Şimdi Ara

Piranha Voyager Hakkında? (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
1
Favori
37.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya o kadar kafam karıstıkı tmm bu cıhazı alacaz almasına ama bu harıta guncelleme cok paramıdır yada en kotu guncellemezsek cok mu
    kayboluruz bırde sımdı bu alete telefon blutoth ıle baglantıyı sagladıgımızda cıgt hatlı telefonumuzun arac kıtı olarak kullanabılıyormuyuz
    bırde yolda gıderken usb bellekle ıcıne fılm falan atsak cocuk yolda seyredebılırmı ve son kes bunu fm frekansından
    mp3 lerı dınlıyebılıyormuyuz
  • merhaba arkadaşlar.bu cihazlarda adres yazarken t9 yani otomatik tamamlama özelliği var.bunu nasıl devre dışı bırakabiliriz.örnek olarak pursaklar yazarken tam pu yazıyoruz pusula sokak çıkıyor.yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • Voyager model navigasyon modelimin araç kiti kırıldı.Bunu nereden ne kadara temin edebilirim.Yada ona uyabilecek herhangi bir başka kiti .Yardım edebilirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teacher

Voyager model navigasyon modelimin araç kiti kırıldı.Bunu nereden ne kadara temin edebilirim.Yada ona uyabilecek herhangi bir başka kiti .Yardım edebilirseniz sevinirim

Tabiki ithalatçı firmadan,kendilerinde bu parçaların olması lazım.

• varmış 45 tl.

Acaba garanti kapsamında değiştirilmez mi??
  • Bakmadan,görmedenmi fiyat verdiler ? Ya malzeme hatasındansa ?
  • Piranha Voyager Hakkında

Arkadaşlar Piranha Voyager navigasyon sistemi almayı düşünüyorum kısa bir süre içinde

sizce bu ürünü almalımıyım yoksa 3-5 kuruş fazla verim başka bir ürünmü almalıyım.

Ayrıca önerdiginiz marka ve model varsa çok memnun olurum.
  • next alabilirsin guncelleme sorunu yok.voyagerda hem servis hemde guncelleme sorunu yasarsın.tecrubeyle sabittir.

Bu arada harita guncellemesini naviextras dan yapabilen voyager kullanıcısı mevcutmu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemucell -- 23 Ağustos 2009; 12:30:47 >
  • "Arkadaşlar Voyager'da hangi yazılımın hangi versiyonun yüklü olduğunu nereden görebilirim? TEşekkürler."

Hangi yazılım olduğundan ziyade, mevcuttaki yazılımın daha güncel versiyonu çıktıysa onu yüklemek istediğimden sordum bu soruyu. 2009 başında almıştım cihazı 2008/4 Başarsoft haritalı, i-go yazılımının yeni versiyonu var mı merak ediyordum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darqclown -- 24 Ağustos 2009; 20:59:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teacher

Voyager model navigasyon modelimin araç kiti kırıldı.Bunu nereden ne kadara temin edebilirim.Yada ona uyabilecek herhangi bir başka kiti .Yardım edebilirseniz sevinirim

Benim de aynı şekilde, cama bağlıyken ve üzerinde GPS cihazı bile bağlı değilken kendi kendine kırılmış..

Garanti kapsamında değiştirilmeli, malzemenin ömrü dayanmadı nasıl bir tasarımsa..

• Arkadaşlar,

Harita güncellemek için naviextras'taki Toolbox ı indirdim ve kurdum. GPS cihazını USB kablosuyla bilgisayara bağlıyorum ancak Toolbox görmüyor, ayrıca My Computer'da da görünmüyor herhangi bir değişiklik. Ama Windows'un yeni aygıt bulundu sesi çıkıyor. Cihaz üzerinden bir şey mi yapmam gerekli bilgisayarın görmesi için? (SD kart almadım)
  • Arkadaşlar Voyager'ımın CD'sini kaybetmişim şimdi fark ettim. İçine müzik vs atabilmek için lazımmış. CD içeriği nedir, nasıl edinebilirim ve de aynı işe yarayabilecek başka bir programı da kullanabilir miyim bağlanmak için? Teşekkürler.
  • Arkadaşlar Piranha Voyager almayı düşünüyorum.Daha önce aşağıdaki linkte açtığım konuya doğru dürüst cevap gelmedi ben de tam kararımı veremedim.Sizlerden ricam bu linkte yer alan sorularıma istinaden yorum yapar mısınız.Ona göre kararımı vereceğim.

