Şimdi Ara

Pioneer AppRadio 3 (SPH-DA110 / 210 v.b) Almayı Düşünenler ve Kullanıcıları Kulübü (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
17
Favori
27.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sp100 modeli bendeki android cihazda aldim mk809iv arkadas kapatip aciyorum baglanmiyor hic napicaz boyle sinir oluyorum dokunmatik aktiv olmuyor testi yaptirio sonra gidio dokunmatik ekran geliyor amaaa hdmi monitore takip ayarliom sonra baglanio bluetooth her acilista baglanmiyor otomatik cihazda sifre verio ama android cihaz kesin ekranda onay beklio goremedigim icinde acilmiyor kriz gecircem varsa biri yardim etsin 0531 940 82 83 ilk mesaj atarsaniz sevirinim musait olunca ararim sizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende da100 modeli var ve bu teypte v8.31 version vardi turkce dil destegi vardi ve googlda hicbir yerde bu versiyon yok sitesinde en son 8.30 var ve ben guncelleme yaptim teyp turkce dili gitti bi acayip oldu naptiysam eetiysem bulamadim 8.31 i

• sirjohn78 S kullanıcısına yanıt
    ABİ EMİN OLMAK İSTİYORUM
    PİONEER SPH-DA210 TEYİP ALDIM TELEFONUM İPHONE 6

http://tr.aliexpress.co...14.13010608.0.58.tP5MXF
    http://tr.aliexpress.co...14.13010608.0.51.tP5MXF

bu iki ürün
    asıl almamız gereken

http://urun.n11.com/mon...ses-ve-video-P105438731

bu ürünün görevini görüyor görüntü ve sesi aktarıyor doğru mu :(

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRAH İZGİ

ABİ EMİN OLMAK İSTİYORUM
    PİONEER SPH-DA210 TEYİP ALDIM TELEFONUM İPHONE 6

http://tr.aliexpress.co...14.13010608.0.58.tP5MXF
    http://tr.aliexpress.co...14.13010608.0.51.tP5MXF

bu iki ürün
    asıl almamız gereken

http://urun.n11.com/mon...ses-ve-video-P105438731

bu ürünün görevini görüyor görüntü ve sesi aktarıyor doğru mu :(

Kardeşim ben getirttim usb kablosundan
    http://tr.aliexpress.com/item/PIONEER-CD-IU201N-APP-RADIO-USB-TO-30-PIN-INTERFACE-CABLE-FOR-IPOD-IPHONE4S/32610800390.html?spm=2114.13010608.0.58.tP5MXF

istiyorum dersen kargolarım fakat uygulamaları ve müzikleri vs açabiliyorsun senin yapman gereken bi tane Android box alıp cihaza hdmi girişinden bağlaman ve direk teybi android cihaza çevirmen olacak.

Örnek ürün;

http://tr.aliexpress.com/item/Ilk-Octa-ekirdekli-mini-PC-RK3368-2-GB-RAM-8-GB-ROM-Android-5-1-TV/32677058450.html?btsid=3f73222b-bf76-48b8-bf8e-4b0f86ad91bf&ws_ab_test=searchweb201556_7%2Csearchweb201602_5_10057_10056_10055_10037_10049_10033_10032_10058_10017_405_404_407_10040%2Csearchweb201603_2&spm=2114.010208.3.157.5Eaenf

Cihaz HDMİ girişinden görüntü aktaracak ve dokunmatik olayınıda android box'u Root yapıp uygulamalar ile dokunmatiği aktif edip cihazı çalıştırman gerekecek.
    Bu işler çok zor ve zahmetli profesyonel yardım gerekli. Sana şu şekilde bir yardımım olur.
    Yukarıdaki Cihazı Alırsın ve bendeki cihazla takas edebiliriz. Elimdeki Cihaz aşağıdaki ürün Herşeyi kurulu halde aktif halde bluetooth bağlantısı dokunmatiği vs ücretli aktivasyon uygulamaları vs naviagasyon ve aklına gelebilecek tüm herşeyi hazır bir şekilde takas yapıp sana gönderebilirim. Direk Tak kullan olur

Bendeki Cihaz ;
    http://tr.aliexpress.com/item/MK809iii-mini-pc-rk3188-quad-core-2gb-8gb-android-stick-Bluetooth-Android-4-2-TV-Dongle/32327869659.html?spm=2114.010208.3.196.4zyzNi&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_5_10057_10056_10055_10037_10049_10033_10032_10058_10017_405_404_407_10040,searchweb201603_2&btsid=30f3292b-9b94-4dc1-918a-48cfb71026f3

• İki sıkıntı var:

Her marş bastığımda teyp açılıp kapanıyor.

