Şimdi Ara

Piranha Webcam 1,3MP den 2,0MP için Software

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piranha 1.3 webcam kullanan arkadaşlar program ile olsun size 2megapixel camera 1600*1200
    vede Divx formatında video kayıt

http://members.lycos.co.uk/uzman1987/PiranhaImagePower.exe
    (sağ tıkla hedefi farklı kaydet)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzm@n -- 5 Haziran 2006; 19:33:02 >

•  Piranha Webcam 1,3MP den 2,0MP için Software

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzm@n -- 1 Mart 2006; 2:30:25 >
  • sen bu kamerayı guvenlik kamerası olarak kullanıp mail adresine yonlendirebildinmi ?
  • bu wepcam cok sağlam görüntüsü var almanı tercih ederim
  • iyimiş bende var 1.3 mp olanı bi deneyelim bakalım nasıl olacak sağol
  • Harbi bakbende çok seviyom bu aleti..
  • Geçtim 2 MP yide 1,3MP bi fotoğraf çekip buraya gönderebilirmisiniz? Bende almak istiyodumda örnek fotolar hep 320*240 en fazla 640*480 de kimsede doğru dürüst bi fotoğraf gönderememişti.
  • SAGOL DOSTUM
  • eğer böyle birşey varsa hakikatten çok manyak olur ya.2 mp webcam ama 35 ytl ye.yanılmıyosam 35 ytlydi değil mi?
  • Aynı yapımcıya ait olan pegasus içinde geçerli mi peki?
  • ya bana piranha nın driveri lazım varmı olan bi yollasaya. saolun
  • bu kaç para acep ?
  • hocam sağol program için Almayı düşünenlerin haberi olsun, donanımsal olarak 500k destekliyo, yazılımla 1.3 mp oluyo Ben kalitesinden memnunum, tavsiye ederim
  • program güzele benziyor ama bir türlü görüntü alamadım :( splitcam vs her türlü program görüyor cami ama bu görmüyor
  • Programın Kötü bir eksiği var TV kartı varsa bilgisayarınızda Bazı bilgisayarlarda direkt olarak tv kartından capture ediyor.Yani Piranha nın programa cihaz seçimi eklemesi gerekli
  • bu kamerayı guvenlik kamerası olarak kullanmayı başaran varmı
  • oh ne güzel 640x480 sensör çözünürlüğüyle 2.0 mp resim. Enterpole etsin bakalım edebildiği kadar 5 mp 6mp allah ne verdiyse..
  • adamlar aynı malı 2 MP diye satıyorlar.Türkiye'de Satıcı ahlakıda kalmadı yazılım desteğiyle gönder 2 MP diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: PohPohPerisi

oh ne güzel 640x480 sensör çözünürlüğüyle 2.0 mp resim. Enterpole etsin bakalım edebildiği kadar 5 mp 6mp allah ne verdiyse..

Ama sorana "kameram 2.0 MP" diyerek hava atabiliyosun. Daha ne istiyosun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mCtawn

ya bana piranha nın driveri lazım varmı olan bi yollasaya. saolun

kamerayı aldığında cd çıkmadımı içinden.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.