Şimdi Ara

Piranha Voyager Hakkında? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
1
Favori
37.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazı aktif olarak kullanmaktayım.Üzerindeki harita Ankarada oldukça yeterli fakat Konyada yeni açılan bir çok kavşak yok.Buda biraz can sıkıcı.
    BU HARİTANIN ÜCRETSİZ 2009 GÜNCELLEMESİ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI???
  • Yanıtlarınızı bekliyorum
  • arkadaslar bu cıhazın pili ne kadar gidiyor. Sarja takmadan deneme fırsatınız oldumu ?
  • 5 saat aralıksız kullandığım oldu. Film ve müzik dinleyince iş değişiyor...

saygılar..
  • navigasyon da mı kullandınız 5 saat boyunca ? uydulara baglandıgında daha fazla pil tükettiğini duşmuştum
  • evet navi de kullandım... ortalama rakam, 4-5, 5 saat
  • akdaşlar bu cihazı ve priranha escalade kullanan arkadaşlara bir sorum olacak şimdi bir hafıza kartı alıcam bu modeller sdhc destekliyormu yoksa sadece sd mi olması gerekiyor
  • Arkadaşlar merhaba konuyu tamamen okudum, ben next ile arasında değil ama navitech nav 200 b arasında kaldım, ikisininde fiyatları aynı gibi....

siz nedersiniz , piranha voyager mı , navitech 200b mi????
  • Arkadaşlar,benim voyager çok sık kendini kapatıp açmaya başladı,bunun sebebi ne olabilir?
  • ben servise gonderdim kapanıyordu belli bir sure sonra acılıyordu.geri geldi aaynı arıza dewam etti.tekrar yolladım yola cıkmıs bekliyorum 1 aydır 2 kere servis yaptı.bakalım onarabildilermi.

servisten geldi aynı arıza ile geri döndü tekrar cihaz kapanıyor.sadece yazılım yukleyip yollamıslar.tekrar geri yolladım 3.kere oldu.forumda bircok arkadas cok yazmıstı piranha kalitesini şimdi daha cok anlıyorum....!Su sıralardaki kampanyalarına pek aldırıs etmeyin servisine ulasmak neredeyse imkansız sadece maille ulasabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemucell -- 13 Haziran 2009; 18:22:34 >
  • Ben voyagerımı sattım. çin malı aldım. onlar bile piranhadan daha iyi teknik servis desteği veriyor.
  • Arkadaşlar,uzun(en azından benim için) bir tatil yolculuğu yaptım.Hem yeni arabamı hemde voyageri test ettim.Rezervasyon yaptırdığım villanın adresini evde yazdım(fethiye/göcek),km yi sıfırladım,cihazın verdiği km yi metresi metresine bildi,sanki elimle koymuş gibi göcekteki villanın önüne götürdü.arbanın km si ve voyagerinki aynıydı.Yolda bütün müziklerimi voyagerden dinledim,telefonlara ondan cevap verdim.
    Yalnız, dalyan'a gittiğimde yolu kaybetti.Sanırım başarsofttan kaynaklanan bir sorun.Oradaki yollar henüz yok sanırım.O civardaki hiç bir yol hakkında bilgi bulamadım.Bu sorunu da "başarsoft haritaları bölümünde yazacağım.
    Kısacası cihazı çok beğendim,yol boyunca da hiç kendini kapatıp açmadı.
  • merhaba,

az önce piranha voyagerı teslim aldım,
    paketten ac adaptör çıkmadı,
    fakat kullanım kılavuzu sayfa 13te cihaz ilk kez kullanıldığında şarj etmek için ac adaptör kullanılmalıdır yazıyor,
    ac adaptörü nereden bulacağız?
  • Merhaba,

İki gün kadar önce Bimeks'ten 297 TL'ye bir Piranha Voyager aldım. Bir kaç gündür cihazı kullanmaktayım. Üzerinde yüklü olan haritanın 2009 yılına ait olduğunu gördüm. Cihazla ilgili bir kaç çözemediğim nokta var, bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

- Satış işinde olduğumdan gün içerisinde bir çok farklı firmaya gitmekteyim ve her seferinde cihazı araçtan sökme yada gölge bir yere koyma şansım olmuyor. Kullanma kılavuzunda ise cihazı direk güneş ışığından korumamız hakkında bilgi verilmiş. Fakat kaç derece sıcaklıklar arasında çalışabileceği konusunda bilgi bulamadım. Sonuç olarak cihaz ön camın ortasında sürekli olarak güneş ışığı yemekte ve bir hayli ısınmakta. Bu konuda özellikle uzun süredir kullananlar ısınma sıkıntısı çektiniz mi?
    - Zaman zaman cihaz durduk yere standbye (turuncu ışık) konumuna geçmekte. Forumda bir çok kişi bu konudan bahsetmiş. Bunun bir çözümü var mıdır?
    - Ford fiesta aracımda cihazı direk olarak AUX girişine bağladım. Ses kalitesi olarak müzik, mp3 ve bluetooth görüşmelerinde oldukça tatmin edici. Fakat cihazı şartj etmek için çakmak adaptörüne bağladığımda eski araç teypleri benzeri motor gürültüsünü aynen hoparlörlerden dışarı vermekte ve çok yüksek bir dip ses (hısslama) oluşmakta. Aynı sorun sizin cihazlarınızda da oluyor mu?
    - Son olarak önceden forumda bir yerlerde navigasyon yapılırken aynı anda müzik dinlenebildiğini okumuştum fakat tekrar bulamadım. Bunu yapmak mümkün müdür? Ben nasıl denediysem her seferinde navigasyon menüsüne girerken müziği kapatmakta. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

İyi yolculuklar....