Her açıldığında uyarı yazısı geliyor.

Bunlardan kurtulmanın bir yolu var mı?

• DHinferno D kullanıcısına yanıt
    teyp hepimizde açılıp kapanıyor, amaç android cihaz acılıp kapanmasın, onun içinde çakmaklıktan enerji aldık zaten.

Uyarı yazısı ise guvenlik önlemi ve kapatma ayarı yok malesef. Tamam deyip geçin.
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    Aküdendir dediler havaya akü değiştirdim.
    Android stick usb den alıyor benim gücü yarım saat bekliyorum

• DHinferno D kullanıcısına yanıt
    Aküden felan değil, çoğu arabada marş esnasında butun güç anlık gider ve geri gelir. Işıklar vs anlık dalgalanmasınından anlarsınız zaten. Belki bazı araçlarda teypler sabit kalıyor olabilir artık tam emin değilim. Keske değiştirmeden önce bize sorsaydınız. Hayırlısı artık.

İlk sayfalarda paylaştık, çakmaklıklarda güç kontaga bağlı değil çoğu araçta. Sizde benim ve birçok arkadaş gibi çakmaklığa tel jarz cihazı alın ve ucunu tele değil torpidodaki android stick e içten gecirerek bağlantıyı yapın. Çakmaklık takılı kaldıkça aracı acıp kapasanızda gunlerce cihaz çalışır. Böylelikle sürekli beklemek zorunda kalmazsınız.

Bende ki sorun stickin wifi si istediğim gibi çıkmadı ve çok bekleyince teype bağlanmakta zorluk cekiyorum. Onu da arada çakmaklıgı çıkarıp takıyorum ve resetleyince böyle tekrar bağlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 4 Ağustos 2016; 15:52:41 >
  • Mk809 iv aldık ama bir türlü rootlayamadık. Android 5.1.1 yüklü. Pc den yapamıyoruz cihazı tanımadığı için. Cihazdanda root programlarıyla olmuyor. Yardımcı olacak varsa sevinirim

• gladioo G kullanıcısına yanıt
    5.1.1 varsa iyi ama root sorunu yasayabilirsiniz. 4.4.1 gibi romlarda rootlu geliyor bazilari.

Cihazin icini acip yada yazilimdan bi sekilde.hangi wifi cipi takili bulmalisiniz ve sonra ona gore rootlu yazilim yuklemelisin.

Pc gormesi icin ise bir kac dosya yuklemelisin. Youtube de anlatimi var. O sekilde yapip igne ile de reset dugmesine basıp yazilim yuklemeyi deneyin.

• Arkadaşlar android çin işi doubledin cihaz kullanıyorum sesinden hiç memnun değilim.. Ama dashcommand isimli aplication'a ihtiyacım var bu yüzden sony kenwood pioneer vs gibi doubledin alamıyorum android olmadıkları için.. Sanırım bu konuda ki cihaza android application ları yüklenebiliyormuş doğrumudur ? Ses kalitesi iyimidir alsam mı değer mi sizce ?
  • Devian kullanıcısına yanıt
    Android uygulamaları cihaza direk olarak yüklenmez. Onun için bir usb android stick alacaksınız, teypten çıkan kablolar aracılığıyla teybe bağlayıp kullanacaksınız. Yada iphone-android cep telefonunuzu bağlayıp cihazın ekranından kullanabilirsiniz.

Ses kalitesi olarak tartışılmaz. Ses muazzam. Pioneer kalitesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renault Sport -- 14 Şubat 2017; 23:29:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

Android uygulamaları cihaza direk olarak yüklenmez. Onun için bir usb android stick alacaksınız, teypten çıkan kablolar aracılığıyla teybe bağlayıp kullanacaksınız. Yada iphone-android cep telefonunuzu bağlayıp cihazın ekranından kullanabilirsiniz.

