Şimdi Ara

Piranha Fuga 5.0 İnç Navigasyon (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
923
Cevap
2
Favori
123.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 1 hafta önce bende piranha fuga aldım . denedim uyduya bağlanması saniyeler sürüyodu ama şimdilerde bağlanmıyo bile sadece sinyal arıyo diye bulsa bile bi kaç saniye sonra bağlantı kayboldu diyo acaba virüs mü girdi makine elimde kaldı ya o bana bakıyo ben ona bi kre virüs taraması yaptırmıştım 1 tane virüs buldu ded bende temizxletmiştim bilen yokmu ltf
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz___han

arkadaşlar 1 hafta önce bende piranha fuga aldım . denedim uyduya bağlanması saniyeler sürüyodu ....

cihazınızı PC bağladıysanız, PC nizde de virüs varsa kabahat kimindir..??

virüs taraması sadece görünen flahslarda olur. cihazın bir de görünmeyen windows embeded CE6.0 işletim sistemi var.. virüs buraya yerleştiyse ne olacak..??
  • arkadaşlar fugada yaşadığım hüsran sonrasında navking maxi tv model navigasyon cihazı aldım,fakat buna fugada kullandığım amigo yazılımını yüklemek istiyorum,fuganın içindeki mobile navigator klasörünü navking cihazımın hafıza kartına kopyaladım,fakat açmak istediğimde *program application database cannot be found* uyarısı veriyor,bunu nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortakatro

arkadaşlar fugada yaşadığım hüsran sonrasında navking maxi tv model navigasyon cihazı aldım,fakat buna fugada kullandığım amigo yazılımını yüklemek istiyorum,fuganın içindeki mobile navigator klasörünü navking cihazımın hafıza kartına kopyaladım,fakat açmak istediğimde *program application database cannot be found* uyarısı veriyor,bunu nasıl düzeltebilirim?

bunu yapamazsın..Yasaldegil ayrıca yazılımlar cihaza kilitlidir yani lisansli başka cihazda kullanamazsın..Bu gibi şeyleri forumda paylaşmakta yasak bilginize..İyi forumlar
  • Arkadaşlar merhaba , geri görüş kamerası ile bu cihazı birlikte kullananlar olmuş ama geri dönüş bildirmemişler...Nasıl acaba...güzel performans alabiliyor musunuz ? Geri görüş kameranız wireless mı yoksa kablolu bir sistem mi ?
  • Merhaba DH severler; uzun zamandır siteyi takip ediyordum, yeni üye olabildim.Piranha fuga almayı düşünüyorum fakat bazı şeyler kafama takıldı yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden tşk.ler ....

1. fuga da navigasyon kullanırken aynı anda içinde yüklü mp3 leri fm transmetter sayesinde araç radyosunda dinleyebiliyormuz?

2. şaayet dinleyebiliryorsak bu sırada tlf. çaldığında bluetoot tan otomatikman cvplayabiliyor muyuz?veya navi ve mp3 devam ederken arama yapabiliyor muyuz?

3. tam olarak sitede netleşmeyen bir konu fuga sd/mmc kart mı kullanıyor yoksa micro sd mi?ayrıca kaç gb. a kadar destekliyor.

tekrar teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATİ1212

Merhaba DH severler; uzun zamandır siteyi takip ediyordum, yeni üye olabildim.Piranha fuga almayı düşünüyorum fakat bazı şeyler kafama takıldı yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden tşk.ler ....

1. fuga da navigasyon kullanırken aynı anda içinde yüklü mp3 leri fm transmetter sayesinde araç radyosunda dinleyebiliyormuz?

2. şaayet dinleyebiliryorsak bu sırada tlf. çaldığında bluetoot tan otomatikman cvplayabiliyor muyuz?veya navi ve mp3 devam ederken arama yapabiliyor muyuz?

3. tam olarak sitede netleşmeyen bir konu fuga sd/mmc kart mı kullanıyor yoksa micro sd mi?ayrıca kaç gb. a kadar destekliyor.

tekrar teşekkürler...

1.Hayır
    2.Hayır
    3.micro sd 8 gb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

quote:

Merhaba DH severler; uzun zamandır siteyi takip ediyordum, yeni üye olabildim.Piranha fuga almayı düşünüyorum fakat bazı şeyler kafama takıldı yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden tşk.ler ....

tekrar teşekkürler...

1.Hayır
    2.Hayır
    3.micro sd 8 gb.

bu özelliklerde 5.0" bir cihaz var mı? bilen varsa çok sevinirim.tşkler.

