Şimdi Ara

Pioneer AppRadio 3 (SPH-DA110 / 210 v.b) Almayı Düşünenler ve Kullanıcıları Kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
17
Favori
27.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elestern

quote:

Orijinalden alıntı: aqresifim

quote:

batch tool içindeki rkbarchtool u mu kuruyoz agyıt yöneticisinden sürücü güncelleştir dedim bulanamadı dedi

x86 x64 klasörü var kullandığın sisteme uygun olan sürümü C:/windows/system32 klasörüne kopyala. yada aygıt yöneticisinden android box bul varsa sürücü güncelleştir de klasörü seç

hocam kopyaladım olmadı

aygıt yöneticisinden güncelleştir dedim olmadı

bende x64 kullanıyom x84 bile denedim nafile

batch tool u açınca alttaki 1-2-3-4-5-vs giden rakamlarda 1 altında 8-3 yazıyor

aygıt yöneticisinde de diğer aygıtlar diyor rk3188

• http://www.cnx-software.com/2013/11/08/simplified-method-to-install-rockchip-usb-drivers-in-windows-xp78/ su siteden bi driver buldum onu gördü tanıdı yüklüyor şimcik
  • root ettim cihazi sanki daha öncesinde root edilmiş gibi geldi bana kongo root açıldı bağlandı remove root ve root again gibisinden soru sordu bende yap dedim hayırlısı artık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aqresifim

quote:

batch tool içindeki rkbarchtool u mu kuruyoz agyıt yöneticisinden sürücü güncelleştir dedim bulanamadı dedi

x86 x64 klasörü var kullandığın sisteme uygun olan sürümü C:/windows/system32 klasörüne kopyala. yada aygıt yöneticisinden android box bul varsa sürücü güncelleştir de klasörü seç

hocam kopyaladım olmadı

aygıt yöneticisinden güncelleştir dedim olmadı

bende x64 kullanıyom x84 bile denedim nafile

Kardeşim cihazinin modeline gore driver araması yap Google'dan uygun driveri pc ye kur kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTinvrz -- 1 Mart 2015; 20:48:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• selam arkadaslar elimde mk809iv var bunu sph 110 da nasil calistira bilirim dokunmatik olarak
    islemci RK 3188T
    Wifi RTL 8723 BS

• ufis kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Hayırlı olsun öncelikle, aynı cıhazı bende kullanıyorum. Öncelikle cihazı root yapmanız ve gerekli programları kurmanız gerekiyor. İlk sayfadan itibaren detaylıca anlatıldı zaten.

https://mega.co.nz/#!Z10mgYhT!SdubLh6SJZ1OYsyrCR80G8kaowNLAhNMbX1bNeIrPBs

Eğer root yapmayı başaramazsanız yukarıdaki yazılımı yukleyerek, rootlu ve super su gibi programlar kurulu hazır olur. Sadece appradio programlarını xda dan alıp yuklersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Merhaba,

Hayırlı olsun öncelikle, aynı cıhazı bende kullanıyorum. Öncelikle cihazı root yapmanız ve gerekli programları kurmanız gerekiyor. İlk sayfadan itibaren detaylıca anlatıldı zaten.

https://mega.co.nz/#!Z10mgYhT!SdubLh6SJZ1OYsyrCR80G8kaowNLAhNMbX1bNeIrPBs

Eğer root yapmayı başaramazsanız yukarıdaki yazılımı yukleyerek, rootlu ve super su gibi programlar kurulu hazır olur. Sadece appradio programlarını xda dan alıp yuklersiniz.

ilgin icin tesekkurler eklentiler bende mevcut cihazim bugun geldi icini actim rtl 8723bs yi gorunce bi an olmaz diye dusundum ama forumda oldugunu gorunce azda olsa rahatladim.