Saygılar,

http://forum.donanimhaber.com/m_34240130/mpage_1/key_//tm.htm#34299041
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubens_tr

Arkadaşlar Piranha Voyager almayı düşünüyorum.Daha önce aşağıdaki linkte açtığım konuya doğru dürüst cevap gelmedi ben de tam kararımı veremedim.Sizlerden ricam bu linkte yer alan sorularıma istinaden yorum yapar mısınız.Ona göre kararımı vereceğim.

Saygılar,

Bu konudaki 9 sayfayı okudunuzmu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

quote:

Orijinalden alıntı: rubens_tr

Arkadaşlar Piranha Voyager almayı düşünüyorum.Daha önce aşağıdaki linkte açtığım konuya doğru dürüst cevap gelmedi ben de tam kararımı veremedim.Sizlerden ricam bu linkte yer alan sorularıma istinaden yorum yapar mısınız.Ona göre kararımı vereceğim.

Saygılar,

Bu konudaki 9 sayfayı okudunuzmu acaba ?

Evet tamamını okumuştum.Piranha Voyager ile Next 708 kapışması burda da var kısmen.Ancak ben diğer konu başlığında cevap bulamadığım için buraya yazmayı düşündüm .

• Ben kapışma olarak nitelemem,çekişme belki daha doğru.Ama o da pek yok gibi Bir malın %50'si satış sonrası destektir unutmayın.Zaten malı alıp amaaaan kaç kere işim düşer yaklaşımınız olursa bence markaya falan bakmayın,alın kafanıza göre derim.Yoksa işin içinden çıkmak için sadece mali kısmına bakarsınız
  • bir voyager sahibi olarak satıs sonrası olmayan bie destek icin sakın olaki aldanıp piranha urunu tercih etmeyin.hem guncelleme hemde servis sorunu kesinlikle yasayacaksınız.ayrıca hem naviextas sitesinde bir guncelleme yapamayacak hemde her hangi bir piranha yetkilisinden yardım alamayacaksınız.tecrubeyle sabittir.Piranhanın duyurdugu gibi guncellemeyi naviextras sitesinden yapmak henuz mumkun olamadı sayfalarca yazdık bir yetkilisi dahi merak edip cevap verme sorunu cozme yoluna gitmedi.ha buarada resmi siteyede yollanılan maillerde artık ne zaman cevaplanır onuda gonderen arkadaslar biliyor.bir arkadas kargo ile yollayıp guncellemeyi yaptırmıs ozaman bize niye naviextras sitesi hala satıs yapılan sayfalarda guncelleme yapabilirsiniz diyor.bir turlu anlamadım.Kısaca piranaha almam vede aldırmam.Kısaca karar artık senin.
  • EVET, YAZAN DIGER ARKADASLAR GIBI BEN DE NAVIEXTRAS TOOLBOX'TA NE YAPTIM ETTIMSE VOYAGER'I GOSTEREMEDIM.
    PEKI SIMDI GELDIK EYLULUN SONUNA...
    2009 DA BIR TEK GUNCELLEME HAKKIMIZ VARDI.
    YIL BASINDAN SONRA HAKKIMIZ UCUP GIDECEK MI?

PIRANHA BU ISE NE DIYOR?
    NAVIEXTRAS BUNA NE DIYOR? BASARSOFT NE DIYOR?
    SIZLER NE DIYORSUNUZ?

SONUCTA ALIP CIHAZI FLORYAYA MI GIDECEGIZ YANI?
  • ewet arkadaslar programı VOYAGER gormuyor ne yapmak gerekıyor guncelleme ıcın
  • arkadaslar soyle bır sey yapsak cıhazın en son versıyonu yuklu olan bır arkadas cıhazın ıcındekı bılgılerı buraya upload etse bızde kendı cıhazımıza yuklesek olur mu nasıl olsa bızım cıhazları programı gormuyor wındows dısk olarak goruyor ıcerıye gırebılıyoruz bızde bu sekılde guncellemıs olurruz
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.