• arkadaşlar verdiğim linkte gps adında bir navigasyon buldum fuga yerine almayı düşünüyorum.karasız kaldım.çin malı sanırım ama özellik olarak çok uygun gibi geldi bana.dahili hafıza olmaması garanti olmaması kötü ama fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.çok teşekkür ediyorum

http://urun.gittigidiyor.com/5-quot-GPS-NAVIGASYON-MP3-MP4-FM-BT-AV-FULL-2010_W0QQidZZ31872590
  • quote:

arkadaşlar verdiğim linkte gps adında bir navigasyon buldum fuga yerine almayı düşünüyorum.karasız kaldım.çin malı sanırım ama özellik olarak çok uygun gibi geldi bana.dahili hafıza olmaması garanti olmaması kötü ama fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.çok teşekkür ediyorum

http://urun.gittigidiyor.com/5-quot-GPS-NAVIGASYON-MP3-MP4-FM-BT-AV-FULL-2010_W0QQidZZ31872590

boş verin bu çinmalı cihazı lisanssız yazılım lisanssız harita sonra sorun yaşarsınız güncellemede..en güzeli lisanslı yazılımı oln bir cihaz alın arıza yapsa muhatap bulursunuz en azından

• Birde ilanı veren kazma,benzerleri 1000TL üzeri yazmazmı ,yok tablet pc olurmuş,hayatında tablet pc görmeden ilan verirse olacağı bu.
  • quote:

Next'in yeni çıkan modellerinde olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

quote:

Next'in yeni çıkan modellerinde olabilir.

Next e bakayım birde tşk ederim.bu arada şayet biliyorsanız tam modelini yazabilir misiniz?
  • quote:

tekrar teşekkürler...

normalde mp3 dinleyemiyorsunuz ama ben bunun bir yolunu buldum şuan dinleyebiliyorum.. hatta yol anonslarında çalan parçanın sesini bile kısıyor.. bunları transmitteri ayarlayarak aracınızdaki müzik sisteminde dinleyebilirsiniz. eğer müzik sisteminizde aux giriş varsa bu daha da iyi ; FM bantında boş frekans bulmak gerçekten zor. bu aux girişe kulaklık çıkışından sesleri küçük bir ara kablo yapıp verdiğiniz takdirde son derece temiz ve cızırtısız ses sizi bekliyor demektir. (ben öyle yaptım)

telefon çalınca otomatik cevaplama ve konuşma var. konuşma sırasında tüm fonksiyonlar iptal. konuşmada bittikten sonra otomatikman naviye ve mp3 dinlemeye devam.. araçtan uzaklaşınca bluetooth bağlantısı kopuyor. tekrar aracın yanına gelince otomatik bağlanıyor cihaz..

mikro 8gb kadar destekliyor..

DJ amigo skin yüklediğiniz takdirde bir önceki sayfadaki özellikler sorunsuz çalışıyor.. primoyu arayacağınızı zannetmem.. cihaz nerede ise primo oluyor zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 25 Ekim 2010; 0:07:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

quote:

tekrar teşekkürler...

normalde mp3 dinleyemiyorsunuz ama ben bunun bir yolunu buldum şuan dinleyebiliyorum.. hatta yol anonslarında çalan parçanın sesini bile kısıyor.. bunları transmitteri ayarlayarak aracınızdaki müzik sisteminde dinleyebilirsiniz. eğer müzik sisteminizde aux giriş varsa bu daha da iyi ; FM bantında boş frekans bulmak gerçekten zor. bu aux girişe kulaklık çıkışından sesleri küçük bir ara kablo yapıp verdiğiniz takdirde son derece temiz ve cızırtısız ses sizi bekliyor demektir. (ben öyle yaptım)

telefon çalınca otomatik cevaplama ve konuşma var. konuşma sırasında tüm fonksiyonlar iptal. konuşmada bittikten sonra otomatikman naviye ve mp3 dinlemeye devam.. araçtan uzaklaşınca bluetooth bağlantısı kopuyor. tekrar aracın yanına gelince otomatik bağlanıyor cihaz..

mikro 8gb kadar destekliyor..

DJ amigo skin yüklediğiniz takdirde bir önceki sayfadaki özellikler sorunsuz çalışıyor.. primoyu arayacağınızı zannetmem.. cihaz nerede ise primo oluyor zaten..

skinleri nereden yüklüyorsunuz, versiyonu kaç?birde sistem telefonla konuşurken sesi blutootla fugaya fugadanda fm tr.ile araç hop. aktarıyor doğru mu acaba?teşekkür ederim şimdiden.