Ses kalitesi olarak tartışılmaz. Ses muazzam. Pioneer kalitesi.

ah hadi ya ben direk yüklenebiliyor sanmıştım.Peki neden app radio ismi app yi ben andorid application sandım :D :D

Peki usb android stick dediğiniz şu tv lere falan taktığımız şey mi ?

Pioneer AppRadio 3 (SPH-DA110 / 210 v.b) Almayı Düşünenler ve Kullanıcıları Kulübü

ayrı bir işletim sistemi çalıştırıcam yani teyp de ? O zaman hem pioneer dan muzik dinlerken hemde bu android stick'i çalıştıracak mı ? Yani ben mesela dashcommand isimli android programı açıkken arkadan da radio veya mp3 dinliyorum bunu yapabilecez mi ? Yoksa mp3'ü de android işletim sistemindeki programdan mı açmak zorundayım ? Kusura bakma soruyorum ayrı ayrı önemli çünkü benim için.

• Devian kullanıcısına yanıt
    Aynen televizyonlara takılan o sticklerden alıp cihaza takıyorsunuz. Uygulamalar ona yükleniyor. Mp3'leri stickten açmanız lazım. Stick'e harici usb flash disk takılabiliyor.

Teoride karışık gibi görünsede alışınca kullanımı çok basit aslında.

O cihaz çalışırken radyo dinleyebilirsiniz cihazın kendisinden. Dashcommand açıkken radyo yada mp3 dinleyebilirsiniz yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

Aynen televizyonlara takılan o sticklerden alıp cihaza takıyorsunuz. Uygulamalar ona yükleniyor. Mp3'leri stickten açmanız lazım. Stick'e harici usb flash disk takılabiliyor.

Teoride karışık gibi görünsede alışınca kullanımı çok basit aslında.

O cihaz çalışırken radyo dinleyebilirsiniz cihazın kendisinden. Dashcommand açıkken radyo yada mp3 dinleyebilirsiniz yani.

anladım android stick i takınca bir anlamda hardware i pioneer ama işletim sistemi android oluyor.Ama andorid den de çalsam ses kalitesi değişmiyor.Süpermiş peki son sorum hocam bu pioneer appradio ların değişkken fiyatları var sanırım 1000 civarınada var 3000-4000 civarınada.Şu modeli al iyidir diyebileceğin model hangisi hem fiyat hem perf açısından ?
  • Teybi araştırırken bu konuya denk geldim. Yazılanları okuyunca çok şaşırdım Pioneer hangi mantıkla bu saçma sapan aleti üretmiş dedim..

O kadar para verip alıcaz ama akıllı telefon veya android stick denen zımbırtı olmadıkça hiçbir şeyi çalışmayacak öyle mi. Hadi be ordan
  • tahsin053 kullanıcısına yanıt
    usb ve aux yok dediğiniz gibi ama gerek de kalmadı gibi spotify kullananlar için...
    bluetooth üzerinden aktarılıyor.
    ayrıca stick e mecbur değilsin telefonu da bağlayabilirsin. NFC etiketi ve chromecast ile telefon ekranı hiçbir şey yapmadan aktarıyorum(rootlu telefon)

En önemlisi de fiyatıydı 420 tl ye alınmıştı sanırım kredi kartı puanıyla
  • tahsin053 kullanıcısına yanıt
    Suan en basitinden kisa sehir ici kullanimimda bluetooth ile telefonumu baglayip istedigim parçayı dinliyorum. Zaten 3-4 parcaya gelmis oluyorum istedigim yere.

Diger herseyi android stick ile hallediyorum.

NOT; Suan fiyatı yuksek olabilir ama ortalama 450 liraya pionner kalitesinde guclu bir cihaz aldik. Ses kalitesi olsun kullanimi olsun hepsi ust seviye. Kamera ile geriyi gorebilmek mikrofonu ile telefonda konusabilmek vs derken araclarimiza yeni sifir araclarda olan sistemden daha kabiliyetlisini takmis olduk.

• Sıkıntı da orada zaten üstadlarım. Telefona veya android stick'e mecbur bırakıyor. Kaliteli olduğundan şüphem yok elbette ama ilave şeylere mahkum etmesi büyük saçmalık bana göre, sizler gibi severek kullananlar elbette vardır zevk meselesi sonuçta.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.