlendirme fonu oldugu söyleniyor düşünceleriniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle Kendi çabalarım sonucunda edindiğim bilgileri sizlerle paylaşmak isterim ki daha fazla bilgi sahibi olanların konu altında paylaşımları beni ziyadesiyle memnun edecektir.

Son zamanlarda sosyal medyada özellikle Twitter'da kripto piyasası ile alakalı her trend tweetin altında Pitbull Token holders olduklarını iddaa edenlerin binlerce yorumu ile karşılaştım mutlaka sizde denk gelmiş olmalısınız ki buradasınız.

Web sayfası ve Twitter onaylı global Twitter hesabıni incelediğimizde görülen o ki yuzbinlerce yatırımcısı mevcut.

#Pitbulltoken tam anlamıyla gelecek vaad eden yeni bir shibba treni gibi duruyor..

#PIT Bir topluluk tokeni merkeziyetsiz ve CEO'suz
    Tamamen gönüllü yatırımcı topluluğu tarafindan geliştirilmeye çalışılan bir proje

Kurulduğu andan itibaren toplam arzının %50 sini blokchain zincir sözleşmesi ile sonsuza dek kilitli bir hesaba yakım olarak atıldığını ve bu hesabın hiç kimse tarafından birdaha açıklamaya ağını öğrendim.

Ayrıca kurulduğu an itibarıyla sonsuza dek her alım satım miktarı üzerinden kesilen %4 PitBull token komisyonunun %2 si kilitlenmiş yakım hesabına %2 si de elinde pıtbull token tutanların cüzdan ve borsa hesaplarına dağıtılıyor.

Bu durumda an itibarıyla yakimin gerçekleşen miktarı bu topice bilgi aktardigimda %59... Kusurleri geçmiş.

Yani gün geçtikçe alım satım arttıkça yakım ve dağıtım sebebiyle arz azalıyor talep çoğalıyor dolayısıyla fiyat artıyor..

Hangi borsalarda listenenmis pancakeswap mexc ve birkaç aracı kurumda şuan listelenmiş durumda fakat gönüllülerin bağış etkinliği ile topladıkları paralar neticesinde kısa zamanda gateio ve Kucoin listelemeleri için başvurular yapılmış olduğu edindiğim bilgiler arasında..

Telegramda Türkiye pitbull grubu var okadar inançlı ve sosyal medyaya hakimler ki nerdeyse global hesabın çalışmalarından fazla ses getiriyorlar..

Ayrıca bir çok baba coinin bile henüz sahip olmadığı aylık yayınlanan dijital bir haber dergisi çıkartmışlar

Yakın zamanda pitstore açılacak diye bir duyurusunu okudum buda demek oluyor ki sosyal medyada görmeye alistigimiz pitbull token simge ve ismini artık realde t-shirt sweet polar vs. Olarak görebileceğiz..

Nft olaylarına pek aklım ermiyor fakat onada el atmış ekip global web adresinde mevcut bakabilirsiniz.

Yakında pitbull stake olayını da göreceğiniz araştırmalarmda edindiğim bilgi dahilindedir.

Ayrıca dünya çapında hayvan barınaklarına yapılan yardımları da meşhur olmuş..

Daha fazla aklıma gelen veya edindiğim bilgi olursa paylaşırım bilenler duyanlar yeşillendirme yapsın buralara :)

• upss

• Harika degilmi önünde 8 sıfır olan adı duyulmuş hacimli borsaların çoğunda henüz listelenmemis ve gelecek vaad eden mükemmel bir fırsat 450 milyar adette ben aldım hadi bakalim hayırlısı ilk hedefim Mart 10x yaparsam yarısını çekip devam edicem

• Kaybedersen üzülmeyeceğin bir parayla alınabilir.

• Zaten diplerde fiyatı daha ne kaybeder ki bence 100x bile yapabilir içine girdikçe aşık olmaya başladım Pitbull a

• ilk pitbull token aldığımda 2021 şubat ayı idi. binance da 16 dolarım vardı. trust cüzdandan pancake swap üzerinden 16 dolarlık almıştım. bu 16 dolar bi kaç hafta sonra 60 dolar falan oldu. 60 dolar 100 lere çıktı. 200-300 lere kadar çıktı. 2021 haziran ayında bi anda 1200 dolar oldu. sevindim ama bozdurmaaya yeltenmedim hiç. bu iyi bişeydi yeni bi borsaya girmişti. daha sonra düşüşler oldu 400 dolarda uzun bi süre stabil kaldı. en heycanlı kısım ise 2021 kasım ayında sabah bi uyandım 800 dolar. 11 kasımdı sanırım. gün içinde inanılmaz yüükseliyo. anlam veremiyorum. 1160 dolarları gördü uçuyorum. akşama doğru en son 4000 dolar olmuştu. dolar kuru 11 lira idi. aylar içinde 40000 türk lirası param olmuştu. ertesi g ün düşüler başladı. arkadaşlarım etrafımdakiler herkes çekmemi söylüyodu. 16 dolarlık almıştım ve 16 dolarla hiç maddi bi plan yapmamıştım. inat ettim çekmedim. daha sonra düşüşleri başladı. paaniklemedim kaygılanmadım. bu kadar yükselmesinin sebebi MEXC borsasına giriş yapmasıydı. şu an ki güncel pıt miktarım 574 milyar. ilk 16 dolarlık aldığımda 533 milyardı. yakımlardan 41 milyar birikmiş. PIT için ölümüne hold diyorum. bol sıfır atmadığı sürecede satmayı düşünmüyorum. bi kaç borsaya daha gireceğini düşünüyorum ve bi kaç sıfır atacağı içinde heycanlanıyorum. bi kaç ekran görüntüsünüde bırakayım buraya. 4000 dolar olandan geriye doğru ilk aldığım günüe kaadar.

• Vay be Pitbull Token tutanlara burada rastlayacagim hiç aklıma gelmemişti Twitter'da tiktokta Instagram'da baya aktifler demekki heryere yayılmış uçuş yakındır ekleme yapayım buralar dipler olsa gerek güzel bir destek noktası oluşmuş 15lerde

Up up

• Kangal ne ya PitBull Token Çılgınlığı 🚀#PIT 🔥 $PIT 🚀  kangal coin de mi var?PitBull Token Çılgınlığı 🚀#PIT 🔥 $PIT 🚀 

• Ben ceek ile pıtbull arasında kaldım ikisine de yatırmam ya pıt ya ceek ama topluluk projesi olarak pıt daha cazip geliyor ceek ise Facebook ile anlaşma sağlama aşamasında belli değil ama bir çok ünlü ile anlaşmış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • heryerde konuşuluyor ise sıkıntı adamlar müşteri arıyor olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben neyim var neyim yok 4 e böldüm
    1. kısmı ile pitbull aldım
    2. Kısmı ile Floki aldım
    3. Kısmı ile Tüpraş, phegasus ve Selçuk ecza deposu aldım

4. Kısmı nakit duruyor düşene ekleme yapıyorum ufak ufak

• Beni batırdı zamanında bulaşmam daha

• Nasıl batırdı kral zararına satış mi yaptın ?

• S0NADAM kullanıcısına yanıt
    Aynen. Pıtbull token i gördüğümde bende aynısını söylemiştim. Komik bütçelerle alıp kenara koymak bişey kaybettirmez.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1720 'den 30 dolarlık aldım unuttum

• PitBull Token Çılgınlığı 🚀#PIT 🔥 $PIT 🚀 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.