Şimdi Ara

Pioneer AppRadio 3 (SPH-DA110 / 210 v.b) Almayı Düşünenler ve Kullanıcıları Kulübü (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
17
Favori
27.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: virtue28

Rootlu ise Pioneer APK programları var konuda bahsedilen onlar kurulacak. Cihaz ile eşleştirilip ayarlama yapılacak ki konuda geçiyor nasıl yapacagi.

Yanlız cihazın rootlu olmasına özen gösterin. Hatta cihazın wifi modülünün model numarasını öğrenin ki sorun olduğunda on göre yazılım bulma kolaylaşıyor.

Bu cihazı rootlu olarak nereden temin edebiliriz. Yardımcı olur musunuz?
  • furkana4646 F kullanıcısına yanıt
    Sizin için android stick satan bir kaç kişiye msj attim malum ikinci el sitesinden.

Şahısları tanımıyorum, biri robot yok dedi, diğerinden mesaj bekliyorum. Rootlu yoksa sizde rootlayabilir yada direk rootlu yazılım atabilirsiniz. Biraz uğraşma ve heves gerekiyor, özellikle yabancı forumlardan Türkçeye çevirip nasıl yapıldığını ve cihazınızda uygun yazılım bulmanız gerekebilir.

Düzgün rootlanmissa zaten birsey yapmanıza gerek yok, bir sayfa gerideki Google drive e attığım programı yükleyip cihazı teybinize tanıtacaksiniz olup bitecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 6 Kasım 2017; 17:32:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    https://play.google.com/store/apps/details?id=mars.area51.arunchained

Bu uygulamayı satın alacaksınız. Cihaza yükleyeceksiniz. Bedava olan sıkıntılıydı biraz...

• O kadar para vermeye gerek yok normalde. Konuda resimlerini eklediğimiz stick lerden alıp şansını deneyecek. Rootlanma konusu basit yada biraz uğraştırabilir.

Sahibinden de ikinci el vs var 100-150 arasina, birini alıp yaparsınız artik.

• slm arkadaşlar...ben de bir türlü dokunmatik kısmını halledemedim bilgisayar faresiyle kullanıyorum maalesef...mk809-IV android stick box aldım...internet bağlantısı bluetooth ile cihazı teybe eşleştirme cihazı Pc ye bağlayıp içine müzik atma, program kurma vs hepsini yaptım...pioneer SPH DA100 teybe kablo bağlantısını HDMİ üzerinden düzgün bir şekilde yaptım...
    MK809 cihazı rootladım...Arunchaned Reloaded programını 0,31 versiyonunu xda forumlardan indirdim...
    Lucky Patcher programı ile lisams doğrulamasını kaldırdım...buraya kadar sorun yok şükür...
    ARU programını çalıştırıp start dediğimde bi türlü dokunmatik ekran kalibrasyon ekranı açılmıyor...START işlemi biraz bekledikten sonra STOP a geçiyor...Programın içerisinde yapılması gereken bi ayar mı var bi türlü dokunmatik olayını çözemedim fareyle kullanımda zor oluyor maalesef...
  • en iyisi ben bu urunu tekrar satılığa çıkarayım :)
  • yasin_m Y kullanıcısına yanıt
    Lucky patcher yerine satın alıp deneyin yine de olmazsa iade edersiniz. Ben telefonda kullandım. Ücretsiz sürüm sorun çıkarıyordu. 2 defa bağlanıyor sonra hata veriyordu. Satın alınca düzeldi.

• Üstat programda start tuşuna basmadan önce herhangi bir ayar yapiyomusunuz ayarlar bölümünden...mesela connection trigger method hangisi seçili olacak...screen settings de hangileri tickli olması gerekir...

• quote:

https://drive.google.com/file/d/0B9BIVRIMEysERmlxcHNGMjFiejg/view?usp=sharing

Baglantıdaki apk zipini indidrip icerisindeki 15 ve 16 versiyonları sırayla deneyin. Birinin olması lazım.

Bunlardan birini yuklediniz mi? Rootlu varsa ve bunlardan biri düzgünce yüklenirse dokunmatik çalışması lazım. İlk sayalardaki videoda ayrıntısı var zaten.

