Şimdi Ara

Ping spike sorunu (Turk telekom)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son iki gündür bir ping belası geldi başıma anlamadım arkadaşlar. Duruyor 5 saniye sonra bir ping giriyor 60 tan 700'e çekiyor pingi. 5 saniye temiz 5 saniye ölümcül bir pingle oynamaya çalışıyorum. Modem resetidir soft olsun hard olsun bilgisayar aç kapa felan bu türlü düşünülen her küçük aşamayı yaptım ve müşteri hizmetlerini aradım. Hattınızda bir sorun gözükmüyor başka bir temsilciyi de arasanız size aynı şeyi söyleycektir falan filan delirttiler beni.

Ne yapılır bu durumda hocalarım sonraki aşama nedir Ping spike sorunu (Turk telekom)

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:10:45 >
  • Bende de ping sorunu var. Hat ve hız değerlerimde bir problem yok. Tek basima kablolu baglaniyorum,wifi de kapali. Müsteri temsilcisini aradım ping konusunda yardimci olamayacaklarini söyledi. Nasil yardimci olamiyorlar? Ping problemim oldugunda ne yapacagim destek alamayacak miyim? Bu nasil bir şey?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozelmusteriyonetimi@turktelekom.com.tr mail at

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
    Hepsinde böyle her ping değerinde sadece oyunlarda değil. Bir mail geldi modeminizin ayarları değiştirilmiştir lütfen sorunun gidip gitmediğini kontrol edin diye. Hem sorun gitmemiş hem de 60tan 700 e çıkan ping 80 olmuş... Profil değiştirmişler galiba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.