• quote:

skinleri nereden yüklüyorsunuz, versiyonu kaç?birde sistem telefonla konuşurken sesi blutootla fugaya fugadanda fm tr.ile araç hop. aktarıyor doğru mu acaba?teşekkür ederim şimdiden.

YUKARIDA kalın işaretlenmiş sorunun cevabı EVET doğrudur. ancak FM transmitter frekans ayarını yaparken özellikle büyük şehirlerde boş frekans bulunamadığından cızırtı yapacaktır. bunu engellemek için FM taransmitteri kapatın kulaklık çıkışına basit 1 karışlık bir ses kablosu yaptırıp müzik sisteminizin AUX girişine bağlayın, ses parazitsiz ve mükkemmel olacaktır. tüm sesleri müzik sisteminizden dinleyeceksiniz. tabii aracınızın müzik sisteminde AUX girişi var ise..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 2 Aralık 2010; 21:14:03 >

• Teşekkür ediyorum ceviz kabuğu saygılar....
  • Teşekkürler cevizkabuğu, yükledim sorunsuz çalışıyor. Araçta detaylı deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

quote:

YUKARIDA kalın işaretlenmiş sorunun cevabı EVET doğrudur. ancak FM transmitter frekans ayarını yaparken özellikle büyük şehirlerde boş frekans bulunamadığından cızırtı yapacaktır. bunu engellemek için FM taransmitteri kapatın kulaklık çıkışına basit 1 karışlık bir ses kablosu yaptırıp müzik sisteminizin AUX girişine bağlayın, ses parazitsiz ve mükkemmel olacaktır. tüm sesleri müzik sisteminizden dinleyeceksiniz. tabii aracınızın müzik sisteminde AUX girişi var ise..

aşağıda bir önceki sayfada yazdığım mesajı kopyaladım amigo için son çıkan skin ve nasıl yüklendiği yazıyor..

Pirhana Fuga ve Amigo yazılım kullanan tüm cihazlar için DJ.amigo Skin ver.3.4 çıktı.

ver.3.2.1 göre hız göstergesi büyütüldü. Ayarlar kısmı geliştirildi.

-kokpitte poiler ve favorileriniz mavi baloncuklar şeklinde haritada görünüyor.
    -kokpitte poileri mavi baloncuk yerine, dilerseniz orojinal logolarıyla görebilirsiniz.
    -kokpitte anlık hız göstergesi.
    -kokpitte varış süresi,zamanı ve mesafe üçü aynı kutuda görüntüleme.
    -kokpitte hız sınırının aşımında ışıklı kırmızı uyarı, ve BİP sesi uyarısı.
    -kokpitte radar ve hız kamerası yaklaşımında görüntülü ve artan BİP sesli uyarı.
    -kokpitte pusula göstergesi.
    -kokpitte zaman (saat) göstergesi.
    -kokpitte yükseklik göstergesi.
    -kokpitte batarya güç göstergesi.
    -kokpitte aynı anda kaç uyduya bağlı olduğunuzu ve sinyal seviyelerinin display görünümü.
    -kokpitte bulunulan yerin mevki ismi.
    -altarnatif rotaları aynı anda haritada görüntüleme.
    -birden fazla geçiş noktası ekleme.
    -civardaki poi'lei geçiş noktasına ekleme.
    -hız kamerası ekleme.
    -hedefe varış itibari ile 20saniye içinde otomatik kapanma.
    -bulunulan yerin koordinat bilgisi.
    -yol bloklama.
    -tek tıklama kısayollar.
    v.s.

DJ. Amigo Skin ver.3.4 zipli dosyanın içinden 2 adet dosya çıkacak.

1-content
    2-utility

content klasörünün içindeki skin klasörünü kopyalayıp, kendi cihazınızın content klasörüne atıyorsunuz.

utility klasörünü de MobileNavigasyon klasörüne atıyorsunuz.

işlem bittikten sonra cihazınızı kapatıp tekrar açın. navigasyon-ayarlardan gündüz için DJ3.4 DAY, gece için DJ3.4 NIGHT ayarlayın, hata vermemesi için navi programından çıkın. tekrar naviyi açın özelliklerin aktif hale geldiğini göreceksiniz. sorunsuz çalışmaktadır..

Sayın cevizkabuğu verdiğiniz linki benmi açamıyorum yoksa linkte bir problemmi var acaba?

Edit: Şimdi indirebildim verdiğiniz linkten. Özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umitafy -- 28 Ekim 2010; 10:59:23 >

• arkadaslar fugayı gunduz gorunmuyor ekran ısıgı maxsımumda olmasına ragmen ekran parlak oldugundan gorunmuyor sızdede oyledır kesın ne gıbı bır cozum buldunuz?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.