Şimdi Ara

Pipo tütünü nerede bulunur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
11.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, borkum riff, dunhill, davidoff gibi kaliteli tütünleri nerelerde bulabiliriz ? ( İstanbul'da )

• Tütün ve türevlerinin satıldığı shop'lar var. Mesela Metrocity'de en alt katta, Migros'un karşısında bulabilirsin. Tobaccoshop'lar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim

Tütün ve türevlerinin satıldığı shop'lar var. Mesela Metrocity'de en alt katta, Migros'un karşısında bulabilirsin. Tobaccoshop'lar...

Teşekkür ederim hocam, fiyatlar ve markalar hakkında bilgin var mı ? Hangileri satılıyor ?
  • kadıköy de tepe natillius ta da var tobacco shoporda her çeşiti var ama senin söylediğin tütünler o kadarda kaliteli sayılmaz
  • Tobacco shoplarda veyawww.sigarasepeti.com
  • Selam.

internette tütün mamülü satışı yasak diye biliyorum ben.

Ama ürünleri düzgün ise çok ta farketmez.

Geçen gün bi arkadaşa aldırdım istanbuldan beyazıttan adam 3 paket vermiş zorla,1 tane alacağıma. Bir geldi ürünler hepsinden iğrenç bi koku ve yakmayı denediğimde de acayip bi tat.

Şöyle düzgün bir satıcı bulamadım.
  • Caddebostan Migros'un ordaki Havelka'nın karşısında, Yer Fıstığı'nın yanındaki ufak tobacco shopda bulabilirsin.
  • Sigara sepetinin ürünlerine güvenebilirsiniz.En azından ben şuana kadar kalite bakımından bir acayiplikle karşılaşmadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.