• Cihaz mk809IV android sürümü 5.1.1 ayni zamanda cihaz rootlu... iki sürümü de denedim ama yuklenmior hata veriyor...ben de 0.31 versiyonunu kurdum...bir de söyle bir sorunum var benim pioneer teyipteki android simgesi yeşil olmuyor...bluetooth bağlantısı % 100 başarılı oluyor ama simge yeşil olmadı hiç ondan da bağlanamıyor olabilir ARU programı...

Teyipdeki others secenegi seçili değil mi ? Yani hdmı icin, tam.nasil dinayari bende hatırlayamadım ama sondaki secenekteki olması lazım.

• Others seçili konumda ama yine de android simgesi yeşil olmuyor fakat baglanti da bi sorun yok cihazin içine baglanabiliyorum müzik dinliorum uygulamalar çalışıyor fakat bunların hepsini bilgisayar faresiyle yapiyorum...

Aru programı düzgün çalışmayinca öyle oluyor, bunlardan biri çalışmalı, netten başka versiyonlarını bulmaya çalışın. 3 farklı sürümü olmali 14-15-16 gibi.

İlk zamanlar bende aynı sorunu yaşamıştım. Farklı versiyon ile düzelmişti.

419446320 nolu ilandaki şahıs cihazının rootlu olduğunu söylüyor ama cihazda sorun varmı nedir bilmiyorum. Aklınızda bulunsun.

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    sizin şuan kullandığınz versiyon hangisi upload edip bir siteye yükler misiniz siznkinin aynısını yükleyeyim...bir de programı yükledikten sonra teyipte ya da programın içinde herhangi bir ayar yapmak gerekiyor mu???
  • quote:

quote:

https://drive.google.com/file/d/0B9BIVRIMEysERmlxcHNGMjFiejg/view?usp=sharing

Baglantıdaki apk zipini indidrip icerisindeki 15 ve 16 versiyonları sırayla deneyin. Birinin olması lazım.

Bunlardan birini yuklediniz mi? Rootlu varsa ve bunlardan biri düzgünce yüklenirse dokunmatik çalışması lazım. İlk sayalardaki videoda ayrıntısı var zaten.

Zaten elimde olanları yaptım, bunlardan biriydi, 3. Dosyayı bulmadım ama biri olmuştu diye hatırlıyorum. Şuan Arabaya gidip bakabilme şansım yok, zaten artık radyo ve Bluetooth üzerinden telefon sesini bağlıyorum teybe, cihazı uzun yolda açıyorum.

Programa tıklayıp ayar yapılıyor ama öncelikle rootlu ise cihaz supersu programı yetki verip cihazları bağlamalı. Supersu yuklediniz değil mi?

• evet süpersu yüklü fakat süpersu içinde herhangi bir ayar yapmadım... sizden ricam müsait olduğunuz bi an yapılacak olan ayarları bana ekran görüntüsü şeklinde atabilir misiniz...benim sıkıntı muhtemelen android simgesinin yeşil olmamasından kaynaklı...Onu çözebildiğim zaman ARU bağlanır diye düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_m -- 9 Kasım 2017; 9:57:28 >
    Aru bağlandığında zaten simge yeşil oluyor, supersu yetki veriyor ve bağlanıyor cihaz. Birinci mesajda video ile anlatım var zaten iyi izleyin.

Oradakinden farklı birşey yok arkadaş iyice açıklamışti zaten. Bence siz kaldığınız yeri ve cihazı vs video çekip sorunu gösterirse iz daha kolay yardımcı oluruz gibi.

• Arkadaslar bir de araç hareket halindeyken video göstermiyor ama arka planda müzik çalışıyor...el freni kablosunu Şase yap düzelir dendi ama el freniyle alakası yok gibi...araç duruyorken el freni inik haldeyken de el freni çekik haldeyken de video gösteriyor ama arac hareket ettigi anda ekrana uyarı yazısı geliyor görüntüyü kesiyor sadece ses geliyor...

El freni için yeşil sert bir kablo var. Onu aracın teybe gelen siyah şase kablosuna bağlarsan aracın hareketine durmasına bakmadan oynatması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munkun46 -- 13 Kasım 2017; 23:9:58 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.