• Marta kadar başlık çok güzel ilerlemiş, fakat marttan sonra pek kimse uğramamış herhalde.

Piranha'da neztten farklı olarak, hız varış süresi gib bilgiler var sanrıım, bu bilgiler nextte yok gibi ?
  • voyager icin 2009 yılında 1 guncelleme hakkımız vardı.Acaba bu yıl icinde bu sekilde haritasını guncelleyen bir arkadas varmı.Musteri hizmetleri aynı servisleri gibi bir felaket.yanıt alamıyorum.Zaten telefonla ulasmak mucize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbispf

Marta kadar başlık çok güzel ilerlemiş, fakat marttan sonra pek kimse uğramamış herhalde.

Piranha'da neztten farklı olarak, hız varış süresi gib bilgiler var sanrıım, bu bilgiler nextte yok gibi ?

Navigasyon yazılımı IGO olan cihazların navigasyon arayüzleri ve sunduğu bilgiler aynıdır. Yani o özellikler Next cihazlarda da vardır.

Saygılar.
  • Navigasyon sırasında müzik dinlemek için;navigasyonu proglamladıktan sonra menü ye tıkla,çıkan ekrandan geri okuna tıkla,ortam seçeneğinden müzik i seç.burada müziği dinlersin ancak haritayı göremezsin ama sesli uyarıyı duyarak navigasyona devam eder.Ben böyle kullanıyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: E.Yükselci

Merhaba,

İki gün kadar önce Bimeks'ten 297 TL'ye bir Piranha Voyager aldım. Bir kaç gündür cihazı kullanmaktayım. Üzerinde yüklü olan haritanın 2009 yılına ait olduğunu gördüm. Cihazla ilgili bir kaç çözemediğim nokta var, bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

- Satış işinde olduğumdan gün içerisinde bir çok farklı firmaya gitmekteyim ve her seferinde cihazı araçtan sökme yada gölge bir yere koyma şansım olmuyor. Kullanma kılavuzunda ise cihazı direk güneş ışığından korumamız hakkında bilgi verilmiş. Fakat kaç derece sıcaklıklar arasında çalışabileceği konusunda bilgi bulamadım. Sonuç olarak cihaz ön camın ortasında sürekli olarak güneş ışığı yemekte ve bir hayli ısınmakta. Bu konuda özellikle uzun süredir kullananlar ısınma sıkıntısı çektiniz mi?
    - Zaman zaman cihaz durduk yere standbye (turuncu ışık) konumuna geçmekte. Forumda bir çok kişi bu konudan bahsetmiş. Bunun bir çözümü var mıdır?
    - Ford fiesta aracımda cihazı direk olarak AUX girişine bağladım. Ses kalitesi olarak müzik, mp3 ve bluetooth görüşmelerinde oldukça tatmin edici. Fakat cihazı şartj etmek için çakmak adaptörüne bağladığımda eski araç teypleri benzeri motor gürültüsünü aynen hoparlörlerden dışarı vermekte ve çok yüksek bir dip ses (hısslama) oluşmakta. Aynı sorun sizin cihazlarınızda da oluyor mu?
    - Son olarak önceden forumda bir yerlerde navigasyon yapılırken aynı anda müzik dinlenebildiğini okumuştum fakat tekrar bulamadım. Bunu yapmak mümkün müdür? Ben nasıl denediysem her seferinde navigasyon menüsüne girerken müziği kapatmakta. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

İyi yolculuklar....

• Merhaba Oblomov,

Benim cihazın arayüzü IGO ve menüde senin bahsettiğin gibi bir geri tuşu bulunmuyor. Ya haritaya geri dönebiliyorum yada navigasyon arayüzünden komple çıkıyorum. Sanıyorum bu cihazda yazılımsal olarak oynama yapmadan yada güncelleme olmadan navigasyon sırasında mp3 dinlemek mümkün olmayacak.
    Gene de teşekkürler....
  • "geri" tuşu;ekranda harita varken ekranın sol alt köşesindeki ok işareti.Senin ekrandada çıkması gerek.
    quote:

Orijinalden alıntı: E.Yükselci

Merhaba Oblomov,

Benim cihazın arayüzü IGO ve menüde senin bahsettiğin gibi bir geri tuşu bulunmuyor. Ya haritaya geri dönebiliyorum yada navigasyon arayüzünden komple çıkıyorum. Sanıyorum bu cihazda yazılımsal olarak oynama yapmadan yada güncelleme olmadan navigasyon sırasında mp3 dinlemek mümkün olmayacak.
    Gene de teşekkürler....
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.