• cihazı rootladım, pioneer e bağladım eşleştirdim oldu.fakat ilk yaptığımda oldu şimdi kesinlikle dokunmatik çalışmıyor.connection %50 diyor kalıyor acaba nerede hata yapıyorum.birde şu süper su çıkıyor fakat dokunmatik olmayınca seçemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHinferno

cihazı rootladım, pioneer e bağladım eşleştirdim oldu.fakat ilk yaptığımda oldu şimdi kesinlikle dokunmatik çalışmıyor.connection %50 diyor kalıyor acaba nerede hata yapıyorum.birde şu süper su çıkıyor fakat dokunmatik olmayınca seçemiyorum.

aynı sıkıntı bende de var root tan sonra arkadaşın teyp te denedik çalıştı sonrasında kendi teybimde çalışmadı ilk denemede super su vardı menüde 2 denemede süper su yok kayboldu dokunmatık te çalışmıyor eşleşme olduğu halde anlamadım gitti
  • Mouse ile bağlatı kurun unutmayın app radionun mevcut ayarlarından girin ve bağlantı şeklini iphone den diğer others e çevirin seçenek pasif ise HDMI kablosunu çıkarıp deneyin. SuperSU da sorun varsa tekrar Kingo root ile root yapın cıhazı unutmayın supersu sayesinde cihaza bağlanılabiliyor.
  • elestern E kullanıcısına yanıt
    Box un ayarlarından bluetooth un görünür kalma süresini yükseltin/kapatın 2 dk dı benim.Şuan sorunsuz ama çok geç devreye giriyor ve habire soruyor tekrar aransın mı diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHinferno

Box un ayarlarından bluetooth un görünür kalma süresini yükseltin/kapatın 2 dk dı benim.Şuan sorunsuz ama çok geç devreye giriyor ve habire soruyor tekrar aransın mı diye.

hocam dediğinide yaptım ne denediysem olmadı bi turlu beceremedim teyipten soğudum o derece yani bazen şeytan dürtüyor sat al bitane normal bişi
  • elestern E kullanıcısına yanıt
    Supersu yoksa baglanmaması normal. Root gitmişse yeniden rootlayın yada önce supersu yukleyin.

Aru programlarıda yukluyse vede cihazdan bluetoot surekli gorunur ve aktifse baglanması lazım.

Küçük bir ipucu vereyim:

Aracınızı calıstırdıkdan sonra teyp ve cihaz acılımaya basladıyınca en soldaki geri dugmesine basın, ekrana bu dugme halihazırda devre dısı desede size cihazın görüntüsünü acar. Orada box acılırken görülür ve bluetoot vs de aktif oldup kendiğilinden baglantı kurar.

Arada ekrana dokunursanız hızlandırada bilirsiniz. Arada otomaik baglantı ve teypin bluetoot ayarlarıyla ilgili menuler gelsede cıkın onlardan. Birde boyle deneyin bakalım sonuc değişecek mi.
  • Usb den air mouse takıp kullanacağım yoksa şu bluetooth adamı kanser eder 5 dakka beklenmez.zaten yol 8 dk sürüyor.en güzel çözüm air mouse bence.
  • 5 dk cok fazla sure, tamam mause kalsin ama araci calistirdan sonra teyp hazir oluyor hemen ve Bluetooth aramaya basliyor. Cihazin acilip bluetooth devreye girmesi 2-3 dk arasi normalde.

Daha önceki mesajlarimizda buna cozum icin farkli yollardan bahsettik. Android cihazin acilis suresini beklememek icin cihazi surekli acik birakacak yada en azindan aksam park edene kadar calistiracak şekilde baglanti yaptik. Ilk sefer ardindan benim baglanti 1 dk da hazir ki o ara zaten aracı kullanmaya hazirlanirken geciyor.

yerinizde olsam bizim gibi cihazi acik birakacak yontemlere basvurmak.

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    5 dk sürmüyor hocam ama 3-4 dk sürüyordur.
  • Arkadaşlar Appradio bluetooth bağlantısı yüklü firmwareler arasında farklılık gösteriyor. Mesela bende 4.4.2 de 1 dakika falan sürüyor fakat 4.2 costumda 5 ila 10 sn arasında bağlanıyor bence bir kaç firmware ile deneme yapınız arkadaşlar.
  • Güncel yeni gelişme vs varmı?
  • Arkadaşlar cihazını satmayı düşünen varmı?
  • Arkadaşlar teyp arıyorum ancak da100 buldum, sph-da100 ile sph-da110 arasındaki fark nedir bilen varmı?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.